1 2 3 4 5 6 7 ... 35 36 następna

Najlepsze komentarze marca 2012

 • avatar

  Ta gazeta nie ma za grosz wstydu, aby tak @!%!a zywcem na okladce bez zadnej cenzury...

 • avatar

  Nie wstrząsnęliście przed otwarciem, normalne.

 • avatar

  @Rad-X: Ta beczka to nic groźnego. Jest to pusta beczka po świecy dymnej typu MDSz (minie dymnej). Używa ją Marynarka Wojenna podczas ćwiczeń na morzu.
  Pomiędzy Ustką a Darłowem jest duży poligon morski (strefa zamknięta 6 i 6b) i to prawdopodobnie stamtąd przydryfowała ta beczka.

 • avatar

  Wykopię, bo popieram.
  Jego sklep, jego sprawa.

 • avatar

  @turbosowa: Grę robił.

 • avatar

  @Myping: i celebryci w Maserati

 • avatar

  Tłumaczenie:
  "Jeśli mogę sobie pozwolić was doedukować, jedna z zasad Internetu mówi: "nie ma kobiet w Internecie". Znaczenie tej zasady nie jest takie jak się może wydawać.

  W realu ludzie lubią Cię za bycie dziewczyną. Chcą Cię przerżnąć, więc zwracają na Ciebie uwagę i udają, że interesuje ich co masz do powiedzenia, oraz że jesteś bystra i inteligentna. W Internecie nie mamy szansy Cie zaruchać. To oznacza, że Twoja przewaga wynikająca z faktu iż jesteś dziewczyną nie istnieje. Nie dostaniesz z biegu bonusu do rozmowy tylko dlatego, że chcę zamoczyć.

  Kiedy piszesz post typu " blablabla jestem dziewczyną" oznacza to, że błagasz o zainteresowanie. Jedynym powodem dla którego to robisz jest fakt, że chcesz odzyskać swoją przewagę z powodu bycia dziewczyną a jesteś zbyt głupia i nudna żeby napisać cokolwiek interesującego. Zapominasz jednak o zasadzie "Nie ma kobiet w Internecie".

  Jedyny wyjątek dla tej reguły, jedyny sposób na odzyskanie swojej kobiecości w internecie to pokazać cycki. To jest, i powinno być, uwłaczające dla Ciebie gdyż potwierdza, że jedyna interesująca w Tobie rzecz to Twoje nagie ciało.

  tl;dr cycki lub GTFO."

  Rzecz raczej dotyczy anglojęzycznych Internetów (z powodu polskiej odmiany czasowników na żeńskie), ale coś w tym jest :P.
  pokaż całość

 • avatar

  @domofon: okazuje się, że gość to...... Przewodniczący Związku Zawodowych Kolejarzy Małopolski Krzysztof Knapik. --> http://www.skyscrapercity.com/showpost.php?p=89882793&postcount=14043

 • avatar

  Nigdy nic nie kupię Mroźnej Krainy bo znając swoje szczęście nie znajdę żadnych szkieł ani cegieł i zamiast wiśni w czekoladzie i Jacka Danielsa będę musiał wp#$%$$#ać ten kalafior.

 • avatar

  @pneumokok:
  Na dyskotece w Niemczech bawi się Rosjanin z napisem na koszulce: "Turcy mają trzy problemy.
  Nie trwało długo, stanął przed nim Turek, byczysko:
  - Ty, a w dziób chcesz?
  - To jest pierwszy z waszych problemów - odpowiedział Rosjanin - agresja. Ciągle szukacie zwady, nawet wtedy, kiedy nie ma żadnego powodu.
  Dyskoteka się skończyła, Rosjanin wychodzi, a na niego tłum Turków czeka.
  - No, teraz się z tobą policzymy - warknęli Turcy gremialnie.
  - A to jest drugi z waszych problemów - mówi Rosjanin. - Nie potraficie załatwiać spraw po męsku sam na sam,
  tylko zawsze wołacie wszystkich swoich.
  - Zaraz nam to odszczekasz! - wrzasnęli Turcy, wyciągając noże.
  - I to jest trzeci z waszych problemów - westchnął ciężko Rosjanin, wyjmując pistolet maszynowy. - Zawsze na strzelaninę przychodzicie z nożami...
  pokaż całość

Najlepsze wpisy marca 2012