Wpis z mikrobloga

Mireczki, wcześniej były #moje zdjęcia R8 i 911 50th Anniversary Edition okraszone krótkimi tekstami, tym razem czas na coś bardziej klasycznego.

Po tygodniowym urlopie postanowiłem odgrzebać znowu coś z archiwum. Tym razem jest to samochód, którym niestety nie miałem możliwości pojeździć, ale mogłem obcować nim z perspektywy, z jakiej auta ogląda mało kto. Przed Wami Lancia Delta Integrale Evo z materiału skręconego w ubiegłym roku dla Motore.

Dlaczego perspektywa była inna? Samochody rzadko mamy możliwość oglądać w trakcie jazdy twarzą w twarz, wisząc z bagażnika drugiego auta. Pojazd w ruchu wygląda zupełnie inaczej niż statycznie, szczególnie kiedy podjeżdża do zdjęcia niemal na wyciągnięcie ręki. Tutaj na dodatek miałem do czynienia z prawdziwą legendą: mocarną Deltą Intergrale z głośno prychającą turbiną. Fotografowałem w ruchu wiele samochodów: Lamborghini, Porsche i inne egzotyczne cuda, ale żaden nie robił takiego wrażenia jak ta Lancia. Trudno właściwie powiedzieć co jest ładnego w tych kanciastych kształtach, jednak Delta ma w sobie coś nieopisanie pięknego, szczególnie w tej wersji. Dla mnie miłość od pierwszego wejrzenia.

Na dzisiaj to tyle, bo po urlopie czeka mnie przekopywanie się przez wywrotkę maili. Dlatego teraz zdjęcia, a następnym razem więcej sobie popaplam. Przy kolejnej okazji wrócę do aut, którymi jeździłem i o których mogę napisać coś więcej.

Zgodnie z obietnicą już wkrótce zaczną się pojawiać wpisy bardziej "na żywo", dotyczące samochodów, którymi aktualnie jeżdżę. Od jutra wskakuję za kierownicę BMW M135i, następnie w weekend czeka mnie pierwsze spotkanie w Lizbonie z nową Skodą Fabią, a od przyszłego wtorku na dwa dni trafi do mnie BMW M4. Szykuje się więc interesujący tydzień ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niewykluczone, że M4 wcale nie będzie najbardziej egzotycznym autem tej jesieni, ale o tym za kilka dni. Zatem jak to mawiają zagranico: stay tuned.

Więcej zdjęć Delty w komentarzach.


Jak zawsze chcących więcej zachęcam do obserwowania mnie lub tagu #mzcars

#carboners #lancia #delta #integrale #samochody #fotografia
Pobierz Dziekan5 - Mireczki, wcześniej były #moje zdjęcia R8 i 911 50th Anniversary Edition o...
źródło: comment_nq7omR4rtyolSs2owh3vmu7sT2KmDOuA.jpg
  • 11
@cfani4k: Tutaj jest ruszone stosunkowo niedużo, bez wklejek, jedynie usunięte przewody wysokiego napięcia i znak drogowy. Reszta to już kwestia wywołania. Za jakiś czas zrobię też trochę wpisów z gifami przed/po. Będę pamiętał, żeby dać tam również to zdjęcie i zawołam :)
@Dziekan5: Świetne zdjęcia!

Nie wiedziałem, że z D90 da się wycisnąć takie zdjęcia, to kolejne potwierdzenie, że sprzęt to nie wszystko.

od przyszłego wtorku na dwa dni trafi do mnie BMW M4


Filmik z BMW M4, to było by coś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Dziekan5: Mój szwagier ostatnio sprzedał M4 i klient pozwolił mu się przejechać. Z jego relacji wynika jasno, że masz na co czekać :)

Jak już ją przetestujesz, to napisz kilka słow o swoich odczuciach (może jeździłeś E92 i zrobisz małe porównanie?).