Wpis z mikrobloga

Szedłem sobie pustym korytarzem i porobiłem trochę fotek. Czuć tam mroczny klimat.

Do tego napis (na ostatnim zdjęciu) nie jednego samotnego poszukiwacza przygód by przestraszył.

Miejsce: Katowice-Muchowiec Zlikwidowana stacja rozrządowa.

Data: 4 Września 2014

Więcej fotek z korytarza: http://imgur.com/a/Mb65U

#opuszczone #fotografia
siemankooo - Szedłem sobie pustym korytarzem i porobiłem trochę fotek. Czuć tam mrocz...

źródło: comment_zALs9bA0qSSlXON9pTW5qygTgBm5QCRm.jpg

Pobierz
  • 9
@knysha: Taka mała historia robienia tego zdjęcia, widziałem, że coś jest napisane niestety nie miałem latarki i mówię sobie "nie będę się wysilał zrobię fotkę i przeczytam" potem mina trochę mi zrzedła :)
@Konkol: Ja tam często chodzę, ochrony praktycznie brak, czasem przejadą się tamtędy ale nawet nie wyjdą z samochodu, czasem też policja przejedzie.

Ogólnie to około 11, 14, 16 i 18 można liczyć, że przejedzie samochód ochrony.
@siemankooo: jak lubisz takie rzeczy, to polecam papiernię w kaletach, ale szybko! większość wyburzyli, ale dalej jest co zwiedzać, jedynie trzeba uważać na czających się niekiedy tajniaków, ale nie czepiają się dopóki nie widzą że wejdzie się do jakiegoś budynku

i oczywiście klasyk, czyli cementownia w Grodźcu, ochrona co godzinę, ale tak naprawdę nie ma już tam czego zwiedzać w środku, raczej robi obiekt wrażenie na zewnątrz, polecam szczególnie zimą, kiedy