AFERA XDEMON

Jak momentalnie zniszczyć życie niewinnej osobie?


Zapewne większość z was słyszała o słynnej aferze w X-Demonie w Poznaniu i filmie, który wypłynął do sieci. 

Na filmie tym widać dwoje ludzi, którzy w toalecie klubu uprawiali stosunek seksualny i musiała interweniować ochrona klubu.

Film momentalnie rozprzestrzenił się w mediach społecznościowych, a po chwili ludzie zaczęli otrzymywać również zdjęcia osób, które "rzekomo" na tym filmie były.

Dlaczego piszę "rzekomo"? Ponieważ o ile faceta udało się trafnie zidentyfikować o tyle dziewczyna, która została rozesłana po całej sieci nie jest osobą z tego filmu.

Nie wiem skąd wyciekły informacje kto tą dziewczynę wytypował, ale szukając w internecie większość osób w komentarzach kieruje ludzi do tego właśnie portalu czyli "Wykop".


Przez osobę, która takie właśnie informacje do sieci udostępniła wraz ze zdjęciami profilu niewinna dziewczyna od wczorajszego dnia otrzymuje setki jak nie tysiące wiadomości z groźbami, wyzwiskami czy propozycjami seksu lub nawet pytaniami o cennik. Prawdziwa gwiazda tego filmu pewnie siedzi teraz cicho i czeka, aż cała sprawa przycichnie. Nawet nie wiecie jak niszczycie komuś życie w ten sposób. Taka sytuacja nie powinna się nawet przydarzyć prawdziwej dziewczynie z tego filmu. Pisząc takie wiadomości możecie w najlepszym przypadku zniszczyć komuś psychikę, a w najgorszym nawet odebrać życie.


Nie jestem nowym użytkownikiem tego portalu i nie piszę tego przypadkowo. Sytuacja dotknęła mnie osobiście ponieważ ofiara tej napaści to osoba, którą po części znam. Osoba, która nawet tego dnia nie była w Poznaniu. Zastanówcie się w przyszłości dwa razy do czego możecie doprowadzić takim internetowym hejtem!


Poniżej chciałbym przedstawić jej oficjalne oświadczenie

595831786151414c41784d78_1600792429pjtVbqvO4aufnQwsxn9wiQ.jpgStatystyki zobacz

© copyright 2020 by Wykop.pl