Wpis z mikrobloga

Zastanawia mnie co mogą przewozić dziesiątki(a może setki) ciężarówek rosyjskiej firmy Magnit. "Chłodnie" tej firmy od jakiegoś czasu zmierzają (prawdopodobnie z obwód Kaliningradzkiego/ew Białorusi czy innego naszego sąsiada z tamtych rejonów) na południe i spowrotem. Nie wiem czy po prostu ja zacząłem dopiero zwracać na nie uwagę, czy jest ich faktycznie więcej.

Z Wikipedii można przeczytać że jest to firma, a właściwie sieć rosyjskich super i hipermarketów.

Skoro jest embargo na jakieś tam produkty to powinno być chyba na odwrót?? Czy po prostu omijają Ukrainę, a ja jako trochę spóźniony Sherlock, dopiero to zauważyłem?.

#rosja #przemyslenia #csiwykop
oli1989 - Zastanawia mnie co mogą przewozić dziesiątki(a może setki) ciężarówek rosyj...

źródło: comment_N6QqhGRqW6UGU1c7ZbFO682yH6Sc0I5m.jpg

Pobierz
  • 4
@Stefanescu,@Myrten: Piłem wczoraj wódzitsu z trzema kierowcami tych tirów (skórzane kórtki, dresy adidasa, srebrne zęby :D).

Coś tam pytałem swoja łamanym rosyjskim jak duża jest ich flota, jeden twierdził że 7-8 tysięcy a drugi że nawet 10 tysięcy ciężarówek :o

Kumpel smieszek oczywiści wznosił toasty za Władka Putina że rósł nam ten balszoj malcik, spodobało im się to i kupili mu flaszke za to na rozchodne.

#heheszki #rosja