Najlepsze komentarze stycznia 2007

 • avatar

  Czlowiek z infolinii wygrał opanowaniem. Sytuacja nędzna ale wyżywanie się na bogu ducha winnym operatorze to zwykłe pieniactwo i brak kultury.

 • avatar

  ^^już jest :P

  "Drogie Bravo, drodzy koledzy i koleżanki.Mam na imię Dagmara i mam 19 lat. Moja sytuacja jest bardzo krepująca i nie wiem co teraz mam zrobić. Jestem już dorosłą dziewczyną i mam wspaniałego chłopaka o imieniu Marcin, którego kocham ponad życie i myślę ze on odwzajemnia moje uczucie. Jesteśmy już razem 6 miesięcy i postanowiliśmy dokonać Aktu Miłosnego, aby umocnić nasz związek. Nie fart polega na tym że ja jestem dziewicą, a z tego co wiem On jest już doświadczonym mężczyzną. Bardzo obawiałam się że nie spełnię jego oczekiwa , po prostu zawiodę! Na dodatek wszystkie moje koleżanki potraciły już dziewictwo i żeby mieć o czym rozmawiać z nimi, powiedziałam że ja również nie jestem jak to się mówi potocznie "cnotką". O tym fakcie dowiedział się Marcin od mojej koleżanki, Moniki, która jest jego dobrą znajomą. Gdy Marcin zapytał czy to prawda nie zaprzeczyłam. Ustaliliśmy nasz Pierwszy Raz na najbliższy weekend, ponieważ Marcina rodzice jadą na wesele. Bardzo się obawiałam bólu, oraz tego że Marcin posądzi mnie o kłamstwo, więc postanowiłam jakoś sobie poradzić. Nie chciałam przespać się z "pierwszym lepszym" gdyż kocham Marcina i chcę aby to on był moim Pierwszym Mężczyzną!!
  Akurat zdarzyło się tak że byłam sama w domu i postanowiłam uporać się z moja błona dziewiczą. Nie chciałam robić tego palcami ani jakimś twardym przedmiotem a na wibrator niestety nie było by mnie stać. Poszłam więc do lodówki i zobaczyłam nadającą się do mojego czynu kaszankę. Odpowiadała mi rozmiarem i grubością, była trochę za zimna i za twarda więc postanowiłam ja podgotować. Kiedy nareszcie ostygła, nasmarowałam ja wazeliną, i zaczęłam wkładać ją do pochwy. Poddałam się chyba za bardzo chwili i za bardzo ją ścisnęłam. Wtedy stało się najgorsze co mogło się stać!! KASZANKA SIĘ ZŁAMAŁA!!!!!!!!!!Rozpaczliwie próbowałam ją wyjąć palcami ale chyba trochę za bardzo ją rozgotowałam i niektóre kawałki kaszanki zostały mi w pochwie i nie mogę ich wyjąć! Wstydzę się iść do ginekologa a za kilka dni wyczekiwany przez naszą dwójkę upojny weekend!! Nie wiem co mam zrobić i do kogo się zwrócić. Co teraz pomyśli o mnie Marcin!! BŁAGAM POMÓŻCIE!!!!!
  Zrozpaczona"

  ODPOWIEDŹ REDAKCJI:
  "Na wstępie pragniemy podziękować Ci za podzielenie się z nami swoim problemem. W twojej nader ciekawej sytuacji proponujemy Ci dwa rozwiązania:
  1. Ekstrawaganckie w stylu new art.
  2. Siłowe
  Pierwsze wydaje nam się ciekawe lecz może nie przynieść spodziewanych efektów. Musisz pokroić cebulę w kostkę, a następnie podsmażyć ją na złocisty kolor na patelni (koniecznie na oleju z pierwszego tloczenia). Następnie musisz dopchać ją do pochwy i zrobić 3-4 przysiadów tak aby zmieszała się z kaszanką. Potem zaproś swojego ukochanego na romantyczne spotkanie inicjujące. Przed pierwszym stosunkiem zaproponujesz mu więc kaszankę po staropolsku w wersji francuskiej. W ten sposób osiągniesz dwa cele: udowodnisz mu, że bardzo go kochasz i jednocześnie pokażesz, że świetnie gotujesz. Przypominamy Ci powiedzenie "PRZEZ ŻOŁĄDEK DO SERCA".
  Rozwiązanie drugie jest jednak o wiele bardziej skuteczne. Przygotuj patelnię na której miałaś zarumienić cebulkę. Następnie weź ją w prawą rękę (jeśli jesteś leworęczna to w lewą) i p##%$%!nij się nią z całej siły w głowę - bo tobie to już chyba nic nie pomoże!
  Z poważaniem Redakcja"
  pokaż całość

 • avatar

  co z tego, kiedy język został stworzony? stracił przez to na aktualności? jest mniej ciekawy? moim zdaniem jako ciekawostka (i przy okazji rozrywka - wciągnął mnie bardziej niż warcraft) idealny, na wykopie jeszcze nie było, więc nie widze powodu, żeby zakopywać.
  może od razu wszystkie wykopy o ajaxach itp. zakopać, bo to przecież też ma już parę lat?:p

 • avatar

  Wave wykop nie jest serwisem z aktualnościami tylko z CIEKAWYMI LINKAMI

 • avatar

  Dziwie sie, ze tak imponujący projekt jakim jest Afterfall (sam niedawno przez jakis link na niego wpadlem) nie ma prawie w ogole rozglosu, szczegolnie, ze to dzieje sie w Polsce (tak chodzi mi o krzykaczy ale raczej tych bardziej optymistycznych a nie z gatunku narzekaczy).
  Gierka jest robiona przez sympatykow, entuzjastow i pasjonatow giercowania, po prostu przez Graczy dla Graczy ale moze to i dobrze, ze dla Graczy a nie dla graczy.

  Z tego co mozemy przeczytac na stronie w tej chwili projekt probuje zdazyc z premiera przed Bethesdowym Falloutem 3 oraz jak najszybciej zaprezentowac demo jakiemus wydawcy ale producenci maj problemy z pieniedzmi na oplacenie podstawowych rzeczy.
  pokaż całość

 • avatar

  Prywatne firmy, które działają według zasad jakie znam (na szczęście tylko z opowieści) z czasów PRL...
  Cały czas się zastanawiam, jak to jest możliwe...

  Na pocieszenie powiem tylko, że w mojej opinii sytuacja w urzędach oraz spółkach państwowych się znacznie poprawia (z wyjątkiem TP.SA). Bo jak do tej pory miałem szczęście i zawsze byłem bardzo miło obsługiwany (z wyjątkiem TP.SA)

 • avatar

  Prosze powiedz, ze to sa jakies jaja...

 • avatar

  Chyba w TVN-ie, bo w RM nic takiego nie mówili.

 • avatar

  Tak... stać nas na to. W kraju, w którym nie ma kasy na szpitale, a autostrady buduje się w żółwim tempie wydaje się 100mln na świątynię. Oczywiście, po co nam emerytury, pomodlimy się o nie w nowiutkiej świątyni... Jak dla mnie bomba!

 • avatar

  To co ona (Sobecka) robi w sejmie ? Biedaczka ma przez to niemoralną rodzinę..