Wpis z mikrobloga

Mirki czy mamy na wykopie jakąś pomoc prawną? Kilka tygodni temu zareklamowałem 2 koszule (przetarcie materiału w okolicach guzika - w obu koszulach). Pierwsza odpowiedź sprzedawcy - koszule ok, materiał prima sort - źle noszone ale źle dobrane. W odpowiedzi napisałem, że oczekuje wyczerpującego stanowiska, oraz zwróciłem uwagę iż w doborze koszul pomagał mi pracownik sklepu, a inne posiadane prze zemnie koszule nie przejawiają podobnych tendencji. Ponownie odpowiedź że z koszulami ok, materiał ekstra reklamacja nie uznana. Napisałem raz jeszcze swoje stanowisko z informacją, że w przypadku braku wyczerpującej odpowiedzi wale do rzecznika i do mediów (społecznościowych). Dziś dostałem odpowiedź z kancelarii prawnej umocowanej przez firmę - to samo stanowisko, oraz informacja iż w przypadku rozpowszechniania nieprawdziwych informacji podadzą mnie do sądu z prywatnego aktu oskarżenia o czy z art. 212 par 2k.k. w zw. z art 212 par 1 k.k. i jak mi dowalą zadośćuczynienie, koszty zastępstw procesowych i egzekucji komorniczej to się ..... zmartwię. Gdzie z tym uderzyć, jak to ugryźć bo w sumie mam już w poważaniu te ich koszule ale ten prawniczy kaganiec ostro podrażnił moje ego.
  • 4
  • Odpowiedz