Wpis z mikrobloga

Tak se myślę, że jakby Wipler pocisnął to

Kiedyś jeszcze w gimbazie był taki Michał co zawsze był przygotowany na lekcje, zawsze miał zadania domowe, dobrze się uczył itp. Pewnego dnia pojechałem na rower i koło Biedronki jak chciałem przejechać na drugą stronę ulicy(jechałem po ścieżce rowerowej przy chodniku) patrzę na prawo- nic nie jedzie, na lewo też no to jadę, a że światło miałem zielone to niczego się nie bałem i później jeszcze przez park jechałem i w końcu do domu.


W odpowiedzi na pytanie podczas kolejnego wystąpienia w TVN, najlepiej u Stokrotki, to plus 5% w wyborach jak nic. Jak myślicie, da radę go namówić? Doświadczenie medialne ma więc chyba by nie prychnął podczas recytacji a może nawet by to dobrze zagrał. Tak myślę że 2mln wyświetleń na yt jak nic. Korci mnie żeby spróbować go namówić ( ͡° ͜ʖ ͡°) #knp #wipler #4kuce Wołam @przemyslaw-wipler
  • 39
  • Odpowiedz
@Zircon: Się śmiejesz ale na kontrę mógłby potem poprostu odpowiedzieć, że tak wygląda większość odpowiedzi ze strony polityków bandy czworga. A profit byłby mega
  • Odpowiedz
@RoyBatty: Ale czy sądzisz że coś takiego wpłynie dobrze na poparcie tej partii? na jaki elektorat może wpłynąć pozytywnie, na pewno nie na taki jak KNP potrzebny, im potrzeba teraz by Janusze i Grażyny zaczeli dostrzegać tę partię, traktować ją poważnie, bez tego januszowego elektoratu ludzi mało interesujących się polityką nie mają szans na zdobycie choć tych 15 % Mi się wydaje, że to jest zła droga
  • Odpowiedz
@jerzy110992: Wipler i tak żyje z internetu a jak mówię potem mógłby to ładnie skontrować. Ja tutaj nie widzę minusów a mógłby dzięki temu dotrzeć do ludzi którzy nie tylko na niego nie głosowali ale w ogóle nie interesują się polityką. Bo taka inba w np tvn24 miałaby potem kilka mln wyświetleń.
  • Odpowiedz
@jerzy110992: dla niektórych mógłby to być szok - coś czego nie widzieli jeszcze w telewizji, a to bardzo pożyteczne dla zniewolonego umysłu. Pokazanie, że nie trzeba się trzymać ram narzuconych przez reżim.
  • Odpowiedz
@Velati: pamiętam, to chyba Twoje były te wykresy z tym wykazaniem korelacji pomiędzy takimi rzeczami, że one wpływały pozytywnie na poparcie tej partii, tak czy siak po prostu widzę, jak patrzą na KNP, korwina i wiplera ludzie w średnim wieku, "o, pijak, bił się z policją", "korwin- e ten to głupoty gada, nie idzie go zrozumieć" "a co to w ogóle za partia te KNP" Z moich obserwacji i rozmów z
  • Odpowiedz