1 2 3 4 5 6 7 ... 15 16 następna

Najlepsze komentarze maja 2010

 • avatar

  Jaki burak hehe

 • avatar

  Wpłacajcie mi pieniądze na konto - zawsze chciałem sprawdzić, czy ma jakiś limit, a nigdy nie miałem okazji sprawdzić ;)

 • avatar

  Najpierw trzeba mieć dziewczynę :)

 • avatar

  Kurde...nie wiem co mi się dzieje, ale każda wypowiedź JKM poprawia mi humor i z wykopu na wykop lubię go coraz bardziej

 • avatar

  @enemydown: dzieciak wpada na pomysł założenia strony podobnej do demotywatorów. Ma się nazywać demotywacja, a użytkownicy forum proponują nazwę demosmolarki. Wkręca się w to drugi dzieciak, jaki sławekACM, czy podobnie jakoś, który również podchodzi do tego w ch!# poważnie. Użytkownicy wysyłają swoje "propozycje", odbierają użytkowników demotom, oraz niektóre ich demoty. W międzyczasie strona demotywacja.pl zostaje wykupiona przez kogoś innego. Pada propozycja innej nazwy, oraz wstępne logotypy. Dzieciak daje skana pozwolenia od rodziców, na zalożenie strony, a użytkownicy dalej "zbierają" kasę, kupują oprogramowanie itp itd. Odzywa się "admin" demotów, załamuje się smolarek i chce wycofania się z pomysłu, lecz idą na ugodę, pomysł wznowiony, propozycje kolportażu ulotek, wynajmu serwerów, wycinka lasu itp. Potem nie pamiętam, aż reowlucja ! Smolarek się nie odzywa, zostaje obalony i szefem zostaje wybrany SławekACM. Deyers (jak dobrze pamiętam) jest księgowym i on ma trzymać kasę, lecz "ucieka" do Szwajcarii do Polańskiego, jak użytkownicy myślą, ze smolarkiem (13 latek ), bo się nie odzywa. Domagają się zwrotu kasy i teraz następuje najlepsze: pojawia się załamany sławek, po kilku postach odpisuje ojciec ! sławka, mówiąc, że koniec tej zabawy lecz ona toczy sięw najlepsze dalej, w tym momencie sławek wypada z gry, a wszyscy chcą kasę którą niby deyers miał, od smolarka, który się pojawia na forum. Pojawia się również menedżer smolarka, włodzimierz smoalerk, który pisał o zgłoszeniu sprawy do prokuratury. Młody dalej jest posrany i nie wie co dalej.

  dość chaotyczne, wybaczcie, starałem sie jak mogłem . Jeśli o czymś zapomniałem/przegapiłem/źle napisałem, proszę o poprawkę :).
  pokaż całość

 • avatar

  @KochanekModeratora: burak się boi innych kandydatów.

 • avatar

  @Impedancja: ja nikogo po ryju nie wale, wypraszam sobie!

 • avatar

  w innej lidze
  hehe.... trzęsie dupą przed konkurencją

 • avatar

  W końcu jakiś flashmob z prawdziwego zdarzenia!

 • avatar

  @Roman660: To dlatego, że Korwin w banalny sposób potrafi wytłumaczyć to, z czego inni robią ogromne problemy. Czasem mi się wydaje, że on pozostałych bije na głowę inteligencją.

Najlepsze wpisy maja 2010

 • avatar

  @Blaskun: jeśli wolisz w ten sposób to nie ma sprawy

 • avatar

  Chcielibyśmy przedstawić Wam nasz nowy pomysł na reklamy na Wykopie. Wiemy jak bardzo Was irytują, dlatego zaproponowaliśmy naszym Klientom sponsoring niektórych funkcjonalności. Zaczynamy od miniobserwatorium.
  Co sądzicie o takiej reklamie Plusa?

 • avatar

  co sie paczysz!!!

 • avatar

  Chcielibyśmy przedstawić Wam nasz nowy pomysł na reklamy na Wykopie. Wiemy jak bardzo Was irytują, dlatego zaproponowaliśmy naszym Klientom sponsoring niektórych funkcjonalności. Zaczynamy od miniobserwatorium.
  Co sądzicie o takiej reklamie Plusa?

 • avatar

  @m__b:
  1.Jakie jest oficjalne stanowisko wykopu w sprawie multikont?

 • avatar

  @m__b:
  Hej, dlaczego przestał działać ten link: http://www.wykop.pl/link/357121/belgia-jako-pierwszy-europejski-kraj-wprowadza-zakaz-muzulmanskich-zaslon-twarzy/
  Mam go w obserwowanych, ale jak na niego klikam, to jest 404.

 • avatar

  @m__b: szefu. Mam pewien pomysł! na małą ewolucje a moe rewolucję "naszego" waszego portalu ... może obok paska strona główna, wykopalisko, mój wykop, polecamy możnay by było dołożyc jeszcze "luźne forum" ... jak w forach tematycznych można by było pogadac o różnych sprawach czaem jakas rada dla wykopowiczów od wykopowiczów bo te komentarze pod wykopami zbyt szybko się dezaktualizują . bardzo często wykopowicze pod znaleziskami rozpoczynają dyskusję nie związaną z danym wykopem, bardzo często nawiązuje się ciekawa dyskusje i problemem jest ograniczona dostępnośc osób a także ograniczony czas na ową dyskusje bo po paru dniach wykol przepada i ewentualnie dalej w dyskusji bierze udział 2-3 najbardziej zainteresowanych wykopowiczów a to takie marnotrastwo niewypowiedzianych myśli ... poza tym w nowym wykopie czujemy sie "samotni" ja mam wrażenie ze wykopowiczów jeste max 1000 a nie 250000 . a takie forum spowodowało by wielkie zatrzęsienie nowych twarzy bo każdy będzie mógł dodac coś od siebie ja napewno poczuł bym się jak dawniej ... może to i był by problem logistyczny ale z tego co wczesniej czytałem z waszych wypowiedzi to nowy wykop jest "lżejszy" i chyba macie w zapasie kilka serwerów które by to udźwignęły ... prosze o odpowiedź ... Bo lepsza zla wiadomośc niż żadna pokaż całość

 • avatar

  @setings:

 • avatar

  Pozdrawiam obserwujących :)

 • avatar

  Wykop.pl już w AppStorze :) - więcej szczegółów na http://www.wykop.pl/iphone