1 2 3 4 5 6 7 ... 11 12 następna

Najlepsze komentarze lipca 2010

Najlepsze wpisy lipca 2010

 • avatar

  wykop 2.1 in progress... tuningujemy szybkość

 • avatar

  Chętny do zajęcia się Wykopowym Wiaderkiem poszukiwany. Gratis dostalnie listę komentarzy z ostatnich 2 miesięcy którą warto by tam wrzucić.

 • avatar

  Podobają mi się dzisiejsze znaleziska. Nie ma polityki, za to wiele ciekawostek... Czy to efekt "strajku" niektórych użytkowników?

 • avatar

  "Ominęło Cię" to zdecydowanie najlepszy ficzer w nowym Wykopie - dzieki niej zamiast jakiś bzdur można poczytać ciekawe znaleziska dodane 3-4 lata temu.

 • avatar

  @m__b: Proszę o oficjalne oświadczenie i wyjaśnienie całej sytuacji.

 • avatar

  @m__b: Nie wiem czy jesteś właściwą osobą -ale cóż, nie znam wielu innych do których mógłbym się zwrócić - prawdopodobnie dlatego, że administracja w żaden sposób się nie wyróżnia, ale mniejsza z tym.
  Jestem pod wrażeniem tego co zrobiliście w wersji 2.1. Poza pozytywnymi zmianami których parę da się wypisać zmieniliście kompletnie mechanizm grup. Jest to co najmniej
  zabawne, że grupy publiczne to nic innego jak zaawansowany system tagów. Nie miałem okazji korzystać jeszcze z grup prywatnych ale nie jest to na 90% rozwiązanie mojego problemu. Problemem jest natomiast usunięcie progu wejścia w grupach co spowodowało powstanie wielkiego bagna - wykopy które wcześniej zgniły w wykopalisku weszły mi na główną, problem ten olałbym - po prostu wyrzucił to co nie powinno tam być gdyby się dało. Ponieważ robiłem to całkiem niedługo po upgrade wykopy te ostały się mimo wyrzucenia - nic nie mogę z nimi zrobić więc prosiłbym o interwencję któregoś z moderatorów na anime.wykop.pl i wyrzucenie znalezisk które zostały wyrzucone ale nie zniknęły. Drugą rzeczą jaką chciałbym zauważyć, chociaż pewnie udało się już wam to zrobić, jest to, że nowy system dołączania do grup bardzo ułatwił spamowanie - aktualnie z miejsca pojawia się cały spam śmieć na głównej grupy - jest to bardzo przyjemne dla moderatora zjawisko. Na razie skończyłem i z góry dziękuję za interwencję. pokaż całość

 • avatar

  @m__b: Proszę o oficjalne oświadczenie i wyjaśnienie całej sytuacji

 • avatar

  @m__b: tyle osób obiecało bojkot od dziś,s jednak nadal są aktywni! :)

 • avatar

  @m__b: Dobra Michał, pierwszy raport,Przy korzystaniu z firefoxa sporadycznie występuje błąd wykopywania, żaden szczególny komunikat, po prostu "wystąpił błąd" częściej się zdarza przy głosowaniu przez ramkę.Bardzo podoba mi się funkcjonalność "powiadomienia" dzięki temu dyskusje nie będą tak szybko wysychały, widziałem ze "ruch w obserwowanych poprawiliście na bieżąco. Layout bardzo mi się podoba. Wielkie brawo za prawo do wyłączenia cenzury, i za uporządkowanie grup.
  Ajax się sprawdza co naprawdę ułatwia mi życie.
  Na razie to wszystko, myślę ze jeszcze troszkę wosku i polerka i możecie już ni nie zmieniać
  PS
  Myślę że kiedy skończycie już optymalizację strony to w końcu zaczniecie organizować zjazd wykopowiczów.
  pokaż całość

 • avatar

  @m__b: http://www.wykop.pl/link/408401/miarka-sie-przebrala-pedaly-promuja-sie-znakiem-polski-walczacej/
  Cześć.
  Mam nadzieję, że jutro wchodząc w tamten temat większość postów będzie już usunięta, a ludzie, którzy nadają się na donos do prokuratury zbanowani. Wykop powoli staje się drugim Redwatchem i w takim GÓWNIE naprawdę nie chce się taplać.
  Wklejanie żartów o cyganach, które nie miało żadnego kontekstu obraźliwego (to wklejanie, nie same żarty) spowodowało masową akcję kasowania i banowania. Teraz natomiast notorycznie pobłaża się idiotom, których co drugi komentarz, gdyby był wypowiedziany publicznie nadawałby się pod sąd. Pomyślałbym, że to jakieś podwójne standardy, ale pisania, że wszyscy cyganie to brudni złodzieje też macie w dupie. Zdecydujcie się, czy wasza domena to domena tego samego serwisu, który był tutaj rok temu, czy tylko alias dla redwatch. pokaż całość