Wpis z mikrobloga

Jak patrze na akcje które #!$%@?ą #rozowepaski naszych mireczków to serio, myślę, że jestem jakimś #!$%@? szczęściarzem i trafiłem na naprawdę ogarniętego różowego, który ma na dodatek zaledwie 18 lat, przy moich 22.

Wczoraj sama urządziła mi pogaduszkę, że powinienem wyjść na piwo z kumplami, przecież to nie przeszkodzi #silownia a nie widziałem się z nimi już miesiąc, jedno piwo tragedii nie zrobi bo #dieta i że Ona się może nie zna ale o tym nawet czytała! Czaicie? Nie interesuje ją siłka, nie zna się na tym kompletnie ale przed rozmową sprawdziła w internetach. Powiedziała, że jak tak będe latał na #silownia i tylko do Niej to w końcu zeświruje, że kumple też są ważni, że nie powinienem ich zaniedbywać, że wszystko da się pogodzić.

#wygryw czy nie? #rozowypasek #truestory
  • 60
18 lat, przy moich 22.


@xEnzo: weź mi nawet nie mów. Przypomniałeś mi o tym że spotkałem zajebistego rózowego paska z wyglądu 7-8/10 a z charakteru +2 punkty nawet. Spędziliśmy kilka spoko dni na pewnym wyjeździe, co prawda w grupie bo wolnego czasu praktycznie nie było. Chciałem po powrocie zagadać a tu patrzę ma chłopaka - właśnie w takim wieku jak ty ;/
@xEnzo: Czy ja wiem czy to kwestia #wygryw? Po prostu bardzo duża szansa, że znalazłeś odpowiednią osobę, nie zmarnuj tego :> Tych pożal się Boże śmieszków, specjalistów od zdrad i awantur wyżej nie czytaj nawet. Jakaś zbiorowa paranoja, pod każdym wpisem to samo _

W każdym razie życzę wam powodzenia :)