Wpis z mikrobloga

@RzaoPaulo: zjedź z przebiegiem w dół. Znajomy też z pół roku nie mógł sprzedać a4 kombi. Auto było tip top, absolutnie wszystko porobione. Przyjechał klient i narzeka że jak on go odsprzeda za pare lat skoro juz teraz ma 300kkm.

Ludzie są beznadziejni.
@RzaoPaulo: Chociaż nie, czekaj. Zaraz na główną z płomieniem znowu wleci jakieś mega znalezisko z cyklu "mirek handlarz leci w #!$%@?!!!!" i screen z 225kkm a następny 156kkm ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Możesz jeszcze na jakimś gumtree wystawić, tylko nei wiem jak tam z zainteresowaniem ofertami moto. Ciężko teraz znaleźć amatora na takie auto.
@michal_gol: Bo ludzie są #!$%@? :P, w jednym przebieg za duży, w drugim za mały, a to cena za duża itd.

@RzaoPaulo: Ja to niewiem, mercedesy i bmw z przebiegami grubo powyżej 200k km się sprzedają jak świeże bułeczki, a te ople, fordy, vagi koniecznie muszą być kręcone.
@Bart300: 44k teraz bylo. otomoto pokazalo srednia cene dla modelu, silnika, przebiegu i rocznika 43900.

nikt nawet nie przyjechal jej ogladac... a juz spokojnie ze 150 zl na ogloszenia poszlo. nie wiem, moze musze skopiowac jakies opisy od handlarzy, wielkimi literami na czerwono pisac ze przebieg prawdziwy, ze wlasciciel jeden w polsce od 2008... w dodatku prawdziwa full opcja, z masazami itp, a nie to co na allegro widac. no az