Najlepsze komentarze września 2007

 • avatar

  Pierdnięcie przy stole również nie łamie żadnych przepisów. Ale nie przapada się za takimi osobami.

 • avatar

  jest takie narzedzie pt. "zakop", od teraz bede zakopywal kazdy link dotyczacy UPR (powod: spam). moge? moge! niech moderacja ma powody do usuwania nieetycznych zachowan

  w koncu to MY decydujemy co bedzie na wykopie!

 • avatar

  OMG! Ale posmiewisko! Gratulacje dla Pana Rokity, za tego konia trojanskiego dla PiS :-)

 • avatar

  Byłem w Warszawie ledwie tydzień temu. Na rogu Popularnej i Al. Jerozolimskich wszystko rozkopane, a wszędzie pełno robotników i wyglądało na to, że cały czas coś robią - kilka godzin, jak tam w pobliżu byłem. Korki były, ale przejezdne. Widziałem też coś podobnego w paru innych miejscach.

  Nie jestem POentuzjastą, ale takie spoty to dno totalne. Żerują na niewiedzy tych, którzy w Warszawie nie mieszkają i po prostu nie mają możliwości zobaczyć, jak jest naprawdę. A chyba większość Warszawiaków powie, że praca u nich ostatnio wre.
  pokaż całość

 • avatar

  przydałby się też przycisk - pokaż wszystkie ;)

 • avatar

  "Decyzja premiera Kaczyńskiego wyrywa zęby Dokumentowi Kopenhaskiemu: jeśli teraz Putin, Łukaszenko lub inny podobny przywódca nie zaprosi obserwatorów, będzie mógł powiedzieć "u nas jest demokracja, tak jak w Polsce". A Putin ma w ręku dodatkowy argument na rzecz osłabienia czy nawet zlikwidowania misji obserwacyjnych." smutne :(

 • avatar

  Jakiś dziennikarz kiedyś powiedział że Pani Nelly najpierw mówi, a później myśli... ja bym dodał że to "później" jeszcze nie nastąpiło...

 • avatar

  Ku scislosci, dokladnie jest to IBM 3380 z 1981r.

  http://en.wikipedia.org/wiki/Early_IBM_disk_storage#IBM_3380
  [edit] linkowanie do fotki gubi kropki

  W pierwszej chwili nie chcialo mi sie wierzyc ze juz 20lat temu korzystano z pojemnosci 1gb, ale jak sie okazuje nie tylko z takich. Chociaz sama pojemnosc to nie wszystko, transfery i czasy dostepu tez swoje znacza.
  pokaż całość

 • avatar

  A ja korzystam od kilku lat z Opery, szczerze mówiąc jest mi obojętne czy jest ona szybsza czy wolniejsza o jakieś ułamki sekund.
  Lubię ją za to, jaka jest i tyle. Nie przeszkadza mi to skorzystać z ff, kiedy zachodzi taka potrzeba.
  Wszystko byle nie IE, a co konkretnie, to już kwestia gustu.

 • avatar

  Podpisane.
  Ja sam nie mam nic przeciwko służbie w wojsku, nawet zamierzam ją odbyć, bo i tak nie mam nic lepszego do roboty (nie pracuję, nie uczę się), ale jestem przeciwny braniu każdego na siłę.
  Sadzę iż to jednak powinno zależeć od tego czy ktoś chce, czy nie.