Wpis z mikrobloga

Uwaga KONKURS!

Witam!

Jestem właśnie w trakcie zakładania firmy zajmującej się pomiarami hydrograficznymi, batymetrycznymi i ogólno-geodezyjnymi. Mam niestety duży problem z wymyśleniem nazwy firmy. Dlatego proszę was o pomoc:) Nazwa musi odnosić się do branży, coś z hydrografią i geodezją najlepiej, bo nie każdy wie co to jest "batymetria". Jest duże prawdopodobieństwo, że z biegiem czasu będziemy mieć również klientów zagranicznych. Roboczą nazwę wymyśliłem "Hydrography Solutions" - brzmi profesjonalnie, tak mi się wydaje, ale będzie ciężka do wymówienia i zapamiętania przez osoby nieznające angielskiego, a z takimi też pewnie będziemy współpracować. Wolałbym aby w nazwie również było odniesienie do geodezji.

No i jako nagroda dla osoby która wymyśli najlepszą nazwę podeślę 0,7 l lepszej wódki lub dla osób niepijących paczkę słodyczy (niebadziewnych)

#pomocy #konkurs #firma #biznes #pytanie #praca
  • 41
@tsavke: A tak serio to weź jedną ważną rzecz pod uwagę - dyktowanie nazwy firmy przez telefon. Jak trzeba będzie typowej pani Jadzi podać nazwę to może być problem z tym Hydrography Solutions. Chociaż nazwa fajna :)
@tsavke: wiesz, standardowe nazwy sa najlepsze. Czerp pelnymi garsciami z doswiadczen pokolen:

Od imienia/nazwiska: Mirex, januszex, sebix, etc.

Od uslug: hydrex, geo-x, geohydrex, hydra (!) hyhyhy etc

Od obu: hydroJan, geoseb, hydromarex hhhhhhh

Zdupywziete: HyGe, HG Solutions, HGS, etc

itp itd