1 2 3 4 5 6 7 ... 18 19 następna

Najlepsze komentarze stycznia 2010

Najlepsze wpisy stycznia 2010

 • avatar

  Cenzura Internetu - tak? nie? dlaczego?
  Dyskusja dotycząca cenzury Internetu wywołała wiele emocji wśród Wykopowiczów. Nie można się temu dziwić, bo ustawa reguluje najważniejsze dla nas medium, w którym każdy z nas spędza kilka czy nawet kilkanaście godzin dziennie. Spędzając w nim tyle czasu, znamy każde jego [najciemniejsze zakątki](http://www.wykop.pl/link/253302/czy-wiesz-ze-internet-ma-podwojne-dno-efekt-wczorajszych-poszukiwan ), niejednokrotnie znajdując sprawców przestępstw w [Internecie](http://www.wykop.pl/link/278165/wykop-wykryl-oszustwo-internetowe-final-sprawy ) i [nie tylko](http://www.wykop.pl/link/222020/michal-i-jego-zabawy ).

  Mając tak dużą wiedzę i umiejętności, miejmy wpływ i pomóżmy tworzyć dobre prawo w Polsce.

  Wspólnie z Maćkiem Budzichem z zadajpytanie.pl chcielibyśmy zebrać Wasze pytania, które następnie osobiście zadamy Premierowi Donaldowi Tuskowi podczas debaty dotyczącej Internetu w Kancelarii Premiera.

  Swoje pytania możecie zadawać jako komentarze w znalezisku: http://www.wykop.pl/link/292228/wykopowiczu-mozesz-zadac-pytanie-premierowi-tuskowi . O tym, które pytania będą wybierzemy zadecyduje ich ciekawość oraz liczba plusów i minusów.

  Jeśli jesteś blogerem i chciałbyś zabrać głos i wziąć udział w spotkaniu na żywo - napisz na maciekMAUPAmediafun.pl (podaj swoje imię i nazwisko, dane kontaktowe, adres bloga oraz pytania i problemy które chciałbyś poruszyć).
  pokaż całość

 • avatar

  Mel <3 Czyt. 2 Goldek :P #foto #pies #spacer #goldenretriever #zima

 • avatar

  Moja piękna <3 Zostawiłam ją na wsi, do odbioru za kilka dni :D #pies #golden #goldenretriever #spacer

 • avatar

  pożądam zdjęć z wczoraj

 • avatar

  haha! yesterdayz

 • avatar

  smooth jazz cafe z głośników + lampka różowego

 • avatar

  dobrze Dzieci. ide spać... g'night ! :)