Wpis z mikrobloga

Mirki, dostałam gryps od @Czeski_Szwagier. Prosił, żeby Wam przekazać.

@Tuhna: @Lookazz: @zwierzak2003: Cumple, dostałem Wasze wiadomości z zaniepokojeniem. Strażnik przemycił mi je za parę złotych. Jest ciężko, ale mam się dobrze. Złożyłem apelację od wyroku poprzez formularz kontaktowy, poprosiłem również o warunkowe zwolnienie, zaproponowałem łapówkę, zobaczymy jak to się skończy. @Maryjanna: Za obrażanie mojej ślicznej mordki, którą nie raz plusowałaś- CHŁOPAKI CIĘ DOJADO, SIEDEMNAŚCIE LAT ŻYJĘ A TY MI #!$%@? PIĘTNASTAKA DAJESZ?! Dalsze grypsy będę również przekazywał poprzez @Maryjanna: bo choć mendy nie lubię i ją dojadę- to mam do niej dosyć dobry kanał przerzutowy. Zobowiązuje się więcej nie obrażać papieża. Dołączam zdjęcie, zostałem ubrany w pomarańczowe szmaty jak jakiś więzień ISIS i trzymają mnie w jakimś dziwnym pomieszczeniu z cegły. Trzymajcie się, nie wydam swoich informatorów.


#banujo #tangodown #pozdrowieniazwiezienia #szwagierwwiezieniu #wykopobrazapapieza #przezpapiezadostalembana #gryps #heheszki #pokazmorde #wiezienie Also, w razie nieodbanowania do 24- tagi #szwagierpodrozuje i #szwagierwtajlandii będą uzupełniane przez @Maryjanna: aż do odbanowania.

M.....a - Mirki, dostałam gryps od @CzeskiSzwagier. Prosił, żeby Wam przekazać.

@Tuh...

źródło: comment_TuduCXJftzngSAInye5ZwK5BuOMywuos.jpg

Pobierz
  • 37