1 2 3 4 5 6 7 ... 28 29 następna

Najlepsze komentarze marca 2011

 • avatar

  Ewidentnie jest to tenteges. Z początku odniosłem mylne wrażenie, że to wihajster, ale jednak byłem w błędzie. Tenteges i to z dobrego rocznika!

 • avatar

  Jest to pierwsze, jedno z najbardziej drastycznych nagrań ze znęcania się mojej żony nad moim synem Szymonem. Sprawa była w prokuraturze, prokurator umywa ręce..
  Nagrania te nie zostały zamieszczone z celem zniesławienia mojej żony, a w celu ujawnienia prawdy, z prośbą o pomoc..

  " postanowienie o umorzeniu dochodzenia w sprawie: fizycznego i psychicznego znęcania się nad Szymonem J. poprzez bicie po twarzy i pośladkach, zmuszanie krzykiem do określonego zachowania oraz używanie wulgaryzmów w okresie od stycznia 2008 do stycznia 2011, tj. o czyn z art.207 par.1 KK - na podstawie artykułu 17 par.1 pkt 1 kpk - wobec braku danych dostatecznie uzasadniających podejrzenie popełnienia czynu."

  Podpierając się tym postanowieniem, przedstawiam opinii publicznej sceny z życia Szymona, kiedy to jego nieobliczalna matka znęca się nad nim fizycznie i psychicznie. Wg prokuratury przedstawione przeze mnie tutaj nagrania nie zawierają treści wulgarnych ani przemocy. W myśl prokuratury, upublicznienie tego nie stanowi łamania prawa.
  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  To był opis ojca pod filmem.
  Nie mogę uwierzyć, że prokuratura nic w tej sprawie nie robi...brak słów..może przez wykop uda się pomóc ojcu.
  Na profilu youtube jest jeszcze parę innych filmików..
  pokaż całość

 • avatar

  Dzisiaj sa tez moje urodziny. W dodatku 30te. Tyle ze o mnie to wykopu juz nikt nie zrobi.

 • avatar

  Ja bym kurva smarkaczowi pokazał, tydzień by na dupsku nie usiadł... Nigdy nawet nie podniosłem ręki na matkę, jak byłem mały to na serio wierzyłem, że jak się uderzy mamę to ręka uschnie i odpadnie. Dzieci powinny dostawać w tyłek za przewinienia. Jak pies coś zrobi to rzadko kiedy mu tłumaczysz bo nie zrozumie, dzieci do 7 roku życia nie do końca wiedzą co robią, a po 12 chyba dopiero zaczynają cokolwiek kapować. Skoro na inne sposoby nie rozumie to powinien dostać po tyłku. Sam dostawałem (nie raz nawet mocno) i nie czuję się jakiś nienormalny (mimo, że jestem patriotą lokalnym i mam brytyjskie poczucie humoru). Jeśli bicie jest środkiem to jest bardzo dobre, źle jest natomiast jeśli bicie jest celem, wtedy rodzic powinien być karany. Tego smarkacza z filmiku bym nauczył pokory tak, że do końca życia by miał lekcję.
  pokaż całość

 • avatar

  hahah order dla dziadka! nawet pośmiertny!!

 • avatar

  Z chęcią dołączę się do podziękowań

 • avatar

  Tyle ile dacie mi plusów tyle psich gówien znajdę jutro w Gliwicach zaraz po zajęciach.

 • avatar

  niezależna się znalazła, nie wiedziałem, że to synonim od puszczalstwa...

 • avatar

  @PrzemoQ: Żeby ludzie nie dostawali wypłaty w jednym banknocie.

 • avatar

  Wchodzi staruszek do konfesjonału i nawija:
  - Mam 92 lata. Mam wspaniałą żonę , która ma 70 lat.
  Mam dzieci, wnuki i prawnuki. Wczoraj podwoziłem samochodem trzy
  nastolatki. Zatrzymaliśmy się w motelu i uprawiałem seks z wszystkimi trzema...
  - Czy żałujesz, synu, tego grzechu?
  - Jakiego grzechu?
  - Co z Ciebie za katolik?
  - Jestem żydem...
  - To czemu mi to wszystko opowiadasz?
  - Wszystkim opowiadam!

  Tak mi się skojarzyło :)
  pokaż całość

Najlepsze wpisy marca 2011

 • avatar

  Wyszedłem wcześniej z pracy. Jest to rekompensata za wczorajsze szkody moralne przy nagrywaniu spotów PiS.

 • avatar

  W nawiązaniu do komentarzy znajdujących się pod tym znaleziskiem: http://www.wykop.pl/link/650965/doniosa-na-youtube-za-papieza/ czujemy się zobowiązani do odpowiedzi na zarzut dotyczący wybiórczej moderacji.
  Istnieje bardzo cienka granica między wyrażeniem własnej opinii, a obrażeniem kogoś. Moderatorzy wielokrotnie stając przed dylematem dotyczącym ochrony wolności słowa, z czasem przesuwali tę granicę coraz dalej i dalej. Ostatnie wydarzenia oraz liczne głosy sprzeciwu uświadomiły nam jednak, że aby podnieść poziom dyskusji w serwisie musimy być mniej tolerancyjni dla zjawisk dotyczących rasizmu, homofobii, islamofobii, nazizmu, ksenofobii, nawoływania do nienawiści, obrażania użytkowników serwisu, a także przekleństw.
  W związku z tym zaostrzona zostanie moderacja - komentarze, które w opinii moderatora będą miały nieodpowiednią lub niecenzuralną treść będą usuwane z naszego serwisu, a użytkownicy, którzy wyraźnie lub nagminnie będą przekraczać granicę dobrych obyczajów będą niestety banowani.
  Wierzymy, że dzięki temu użytkownicy będą bardziej dbali o kulturę wypowiedzi, dzięki czemu znacznie poprawi się jakość komentarzy i dyskusji.
  pokaż całość

 • avatar

  Właśnie "zapuściłem" skrypt używając Wykopowego API, żeby policzyć wszystkich "Bordo".
  Wynik jest zadziwiający ;) Strzelajcie. Zagramy w ciepło zimno. Macie 20 pytań. Będę odpowiadał tylko TAK/ NIE

 • avatar

  @Blaskun: Z jakiego powodu uważasz że mój wykop się nie nadaje ?
  Pytam z ciekawości :)

 • avatar

  zarezerwowalicie bilety na euro ? :)

 • avatar

  Od dziś użytkownicy znajdujący się on-line oznaczeni będą zieloną kropką, widoczną przy loginie w ich profilu. Mamy nadzieję, że ta opcja ułatwi Wam prowadzenie dyskusji i komunikację w mikroblogach.
  Ponadto zaktualizowaliśmy też algorytm obliczający pozycję w rankingu. Poprzedni miał już dwa lata i nie uwzględniał wielu aktywności, dostępnych dzięki opcjom wprowadzonym w późniejszym czasie. Nowy ranking zdecydowanie lepiej oddaje faktyczną pozycję użytkownika w serwisie. pokaż całość

 • avatar

  dobranoc kotki

 • avatar

  Wpuść matkę na kompa...ja pier****...