Wpis z mikrobloga

To będzie ciężki test. Te wszystkie nowe bety to jak sesja dla mojego typowania, od razu ostrzegam że moje typy są jedynie wskazówką. Co nie zmienia faktu że jeśli będziecie na ślepo obstawiać tak jak ja obstawiam to w końcu prędzej czy później wyjdziecie na plus ;)

Prawdopodobny zwycięzca FaceIT : LDLC - to jest mój typ, obstawianie ostatecznego zwycięzcy to liczenie tylko i wyłącznie na szczęście. Cholera wie jak teamy zagrają więc to takie kupowanie czarnej skrzynki. Radzę nie stawiać na to dużo. Największe szanse mają LDLC/Fnatic/VP co zresztą można zauważyć w oddsach na lounge'u.

1. LDLC vs Cloud9:

Nie ważne na jaką stronę dotycząca obstawiania wejdziecie każda od razu skreśla Cloud9, prawdę powiedziawszy nie wiedzieć czemu. Przypomina się mi poprzedni duży event na którym także wszyscy skreślali C9 - niektórzy pewnie wiedzą jak to się skończyło. C9 zdecydowanie ma to "coś" aby równać się z europejskimi teamami. Na dodatek to jest Bo1 co tylko zwiększa szanse na upset. Dochodzi do tego fakt, że te teamy jeszcze na siebie nie grały więc wszystko może się wydarzyć. Low bet na C9.

2. Dignitas vs Fnatic:

Przerabiałem już ich mecze wielokrotnie. Bo1, Bo3, mapy z góry ustalone, dopiero co miały być wybrane - wynik zawsze był ten sam - Fnatic wygrywało. Jeśli Dig byłoby supermenem to Fnatic jest kryptonitem i nie ma co tu więcej pisać. Jeśli Fnatic przegra ten mecz to powinniście rozważyć stawianie przeciwko nim wszystkie pozostałe. Bo pokonywanie digów to chyba coś w czym faktycznie są najlepsi - medium bet na Fnatic.

3. IBuyPower vs Dignitas:

Potworny match-up. Z jednej strony niedawni królowie amerykańskiej sceny CS-a, a z drugiej jeden z lepszych europejskich teamów. Pierwszego wadą jest to, że zwykle kompletnie nie radzi sobie z taktyką europejskich teamów, a drugiego brak jednostajnych wyników. Dużym czynnikiem tutaj będzie mapa. Z tego co wiem IBP i C9 rzadko mają okazję grać chociażby Overpassa i Cobblestone'a więc to prawdopodobnie będą ich bany. Jeśli dignitas nie pozbędzie się z map poola dd2 to mogą mieć poważne kłopoty. Mimo wszystko pozostanę tutaj przy półfinalistach poprzedniego ESL-a - low-medium bet na Dignitas.

4. LDLC vs VP:

Nie mogę się pozbyć wrażenia że VP dostanie po prostu jetlaga na tym LANie i przegrają swoje mecze z czystej głupoty tak jak to miało miejsce do tej pory. Co prawda udało im się ostatnio pokonać Fnatic, ale mimo wszystko nie sądzę, aby mieli szanse z LDLC. Jeśli LDLC będzie na tyle mądre żeby pozbyć się Mirage'a i Cache'a (bo VP grają go lepiej od nich) to powinni dać radę na pozostałych mapach. Low-Medium bet na LDLC.

Pozostałe mecze postaram się dodać jutro rano. Potrzebuję zobaczyć kilka z tych meczy żeby być mniej lub bardziej pewnym niektórych typów. Te traktujcie z dużą rozwagą i ostrożnością bo są to mecze otwarcia. Wszystko może się wydarzyć.

Legenda:

ICB - inventory cleaning bet - skiny o wartości w przedziale 2-10 centów na których ci nie zależy i chcesz się ich ewentualnie pozbyć

High bet - 10% wartości twojego ekwipunku

Medium bet - 5% wartości twojego ekwipunku

Low bet - 1-2,5% wartości twojego ekwipunku


#stawiajzzyciorysem #bukmacherka #csgobets

  • 11
  • Odpowiedz
@Zyciodajny_Zyciorys: chyba u niektorych bukow mozna kase obstawiac takze na cs-a, w ktoryms tagu byl gosciu co obstawial dote2 z naprawde dobrymi wynikami conajmniej 6 na 10 trafionych zawsze. Ale niechcialo mi sie zakladac konta u innego buka :P
  • Odpowiedz
@Zyciodajny_Zyciorys: Jetlaga po 2 godzinach lotu? :D Co ty ziomuś wymyślasz, weź pod uwagę, że to jest lan i na lanach niektóre teamy grają 10x lepiej jak przez sieć. 3 punkt też dobry jest, oglądałeś ESEA sezon 16? Twoja teoria o taktykach europejskich teamów lega w gruzach. Jak iBP ma dzień, to są w stanie rozpykać wszystko i wszystkich, jak nie ma dnia, to przegrywają z każdym. Co do 4 punktu,
  • Odpowiedz
@maxciekpl: Miałem już takiego jednego tutaj co podważał wszystkie moje bety. Pamiętaj że to tylko sugestia. Tak, wiem że to jest LAN i właśnie dlatego wszystko się może wydarzyć. Faktyczne teamy których skill różni się kolosalnie w porównaniu do online to chyba tylko mouz i 3DMax. mouz gra na LANie beznadziejnie, a 3DMax niszczy. Pozostałe teamy utrzymują najczęściej dokładnie ten sam poziom jaki zaprezentowały przed LANem.

3 punkt też dobry jest,
  • Odpowiedz