Wpis z mikrobloga

Co zrobić z sprzedawcą allegro(firma) która nie chce wystawić dowodu zakupu za sprzęt (kamera 500zł) który odebrałem a był bez kwitu . Pan przestał odpowiadać na maile i totalna zlewka. Jakieś ciekawe pomysły ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 9
  • Odpowiedz
jakieś inne pomysły ? oczywiście Pan mówił że fakturę wystawi w ciągu 11 dni żeby minął mu termin 10 dni na zwrot .
  • Odpowiedz
@spicmen: Jak kupowałeś za pośrednictwem allegro to masz inne dowody na zakup, więc akurat paragon do zwrotu nie był konieczny.

Sprawdź skąd gość pochodzi i pisz do jego urzędu skarbowego. Napisz, że Ci zależy, aby ten paragon otrzymać, zresztą oni takie zgłoszenie przyjmą z miłą chęcią. W końcu po coś te kampanie robią. Zobaczysz, że jeszcze z tego znalezisko będzie. Wołaj jak coś
  • Odpowiedz
@Nirguna: Wiesz co jest najgorsze gość przestał odpisywać totalna zlewka. Zależało mi na dokumencie bo jest to podstawa do gwarancji a sprzęt Chiński. Zapłaciłem za niego więcej niż u konkurencji bo była mowa o rachunku i gwarancji ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz