Najlepsze komentarze czerwca 2007

 • avatar

  jest jakis mirror?

 • avatar

  Komentarz chyba nawet poniżej poziomu onetowskiego...

 • avatar

  Witam kierownika, mam taki problem brakuje mi 50gr do wina : http://menele.net/klik.php?id=yogi_Gdy

 • avatar

  Totalna bzdura, nic nie wiedzą o psychologii ;)

 • avatar

  netes: Nie znam sie na tym i nie wiem, jaki wplyw moze miec wypicie czegos takiego na czlowieka. Za to przytoczone przez Ciebie nie maja nic wspolnego ze sprawa:

  Glikol etylenowy stosowany jest w płynach niezamarzających do chłodnic samochodowych, jako rozpuszczalnik, do produkcji żywic poliestrowych, włókien syntetycznych, rozpuszczalników, plastyfikatorów oraz do produkcji materiałów wybuchowych.

  Wode stosuje sie w reaktorach jadrowych, ale z tego nie wynika, ze woda w ogole jest szkodliwa

  Fenol - W stężeniu 0,2% działa bakteriostatycznie, 1,3% grzybobójczo, powyżej 2% bakteriobójczo. Dzisiaj nie stosowany, ze względu na dużą toksyczność; jedynie w stomatologii - jako środek powodujacy martwicę miazgi zębowej.

  A w jakim stezeniu Fenol wystepuje w tych szczepionkach? Bo widzisz fluor, ktorym z powodzeniem mozesz kogos zabic, tez znajduje sie w Twojej pascie do zebow.

  Zostaje tylko Thimerosal (ktory moze miec zwiazek).

  Jak pisalem nie wiem, jak to wyglada w rzeczywistosci, ale ludzie, patrzcie sie nieco krytyczniej na dane, ktore wam pokazuja. Tu nie onet.
  pokaż całość

 • avatar

  Chodziło mi o sam fakt, że #C0FFEE jest zielony niczym książkowa mila...
  Już pomijając to, że Coffee jest za kratką (#)

  Jeżeli nie uważacie tego za fajny zbieg okoliczności, to stfu. :)

  Jeżeli nie zauważyliście tego zbiegu okoliczności, no cóż - cienizna ;d

 • avatar

  Szkoda, że JKM kłamie i manipuluje nawet w tych dość oczywistych (przynajmniej dla mnie) kwestiach. Pisze: Ludzie wierzący, że Pan Bóg po śmierci nagradza dobrych, a karze złych, rzadziej kradną, gwałcą, mordują , co jest nieprawdą. Wystarczy spojrzeć na stosunek liczby ateistów do wierzących w więzieniach i na ten stosunek poza więzieniami - wniosek: niestety panie Mikke, pana myślenie życzeniowe ma się nijak do rzeczywistości.

  Pisze też: Nie da się, Kochani - nie da się... Jeśli Bóg jest Wszechmocny - to może stworzyć WSZYSTKO, z ateistami i takim kamieniem, którego Sam nie będzie w stanie unieść. Bo czym go, jeśli będzie chciał, uniesie. Kto powiedział, że Wszechmocnego obowiązuje logika?

  Jako absolwent filozofii, Korwin powinien wiedzieć że skoro boga nie obowiązuje logika, to nie można wydawać o nim żadnych sądów. JKM jednak to czyni. To jak to w końcu jest? Obowiązuje ta logika, czy nie?
  pokaż całość

 • avatar

  A ja kiedyś UPR popierałem... więcej grzechów nie pamiętam.
  Czas założyć własną partię...

 • avatar

  Dobrze, że nie wiesz co podają dorosłym.

 • avatar

  niechby zaproponowal polskim lekarzom to by musial organizowac jakies losowanie ;-) od razu podwyzka jednorazowa