T-MOBILE za%$^! moje dane i wali w kule! NIE POLECAM!

tmobile #scam #oszukujoCzołem Mirki #takasytuacja
Od jakiegoś czasu o godzinach typu 20:00. Telefon mi dzwoni jak przy pożarze. Okazuje się, że to nie ewakuacja kraju, tylko T-MOBILE z kolejną ofertą, której nie mogę przegapić. Będzie więc to historia o tym jak T-MOBILE pozyskuje Wasze dane w niewyjaśnionych okolicznościach, a potem nabiera wody w usta.
Proszę jednocześnie o jakieś rady Mireczki. Co z takim fantem zrobić. Informujcie.

tL;dr:
Znacie tę historię, że niby numer został wylosowany na wielkiej loterii numerów, a oferta jest tylko dla wybrańców. Kto tego nie przerabiał.

OTÓŻ K%$# JA! bo dbam o niezaznaczanie zgód marketingowych, żeby mi takie telefony nie gotowały żółci w żołądku i nie w^%& jak nie przymierzając Polski Związek Wędkarstwa.
Ale trafiło mi się ten pierwszy raz z niewyjaśnionych źródeł, no więc piszę.
Odbieram telefon i już po pierwszym moim pytaniu Call Center informuje mnie, że administratorem moich danych jest firma Mobilia, a co do reszty informacji, to nie mają dostępu. Dociskam więc na Fejsie, bo mamy 21 wiek. Oficjalny kanał marki rzuca na żer lokalnego dostawcę internetu z Kalisza. Nawet nie przejeżdżałem obok Kalisza, więc skąd niby mają moje dane?OTÓŻ ZNIKĄD. Po rozmowie z Panami z Kalisza, okazało się, że nawet o mnie nie słyszeli, a już tym bardziej o handlowaniu danymi i zapraszają mnie na prokuraturę, bo czują swąd oszustwa.
Tmobile rzuciło cokolwiek, żebym się odkolegował, no więc wracam bo to już zwyczajne chamstwo nie tylko wobec mnie, ale i wobec biednych ludzi z Kalisza.
Opisuję, że coś jednak nie tak i uprzejmie się zwracam z kulturą i godnością człowieka, żeby mi podali informacje, kto tymi danymi administruje i jak weszli w ich posiadanie.No i napisał do mnie Pan Andrzej, na co ja mu i owszem odpisuję:ale i na fejsie zachęcam pracowników, co to obsługują tę pożal się boże karykaturę firmy dwudziestopierwszowiecznej, że i owszem postępuję z instrukcją. Na co otrzymuję odpowiedź #niedasieA wspomniany wcześniej Pan Andrzej, dedykowany specjalista nabrał wody i zrobił się dziwnie milczący. W efekcie nie wiem skąd mają te dane, ale skoro je pozyskali od kogoś, to zaraz zadzwoni do mnie bank, potem drogeria i prąd. I będę się gotował aż mi żyłka pierdząca pęknie.

Dajcie znać co radzicie.

P.S.
T-mobile smaż się w piekle.

Statystyki zobacz

© copyright 2021 by Wykop.pl