Jesteśmy ekipą z Olsztyna, która postawiła wszystko na jedną kartę i stworzyła aplikację mobilną o nazwie Heyyka.
Choć wiele funkcji jest jeszcze do dopracowania to zdecydowaliśmy się ją wypuścić na świat i w Google Play dostępna jest od miesiąca.

Generalnie jest to anonimowy komunikator miejsca i posiada dwie główne funkcje dzięki którym możecie:
- bezpośrednio porozmawiać z osobami będącymi w zasięgu 10km
- utworzyć ogólnodostępny czat publiczny w danej lokalizacji. Uczestniczyć w nim mogą tylko osoby będące w zasięgu 10km.

Przypadków użycia aplikacji może być wiele... wszystko zalezy od kreatywności.
Przykład: Wysiadasz w nowym mieście i chcesz coś zjeść. Wówczas możesz utworzyć nowy czat 'Jaką knajpę polecacie?', a pytanie trafi do wszystkich Heyykersów będących w zasięgu.

Inne przykłady
- Jesteś w Zakomanem i szukasz wolnych pokoi.
- Jesteś na plaży i szukasz kompana na kajak.
- Kopiesz sobie sam na orliku, a przydałby się ktoś jeszcze do gry
- ...Największym minusem jest to, że aplikacja ma sens tylko wówczas gdy będzie dużo ludzi w zasięgu. Narazie jest niewiele, ale apka jest dostepna dopiero od miesiąca, a kosztów marketingowych póki co nie ponieśliśmy prawie żadnych. W Olsztynie uzbierała się już dość duża grupa Heyykersów. Pokładamy nadzieje w tym, że pomożecie nam Mirki i Mirabelki nabrać aplikacji rozpędu w innych miastach :)

Wersji na iOS jeszcze nie ma, ale pracujemy nad nią.

W tej chwili zależy nam na dopracowaniu produktu, dlatego bylibyśmy wdzięczni za wszelkie oceny, sugestie... nawet za konstruktywny hejt z którego na pewno wyciągniemy jakieś wnioski.
Polubcie Nas na fejsie, chcemy m.in. wrzucać tam "wypociny" naszego grafika do oceny przed wdrożeniem. Zachęcam również do śledzenia tagu #heyyka gdzie w przyszłości będziemy wrzucać więcej informacji. :)

Przydatne linki:
Strona www: heyyka.com
Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.itelab.heyyka
Facebook: https://www.facebook.com/heyyka/

Statystyki zobacz

© copyright 2021 by Wykop.pl