Wpis z mikrobloga

@RonPaul: Fap fap beginning ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie lubię takich numerów z #!$%@? kogoś tuż przed końcem kampanii. A sam Wipler jakby wiecznie głodny na władzę i nie mógł odmówić sobie kandydowania.
@MWittmann: Ech, glupio sie poprztykales z @erbo i od razu 'foch'? Po co to?

Nie wygra z Gronkowcem, ale poczekajmy. Zobaczmy jak bedzie wygladac kampania wyborcza Wiplera, moze mieli dobre przeslanki ze tym by jednak tak zrobic? Nie wiem. Mi sie nie podoba ta zmiana ale biore pod uwage, ze nie wiem wielu rzeczy, ktore niezbyt moga ujrzec swiatlo dzienne.
@snow: W sumie racja głupi foch. Emocje poniosły bo w zasadzie KNP zmarnowało szansę na wygraną w Warszawie.

@RPG-7:

@Pinkman:

Już mówię dlaczego:

- wybrali Wilka jako kandydata, który musiał sam się starać bo Oddział Stołeczny nie udzielił absolutorium, a nawet mimo wybrania go na kandydata, nie chcieli dalej zbytnio współpracować w promowaniu jego kandydatury.

Skoro wiedzieli, że tak to będzie wyglądało, to czemu wtedy od razu nie wrzucili
@RPG-7: Aha, wiem, ze Żółtek to taki Chavez typu Burchert i Pawlak. Siedzą w KNP i jakoś głośno o nich nie ma. Od czasu do czasu wychylą buzie.

W sumie dobrze, że ta betonowa trójca poleciała. Szkoda tylko, że Żółtek blokował Wiplera bo w ten sposób ma mniej czasu by ugrać więcej % i ośmieszyć efekty Gronkowca. Chyba, że stanie się cud jak napisał @snow, że będzie 100% pozytywny wyrok
@franekfm: O, poczytał komentarze wszystkie? ( ) Przeprosiłem za emocjonalną reakcję. Po prostu chcę by KNP wygrało w tej Warszawie bo tego Gronkowca nie chcę ( ͡° ʖ̯ ͡°). Rzygac się chce jak widzę jej mordę.

Wilk olewał kampanię, nawet wrzucałem komentarz jednego z sztabu w Warszawie, który go skrytykował rzeczowo za nieróbstwo w partii.