Wpis z mikrobloga

#filatelistyka #znaczki #znaczkipocztowe #kolekcja #ciekawostki

Chciałbym się pochwalić kolekcją znaczków mojego ojca, które już długi czas leżały u mnie w szafie. Mam dwa klasery. Jak będzie widać na załączonych obrazkach dawno nikt nie zaglądał do klaserów i porządkował ich. Tak przy okazji wołam @HorribileDictu @marekzegarek2323 . Reszta zdjęć oczywiście w komentarzach.Drugi klaser ze skanami postaram się wrzucić jutro. Endżoj ;)
Pobierz pekas - #filatelistyka #znaczki #znaczkipocztowe #kolekcja #ciekawostki 



Chciałbym...
źródło: comment_sPsDVXRQ9ewGixnlZvYqVZrqNSVFNK3P.jpg
  • 38
@pekas: Szkoda że na raz wszystko wrzuciłeś, lepiej jakoś po trochu, serie, albo tematycznie. Wiem, nie chce się wyjmować :D

Fajne są te wielkoformatowe znaczki z ZSSR, ja mam mnóstwo takich z różnymi obrazami. O, a z Niemiec masz nawet znaczek z elektrownią (Kraftwerk Reuter) (ʘʘ) Na tej samej stronie chyba w trzecim rzędzie od góry są jakieś zapory wodne.

Ale moim faworytem jest i tak znaczek
@HorribileDictu: No byłby nie mały kłopot ze względów czysto technicznych.Na przykład kiedyś próbowałem porządkować to niektóre są po prostu przyklejone i drą się :( Jutro wrzucę drugi klaser. Tak z czystej ciekawości. Mają one jakąś wartość? Jakoś nigdy nie zastanawiałem się nad ich wartością itd. marekzegarek już tu był, ale nic nie nakreślił ( ͡° ͜ʖ ͡°)

p.s na drugim mam znaczki z kwiatami ;>