Wpis z mikrobloga

Pobity przez SM to najzwyklejszy sebix. Dlaczego nie znam nikogo normalnego który zostałby potraktowany w podobny sposób przez służby czy funkcjonariuszy? Dlaczego to zawsze są wychudzone sebixy w dresie JP? W żadnym wypadku nie popieram działania SM, ale #!$%@?, gościu był typowym patolem z blokowiska i SM interweniowała w jego przypadku przeszło 40 razy, w końcu funkcjonariuszom nerwy puściły i mamy aferę. Nie popieram działania SM, ale gościa najzwyczajniej w świecie mi nie żal. #niepopularnaopinia #bijosebixow
JanuszKarierowicz - Pobity przez SM to najzwyklejszy sebix. Dlaczego nie znam nikogo ...

źródło: comment_bKuRjf5RbC3e8gujbUwr4nmZi9tKMGmV.jpg

Pobierz
  • 49
laczego nie znam nikogo normalnego który zostałby potraktowany w podobny sposób przez służby czy funkcjonariuszy? Dlaczego to zawsze są wychudzone sebixy w dresie JP? W żadnym wypadku nie popieram działania SM, ale #!$%@?, gościu był typowym patolem z blokowiska i SM interweniował


@JanuszKarierowicz: A ja znam ojca trójki dzieci który został zarbany kiedyś przez wiejskich policjantów na komisariat i tam bity całą noc. I to nie była komuna. Koleś jest całkiem
@JanuszKarierowicz: ponoć straż miejska i policja podejmowały interwencje wobec tego tego sebixa około 40 razy, więc niewykluczone, że interwencję wobec niego podejmowali funkcjonariusze, którzy już niemal na "ty" z nim są i nie raz im życie truł. Kolesia mi absolutnie nie żal, a jak nie lubię straży miejskiej, tak żal mi tego wywalonego strażnika, co to nawet okazji pewnie nie miał, żeby się wytłumaczyć, bo go medialnie zniszczyli.

Sebixowi się #!$%@?
@JanuszKarierowicz: Wiedziałem, że tak się to skończy. Wiedziałem również, że jak napiszę komentarz o tym jak to wykop zwykle pragnie by przeorano sebixów i nauczono ich kultury, a teraz stają w obronie takiego darmozjada to zostanę zminusowany. :) To są zwierzęta, niedziwne, że strażnik potraktował więc takiego osobnika w tenże sposób, zwłaszcza, że go dobrze znał.