1 2 3 4 5 6 7 ... 12 13 następna

Najlepsze komentarze sierpnia 2010

 • avatar

  @laxter:Przekręt jak nic, a morał tej bajki jest krótki i wszystkim dobrze znany; PIN-u i karty nie dawaj nikomu, bo zostaniesz wyruchany. Dziękuję, dobranoc. Wykop ku przestrodze.

 • avatar

  @Casuperu: Prawda jest taka ze on nie policzył tego dokładnie a "na oko". A już na pewno nie przechodził przez liczbę 23800. Sam zresztą co chwila mówi ze nie jest pewien.
  Po prostu wiedział ze 318 x 3 = 954. Czyli tylko o 2 więcej niż potrzeba. A 3 to przecież 75/25. Została liczba 50. A przecież 2 =50/25.
  Czyli owe 2 które brakowało do 952. Wiec wystarczy pomnożyć przez 75, odjąć 50 i podzielić przez 25 i powinno się udać.
  Więc skąd on się wziął? Trochę treningu i abstrakcyjny sposób myślenia zrobiły swoje.
  pokaż całość

 • avatar

  to nie zludzenie optyczne a specyfika kiepskiej jakosci matryc aparatow w telefonach komorkowych. zdjecie nie jest robione przez cala matryce w tym samym momencie (jak w normalnym aparacie, gdzie matryca jest klisza). w telefonie tym aparat zachowuje sie bardziej jak biurkowy skaner - skanujac obraz od "gory" do "dolu" - smiglo porusza sie bardzo szybko, dlatego w kolejnych "liniach" znajduje sie ono w innym miejscu - stad i owo "zludzenie". pokaż całość

 • avatar

  świetnie - i tacy właśnie są wykopowicze

  nie głosują
  nie protestują
  nie podnoszą głosu

  ciemna tępa masa

  a tym którzy się tam zebrali gratuluję - bo jeśli coś się zmieni na lepsze to dzięki takim jak Wy a nie takim jak ja

  klasa polityczna w Polsce - na którą tak wszyscy narzekamy - jest dokładnym odzwierciedleniem nas samych - DOKŁADNYM!!

  medialne wiadomości są dokładnie skutkiem naszych działań - przyczyna (my) - skutek (politycy i ich działania)

  po raz kolejny wykopowa społeczność pokazała że jest ch%#a warta

  gdyby Rosja najechała teraz na Polskę to pewnie cały wykop zaszyłby dupy w piwnicach a oddać życie poszliby kibole (na których tak często narzekamy), pewnie cyganie (bo gdzie im będzie tak dobrze jak w Polsce? ), żydzi (z tego samego powodu ) i siedmiu wykopowiczów z których się przed chwilą śmialiście

  może lekko patetycznie się, ale ...
  idźcie oglądać cycki dody!
  pokaż całość

 • avatar

  Jeśli to by była, załóżmy, komercyjna produkcja (wiadomo, że nie jest), to by dostała Oskara za scenariusz, bo ten jest idealny! :D Filmik przyciąga uwagę już od pierwszych sekund ("Mam 14 lat, jestem poj%!any, i zaraz wyjadę samochodem ojca" :D). Potem trochę naturalnych rozmów (apropo kamery), co wkręca nas w klimat. Początkowo niewielkie zwroty akcji (lusterko), potem coraz ciekawiej (alarm :D), aż do pościgowego apogeum. Perfekcyjna, naturalna gra aktorska i świetne oddanie emocji (podniecenie, strach, ulga). Minimalistyczna reżyseria, nie pokazująca drogi, tylko skupiająca się na kierowcy co dodatkowo uruchamia naszą wyobraźnię + głosy z tylnich siedzeń :D No i happy end na końcu :) Twórcy, zakończeniem w innym miejscu, zostawili też sobie opcję stworzenia (wydania) części następnej pt "The Powrót".
  10/10 na filmwebie!
  pokaż całość

 • avatar

  Tylko с​hu​ϳе podwyższają podatki.

  Kampania społeczna.

 • avatar

  @dr_dxtro:
  będziesz robił handjob?

 • avatar

  Podczas pogrzebu Jima Hensona śpiewał chór złożony z muppetów, a na trumnie siedział Kermit z tabliczką "Straciłem głos"...

 • avatar

  Donek nie jest głupi, on o tym wie, tylko ma to w dupie. To powinno dotrzeć do Polaków, zwykłych, szarych obywateli, żeby głosowali na poglądy i konkrety, a nie na wizerunek i intensywność kampanii w mediach ludzi pokroju Tuska czy Komorowskiego.

 • avatar

  @eshaw: to nie złudzenie, ani wina kiepskich matryc, to taki nowy rodzaj napędu samolotów tzw. 'bumerangowiec', wyrzuca bumerangi, żeby wywołać siłę nośną (W ramach tzw. odrzutu)

Najlepsze wpisy sierpnia 2010