Wpis z mikrobloga

Jak PKT usuwa mnie z social mediów i Googla....

Taka sytuacja, dostaje przekierowanie z sekretariatu - Pani dzwoni z Googla by zweryfikować dane. Myślę, ciekawa sytuacja bo z nimi raczej skontaktować się nie da. Może jakieś wyróżnienie za White Hat SEO. Dzwoni przemiła pani z PKT, by ZWERYFIKOWAĆ dane w Google. Jak jej powiedziałem, że co najwyżej w PKT to Oni mogą sobie je sprawdzić. To powiedziała, że są partnerem i mogą je weryfikować. Jako, że już troszkę czasu siedzę w marketingu wyczułem, skrypt sprzedażowy i wiedzę na na poziomie dna Oceanu Atlantyckiego w pobliżu Titanica.

To zapytałem, czy kiedykolwiek z nimi współpracowaliśmy, oczywiście nie. To zapytałem skąd mają nasze dane. To powiedziała, że nie wie, że nie prowadzą takiej historii. I wyjaśniła mi, że GUS uwaga GUS, wysyła im dane by dodać firmę do PKT. To sobie myślę ciekawe, że Państwo generuje klientów firmie, w tak bezpośredni sposób.... nie drążyłem.

Idąc dalej powiedziałem, że mamy coś takiego jak budżet i planowanie marketingowe. I jeżeli chcą się w nim znaleźć to musimy dostać ofertę, którą przeanalizujemy.

PKT - nie wysyłamy ofert mailem, tylko finalizujemy umowę telefonicznie (ze świętym oburzeniem jak śmiałem zapytać)

- w takim razie, telefonicznie mówię - nie

PKT - zdaje sobie Pan sprawę, że nagrywam tą rozmowę i usuwam Państwa wizytówkę z Googla, Social mediów?

- jasne

Czyli Mireczki jak zaraz zniknę z wypoka, to znaczy, że PKT mnie skasowało :)

#pkt #sprzedajo
  • 2