Najlepsze komentarze kwietnia 2007

 • avatar

  jak trafisz na www.google.com tez nam napisz, ok? :)

 • avatar

  Śmiało panowie kopiemy! Nie można tego zatrzymać tylko dla siebie! :)

 • avatar

  Jakby poczta polska nie wystarczała...

 • avatar

  Nie, zniszczyła by tylko stosunkowo niewielki obszar (o promieniu kilkunastu kilometrów).

  Energia wybuchu rozchodzi się we wszystkich kierunkach jednakowo więc tysiąc razy silniejsza bomba zniszczy tylko 10 razy większy obszar.

  Ten rysunek jest bardzo mylący ponieważ zaznaczona została na nim energia a narysowane "grzybki" a zależność między wielkością "grzybka" a energią wybuchu nie jest liniowa.
  pokaż całość

 • avatar

  Świetna sprawa! Nie wiem komu się nie podoba! Poza tym wykop to śmietnik! To, że odkryto wodę w kosmosie przechodzi bez echa natomiast JPG z głupim tekstem zbiera około 100 wykopów! Nie wiem jaki jest profil przeciętnego użytkownika wykopu i boję się myśleć! Czy internet już też jest medium bla bezmózgów tak jak TV? Fajny serwis!
  Komentarzami pana Gracka bym się nie przejmował :) Wszystkie jego komenty są typu: "kolejna strona o niczym", "dla mnie mało przydatne", "zakopać to", "staare", czepia się nawet różnicy w linku: "a czemu link do YT, a nie do oficjalnej strony?". Dodam jeszcze, że linki dodane przez niego nie spotkały się z żadnym zainteresowaniem :P Nie mam nic przeciwko konstruktywnej krytyce, ale to co tu się dzieje to d$%%#izm! Dzieci NEO!
  Pozdrawiam

  PS1 Daje linka do wartościowej strony Gracka http://gracek.iplaneta.info/ a nuż ktoś wykopie :P

  PS2 I jeszcze cytat z bloga Gracka bo nie mogę się powstrzymać :)
  "Nazywam się Gracjan *****, w internecie można mnie znaleźć pod niebywale oryginalnym pseudonimem – „Gracek”. Obecnie jestem uczniem trzeciej klasy gimnazjum w Ostrołęce, w której też znajduje się miejsce mojego zamieszkania. Od wczesnych lat młodzieńczych interesuję się informatyką, a od jakichś dwóch – głównie tworzeniem stron i innych aplikacji internetowych, webdesignem oraz po trochu grafiką."
  pokaż całość

 • avatar

  dobre do wysyłania listów samobójczych

 • avatar

  Ma znaczenie kto zaczął wojnę. Fundamentalne. Jeden jest agresorem, a drugi obrońcą. Przy czym chyba nie liczysz na to, że obrońca podpisze pokój po tym jak dotrze z powrotem do swoich granic. Kraj agresora musi być złamany, żeby nie mógł ponownie zagrozić.
  Japonia została odcięta od surowców, ponieważ podbiła Mandżurię i miała ochotę również na Australię i Oceanię. Ci źli Amerykanie odcięli ich od ropy, a oni chcieli sobie parę krajów podbić. Jak tak można?
  Poza tym nie był to akt terrorystyczny, bo toczyła się tam regularna wojna. Tak czy inaczej trzeba było Japończyków wyciąć, bo by się nie poddali. Bomba atomowa pokazała im, że opór jest bezsensowny, a oficerowie japońscy mieli pretekst żeby się poddać w miarę honorowo.
  pokaż całość

 • avatar

  Pomysl ciekawy.Jednak jesli strona zdobedzie popularnosc to problemem bedzie mala liczba serwerow proxy(teraz jest ich tylko 122)
  BTW Polecam strone http://www.publicproxyservers.com/ z serwerami proxy

 • avatar

  Juz mnie to nie smieszy :| Tak jak napisal lemur_78 zero zaskoczenia, wiedzialem co zobacze :P