Przejdź do treści
wykop.pl
Polecamy
Mój wykop
Strona główna
Wykopalisko
(328)
Wszystkie
Technologia
Kraj
Świat
Kultura
Nauka
Sport
Rozrywka
Podrożały kredyty w euro, złotówkowe jeszcze zdrożeją
Dodaj link do wykopu!
Zaloguj się!
Załóż konto!
Login
Hasło
Zapamiętaj mnie
Login
Email
Potwierdź email
Hasło
Potwierdź hasło
Regulamin
akceptuję
regulamin
Kod z obrazka
Po rejestracji otrzymasz email z linkiem aktywacyjnym.
Musisz aktywować konto w czasie 48 godzin od rejestracji.
Podobne linki
0
Praktyczna analiza i ranking kredytów hipotecznych w EURO - styczeń 2010
Rodzina 3 osobowa (2 osoby dorosłe w wieku 30 i 27 lat oraz dziecko 3 letnie) - wszyscy biorą kredyt w EURO. Ciekawa analiza i praktyczny ranking kredytów hipotecznych.
12
Komórka za 1 milion euro !!!
Kto mi kupi taki telefon? Pod choinkę? Jedyne... 1 milion euro :) Jeszcze 1 sztuka została. 2 sprzedane!
1
Hotele na Euro 2012
Jeszcze można tanio zarezerwować hotel na Euro! Internetowe biuro podróży HCS wprowadza atrakcyjną ofertę hotelową. Ceny już od 121 zł za noc. 29.11.2007. Eliminacje do Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej zakończone! Polska reprezentacja zajęła pierwsze miejsce w grupie i, po raz pierwszy w historii, awansowała do finałów.
2
Euro 2012 na Google
Wiem, że do Euro 2012 jeszcze daleko, ale przy wyszukiwaniu wyskakują dziwne dziwactwa.
6
Polsat pokaże Euro 2008
Polsat nabył już prawa do pokazywania Mistrzostw Europy w 2008 roku. Oficjalnie stacja ma ogłosić to jeszcze w tym tygodniu. Marian Kmita, szef sportu w Polsacie, na razie nie chce potwierdzić tych informacji, ale daje do zrozumienia, że decyzja w tej sprawie już zapadła i w Euro 2008 oglądać będzie można w Polsacie.
copyright © 2010
Wykop