1 2 3 4 5 6 7 ... 29 30 następna

Najlepsze komentarze maja 2012

 • avatar

  Prezenterka nie przyznała się do niczego. To zj$#$ny profesorek zachował się jak ćwok i ją sprzedał.

 • avatar

  @kaskaderMike: Jestem !$@#em, ale nie wiem co się stało.

 • avatar

  @olek_torun: A nie, dobra. Głupie pytanie.

 • avatar

  :\

 • avatar

  A w drugą strone, jak za krótko to co sie stanie?

 • avatar

  @6566: jestem specjalistą z dziedziny mikrobiologii. $!%! wie co się stało. (1 komentarz niżej)

 • avatar

  - Załóżmy, że na tablicy stron jest 8 bitów statusu - rzekł Zagłoba
  - Ależ waćpan! A cóże ze summą kontrolną? - Longinus odwrócił wzrok od monitora, wyraźnie zaniepokojon.
  - A daliż uczynim ją, lecz pierwej miejsce na owe tablice zaalokować trzeba. Inaczej szpetny błąd kompilator rzuci.
  - Jakże to tak? Java to czy sen, waszmości? Alokować pamięci nam nie trzeba.
  - Nie pouczajże mnie! Nie dawniej to jak wczoraj, trzy pliki jednym cięciem zerwikaptura nagłówków żem pozbawił.
  - A juści, lecz to w C było, języku tak niechrześcijańskim że jeno Tatary nim władać potrafią.
  - Mniejsza. Debugujże waści.
  pokaż całość

 • avatar

  @Teylor: Będzie na głównej szybciej niż Najman na deskach.

 • avatar

  - nie za grubo wygladam w tych dzinsach?
  - a nie obrazisz sie jak powiem prawde?
  - nie
  - rucham Twoja siostre

 • avatar

  @wi1q: Rosjanie na Ukrainie udający Szwajcarów, mówiący po angielsku, oglądani na polskim wykopie. Wot Jewropa.

Najlepsze wpisy maja 2012

 • avatar

  #kiciochpyta

  Potrzebuję książeczkę sanepidowską - w tym celu muszę się udać lekarza medycyny pracy, to wiem :D Z tym, że jak? Idę do takiego i normalnie się zapisuję jak prywatnie? :> I ile to może kosztować (w Krakowie)? (aż się boję ceny)

 • avatar

  Wykopowiczów typy ogólne, na podstawie obserwacji, stereotypów i uogólnień.

  1."Lewak"-tutaj mamy rozróżnienie na dwa pojęcia. A) Osoba o poglądach lewicowych (obojętnie, czy w formie skrajnej czy wyjątkowo łagodnej), która w komentarzach lub wpisach na mikroblogu propaguje treści ideologiczne zgodne ze swoim światopoglądem. Ten typ "lewaka" charakteryzuje konstruktywna wymiana zdań pod znaleziskiem, interesujące, nie inwazyjne komentarze, słowem-kulturalny interlokutor. Niewielki % wszystkich "lewaków". B) Zwykły internetowy krzykacz, pieniacz, który za wszelką cenę chce rozmówcę obrazić lub podważyć jego zdanie za pomocą wytartych sloganów, marnych zabiegów erystycznych itp. Bardzo często typ "B" łączy się się z trollowaniem.

  2. "Prawak"-sama nazwa stosunkowo młoda, powstała oddolnie w trakcie istnienia portalu.. Kwestia skomplikowana. Wykop w ogólnej świadomości jest miejscem, gdzie użytkowników o prawicowych poglądach jest więcej. Podobnie jak w przypadku "lewaka", mamy tutaj również podział na dwie kategorie. A)osoba o poglądach prawicowych, konserwatywnych, patriotycznych w zdrowym tych słów sensie, która potrafi prowadzić dyskusję w sposób kulturalny i pozbawiony wycieczek osobistych. Często (chociaż nie można w żadnym razie nazwać tego normą) "prawaki" dodają znaleziska historyczne. B) Osoba, której poglądy zahaczają o szowinizm, nacjonalizm i nietolerancję. Komentarze takiego osobnika charakteryzują się agresją (zarówno w materii merytorycznej, tzn. dyskutowanego zagadnienia, jak i w materii interpersonalnej). Zazwyczaj zakopują/wykopują znaleziska nie ze względu na jego zawartość merytoryczną, ale ideologiczną. Lubują się w dyskusjach na tematy a)historii Polski b)Żydów c)bieżącej polityki. Stosunkowo liczna grupa na Wykopie. Często osobników tych można jednocześnie utożsamiać z "trollem".

  UWAGA OGÓLNA na temat "lewaków" i "prawaków". Obie grupy użytkowników z kategorii B naturalnie nie darzą siebie sympatią. Są źródłem negatywnych zjawisk na tym portalu, tzn. bezwartościowych dyskusji, obrażania siebie nawzajem itp. Patrząc ogólnie, w wielu znaleziskach o niższej wartości merytorycznej, komentarze stają się polem zażartej bitwy między grupami przedstawicieli obu tych kategorii.

