Wpis z mikrobloga

Myślałem że jestem normalny, ale po głębszych przemyśleniach wychodzi ze mnie super janusz.

Właśnie oglądam Hells Kitchen i morda mi się cieszy tak że ja #!$%@?, kiedy widzę jak ten cały Modest (wtf co to za imię) jedzie Ogińskiego(to ten co to pozwał go sokołów).

Jak ja tego dziada nie trawie to ciężko to opisać.

I tak oto siedzę, a oni są tam i nikomu nie jest do smiechu, a ja jestem tu i popijam sobie tatrę z puszki, przegryzam czipsami z prawdziwych polskich ziemniaków, bez konserwantów o smaku kiełbasy z ogniska, i smieję się troche przez łzy bo oni są w telewizji za grubą kase a ja nie :(.

#polsat #hellskitchen #oswiadczeniezdupy #polakicebulaki #janusze #cebula #truestory
  • 3
  • Odpowiedz
Myślałem że jestem normalny, ale po głębszych przemyśleniach wychodzi ze mnie super janusz.


@BaRi: na polskie realia to akurat jest normalność. Ale fakt, nie jesteś normalny. Nie jesteś Januszem za śmianie się z niedoli Ogińskiego w tym programie, bo z niego taki kucharz jak z niedzielnych czytelników wikipedii profesorowie.

Gwarantował, że po tatarze z sokołowa się świeci. Ani jeden świecący człowiek nie został udokumentowany. To jego #!$%@? o "zabójczej chemii", która
  • Odpowiedz