Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak można nie być socjalistą. Przecież to najbardziej idealna i najpiękniejsza ideologia. Socjalizm zapewni każdemu człowiekowi na Ziemi dobrobyt. Nie ważne czy jesteś czarny, biały czy żółty. Masz wysokie bądź niższe wykształcenie! Dla każdego znajdzie się praca, każdy będzie miał za co żyć i wszyscy będą żyli w ułożonym i usystematyzowanym społeczeństwie. Weźmy na przykład Chiny albo Koreę Północną. Czy nie jest tam pięknie? Co prawda nie jest do szczyt socjalizmu ale wspólnymi siłami możemy osiągnąć więcej.

Rodzice za małego opowiadali mi jak za czasów kumizmu było źle. Ale ja w to nie wierzę! Czy brak bezrobocia może powodować kryzys? Oczywiście że nie, te dwie rzeczy się wzajemnie wykluczają. Piękne musi być społeczeństwo oparcie na zdrowych relacjach, gdzie każdy jest równy i każdy ma takie same warunki do pracy. Nie ma konfliktów spowodowanych materialnym dobrobytem a co za tym idzie nie ma przestępczości.

Szkoda że tak mało ludzi przejrzało na oczy i nie widzi w socjalizmie jedynej słusznej ideologii.

#neuropa #socjalizm #przemyslenia
PorzadnySocjalista - Nie wiem jak można nie być socjalistą. Przecież to najbardziej i...
  • 16
@tulonr1:

dzięki cumplu za tyle "w" ale nie mogę zmienić nicka, niestety wykopem rządzi socjalistyczna biurokracja, która nie pozwala na zmiane danych, wiadomo dlaczego - chcą nas zakolczykować jak krowy.

Bądź czujny, lojalny i pamiętaj Volenti non fit iniuria