Wpis z mikrobloga

Co moje szczęście znowu #!$%@?ło to ja nawet nie xD

postaw na wygryw polakuw z niemiaszkami 20zl wygraj coś koło 80zl xD


zachęcony łatwym zarobkiem wróć do buka i obstaw remis niemcuw z irlandia za 10 zl


pomysł wspaniały xD wygraj coś koło 60zl


pan pedał wypłaca nowe 50zl i resztę w 20-50 groszowkach xD


spytaj się grzecznie czy mam może sobie nasrać do ryja i udekorować to tymi monetami czy co xD


facet mówi, że nie ma grubszych bo jacyś użytkownicy serwisu wykop.pl obstawiaja taśmy za 2zl i przynoszą to co ukradna mamełe albo znajdą na ziemi czyli po 10,20,50gr


powiedz tylko a to rozumiem przepraszam to ten serwis co tam szaleje #!$%@? muzgowe jak ebola w Afryce i wyjdź xD


zobacz automat do zdrapek w kiosku juz wiem, że tam się pozbęde drobniakow od wykopkow


wybierz najdroższą zdrapke because fuck you that's why


drapu drapu moja mandolina gdy wydrapałem to co jest na obrazku powiązanym xD tyle wygrać


mózg ci rapuje tyle kasy przeliczaj wszystko na czipsy i batony zdaj sobie sprawę, że wreszcie sobie ułożysz życie na nowo i nie będziesz musiał już nigdy podbierac mamie z portwela xD wszyscy w klasie na mój koszt napija się oranżady


Thanks wykope, to jest dobry dzień xD

#abercontent
Pobierz Aberworthy - Co moje szczęście znowu #!$%@?ło to ja nawet nie xD


 postaw na wygryw ...
źródło: comment_gurpU0XsRtEEwFOd0Wbw9JwALbB67Wel.jpg
  • 19
@Aberworthy: A nie masz Ty tam na dole "mega pensji", czyli głównej wygranej? Pytam bo nie ogarniam troche tych zdrapek..

EDIT: Czy ta mega pensja też musiałaby jednocześnie być w "wygrywających liczbach" by sie liczyło?
@Captaii: no widzisz xD ja sobie puściłem za dwie dychy na tą nową grę z rurzowym wytypowaliśmy po dwa zestawy. Fajnie jest tam, że już za dwójki płacą (wprawdzie tyle co za postawienie ale zawsze coś). Miła odmiana po #!$%@? typu HELENA MAM ZAWAŁ ILE DWÓJEK xD

Mój rekord to 4 w lotto na chybił trafił bo potrzebowałem rozmienić kasę na żarcie u chinola. Wpadło coś koło 250zł. Zdrapki to dosyć
@Aberworthy: Szczęście ci mega dopisało. 200zł trafić to się rzadko zdarza. Ja od jakiegoś czasu kupuję zdrapki w dużych (wręcz bardzo dużych) ilościach i największe moja wygrane to dwa razy po 100zł w Mega Pensji.