  3."Mikroblogowicz"-użytkownik aktywnie udzielający się na mikroblogu, tzn. dodający wpisy oraz komentujący je. Mikroblogowicze w większości są bordowymi. Cechuje ich w większości przypadków większa kultura wypowiedzi i obycia (biorąc pod uwagę całość serwisu), często nawiązują kontakty między sobą poza Wykopem (inne komunikatory i portale społecznościowe, zjazdy, wykopoczta itp.). Ponadto od nich często zależy wykopanie lub zakopanie znaleziska, zgłaszanie spamu, trollingu etc. Występuje między nimi również coś, co nazwać możemy "mikroblogową solidarnością" - często pomagają sobie nazwajem np. w problemach związanych z informatyką, znalezieniem czegoś itp. Grupa wykazująca się dużą inicjatywą (wykopoczta, zagadki, itp.)

  4."Wojujący ateista"-użytkownik, który przy każdej możliwej okazji wtrąci niepochlebne zdanie o kościele katolickim lub o wierzących jako ogóle. Często robi to w sposób agresywny. Czuje się lepszy od innych, gdyż nie wierzy w Boga, co uważa za swojego rodzaju wyniesienie, nobilitację i cechę, świadczącą o inteligencji. Zazwyczaj co do tego ostatniego są w błędzie. Zazwyczaj młodzi użytkownicy, którzy swój ateizm traktują jako oznakę dojrzałości psychicznej/emocjonalnej. Lubią powoływać się na znanych naukowców. Swoje zdanie traktują jako jedyne prawdziwe i niepodważalne.

  5."Paranoicy"-użytkownicy, którzy lubują się w teoriach spiskowych. Za prawdę przyjmują wszelkie spekulacje (nawet te bez jakiegokolwiek logicznego oparcia). Charakteryzują się zachowaniem, które sugeruje, że uważają się za posiadaczy wiedzy tajemnej, niedostępnej dla szarej masy reszty użytkowników. Kompletnie nieszkodliwi, rzadko rozpoczynają agresywne potyczki słowne, które charakteryzują np. "lewaków" i "prawaków".

  6."Trolle"-użytkownicy, którzy pasują pod ogólno-internetową definicję tego pojęcia ("Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów czy też poprzez stosowanie różnego typu zabiegów erystycznych. Podstawą tego działania jest upublicznianie tego typu wiadomości jako przynęty, która doprowadzić mogłaby do wywołania dyskusji."). Jak widać, często definicja "trolla" oraz definicję innych typów łączą się.

  7."Badacze"-ludzie, którzy wstawiają ciekawe znaleziska nakowe, historyczne itp.(słowem, wartościowe merytorycznie). Charakteryzują się wysoką kulturą wypowiedzi, umiejętnością logicznego rozumowania oraz zazwyczaj tolerancją. Często odcinają się od znalezisk i komentarzy politycznych, zachowując dystans i rezerwę. Lubują się w #mikroreklamowaniu. Zależy im na popularności swojego znaleziska, traktując je jak dobrą książke (gdy przeczytamy takową, czujemy chęć podzielenia się z nią innymi).

  Ufffff....jeszcze trochę tych typów jest :)
  EDIT
  LISTA NIE JEST WYCZERPANA.
  TYPY MOGĄ SIĘ ŁĄCZYĆ.
  pokaż całość

 • avatar

  Metalowa skrzynia grająca
  #muzyka #metal #szesciumuzyczniewspanialych
  Nie wiem jak to jest z tym wywoływaniem, ale wierzcie chciałem dobrze:)
  Desaster - Possessed And Defiled
  http://www.youtube.com/watch?v=QSlXaeTjG1M
  Desaster - Queens of Sodomy
  http://www.youtube.com/watch?v=8edStSqpEWo
  ANGELUS APATRIDA - You Are Next
  http://www.youtube.com/watch?v=9estb5rH63k
  Angelus Apatrida - At The Gates Of Hell
  http://www.youtube.com/watch?v=sahYH5IsTZY
  pokaż całość

 • avatar

  Stworzyłem nowy dodatek do wykopu, dostępny jest pod adresem http://www.wykop.pl/dodatki/pokaz/149/ Czekam na Wasze opinie!

 • avatar

  -Ile waży hipster?
  -Instagram

  #suchar #zart

 • avatar

  Bardzo przyjemny, choć drogi sposób na zakup słoika oliwek ;-)

 • avatar

  Jadę rowerem trasą łazienkowską gdzie są trzy pasy w jedną stronę w tym jeden to buspas. Jako rowerzysta nie mogę jeździć po buspasie więc jadę pasem środkowym. Mniej więcej w połowie mostu czuję na sobie "oddech" autobusu, którego kierowca boi się mnie wyprzedzić z prawej, na środkowym pasie też jest tłoczno bo kobietka nie radzi sobie z wyminięciem mojego roweru. Pół trasy łazienkowskiej zablokowane, kierowcy trąbią, pokazują mi fucki, klną itd. Czy naprawdę tak trudno byłoby znieść idiotyczny zakaz jazdy rowerem na buspasie? pokaż całość