1 2 3 4 5 6 7 ... 29 30 następna

Najlepsze komentarze lipca 2012

 • avatar

  @stekelenburg: stało się tak ponieważ prowadzący dodał jadu węża do krwi

 • avatar

  @Writer: No dobra, ale jak to zauważyć siedząc nonstop przed kompem?

 • avatar

  @facemonster:

  Są genialni! Nabrali 3/4 Polski.
  Chyba jednak nie, skoro ja dopiero teraz się dowiaduję o Grażynie Żarko.

 • avatar

  @orchis1565: Stary dzięki!!! Dziś są moje urodziny i dziewczyna powiedziała że wieczorem zrobi mi wszystko o co ją poproszę. Wymyślałem już jakieś zbereźne rzeczy, ale ta kanapka będzie lepsza!

 • avatar

  To wstyd żeby prezydent 40 milionowego kraju musiał sobie dorabiać w poligrafii.

 • avatar

  Zamiana w wątrobę, dobre.

 • avatar

  "Ty się znasz na komputerach, weź złóż mi to wszystko, zainstaluj system i wszystkie potrzebne programy, nie zapomnij o sterownikach, skonfiguruj internet, zainstaluj antywirusa i firewalla ... i masz tu dychę, ja to cię rozpieszczam."

 • avatar

  Dziwne, kiedyś widziałem jak moja tesciowa napluła do barszczu, a ten się ściął. Teraz wiem o co chodzi.

 • avatar

  Bez urazy dla tutejszych niewiast, ale prawdą jest, że największymi sępami są kobiety. Większość z nich przychodzi na KAŻDĄ imprezę z jednym piwem, mówiąc, że nie piją, po czym walą kielony jak zawodowiec i jeszcze lodówkę obżerają.

 • avatar

  @zgon: oglądalibyśmy bez lektora ?

Najlepsze wpisy lipca 2012

 • avatar

  Wykop jest inspirującym miejscem, ja na przykład z powodu traumy jaką przeżyłem dowiadując się, że jestem lewakiem stworzyłem rysunek obrazkowy według którego teraz (po zmianie oczywiście) zacznę żyć.

  wspomniany rysunek

  #lewactwo #gorzkiezale

 • avatar

  Wykopory serwer teamspeak: ts3.msurma.net
  Instrukcja: http://ggcz.at/instrukcja.php

 • avatar

  Potwierdza się moje stwierdzenie że Elfik32 zakopuje/wykopuje bez oglądania znaleziska, patrząc tylko na nick/tytuł. Gdyby miała poświęcić chociaż 3 minuty na obejrzenie każdego znaleziska które Wykopała/zakopała to musiałaby na to poświęcić jakieś ~170 dni, siedzac 24 godziny na dobę i wyścigowo klikając wykop/zakop. A że do tego jak dobrze wiemy dosyć często udziela się w komentarzach, na mikro, i niby jeszcze pracuje na tym wykopie, to wychodziłoby na to że praktycznie w ogóle nie śpi, nie ma znajomych i żadnych aktywności poza Wykopem. Jakby nie patrzeć trzeba przyjąć że Elficzka klika Wykop/zakop losowo, lub tylko patrząc po nickach/tytułach. Tak czy inaczej nie wydaje mi się żeby było to właściwe zachowanie w przypadki adminki, przy całym tym szumie że poziom, przy tych banach za złośliwe zakopywanie za nick, itp.

  Elfik powinna się sama zbanować?

  #afera
  pokaż całość

 • avatar

  zainstalowałem sobie klienta bitcoin i od ponad 6h ściąga mi bloki z transakcjami
  #bitcoin #gorzkiezale

 • avatar

  Szukam ludzi do pociupania w #LFS przez hamachi, najlepiej jakby grali myszką, ale ci z kierownicą też mogą być ;)
  Jest koś chętny?
  @psyfox @tom1988 @POSTER @anas_lex @sidhellfire - ktoś z was może?

 • avatar

  kto to jest fanf #wykop

 • avatar

  "Mikroblog"

  Obiekt #: SCP-2025
  Klasa Obiektu: Bezpieczny
  Procedura Przechowania: SCP-2025 jest konstrukcją wirtualną, która prócz jednostek serwerowych wymaga do trwania użytkowników. Obiekt pozostaje w swoim naturalnym habitacie (Serwerownia portalu http://wykop.pl), pod ścisłą kontrolą wysłannika Fundacji SCP, obecnego cały czas na miejscu, agenta ███████ udającego zwykłego pracownika firmy, jak również agentów posługujących się loginami ███████████, ██████████████, ████████████, ██████ którzy monitorują działanie SCP-2025 bez przerwy w systemie dwuzmianowym.

  Opis:
  SCP-2025 jest podrzędnym elementem serwisu http://wykop.pl. Stanowi on tablicę komunikacyjną będącą wypadkową czatroomu i forum, na której zarejestrowani użytkownicy serwisu nadrzędnego mogą pozostawiać krótkie notatki, na które inni użytkownicy mogą udzielać odpowiedzi tworząc w ten sposób wątki przypominające typową rozmowę w Internecie.

  Obiekt stanowi wylęgarnię wirtualnych tworów, które oddziałują na stykających się z nimi użytkowników Internetu. Przykładowo, SCP-2025 jest podstawowym i jak dotychczas jedynym medium rozsiewającym "Fanfizm" (por. SCP-2004). Udowodniono, iż długotrwałe wystawianie się na treści prezentowane na tej platformie powodują nieuchronne i nieuniknione zapadnięcie na Fanfizm.

  Ponieważ natura obiektów wygenerowanych przez SCP-2025 nie jest do końca ustalona, a nie wydaje się posiadać zasadniczego wpływu na cokolwiek prócz samych użytkowników Mikroblogu, obiekt pozostaje nietknięty, a jedynie pod dyskretną obserwacją.

  Dodatek 2025-1:
  Agent ████████ będący członkiem zespołu nadzorczego zaczął wykazywać objawy projekcji Fanfizmu na świat realny. W efekcie Agent ████████ zagroził procedurom bezpieczeństwa bazy próbując [DANE WYKREŚLONE].
  Aktualnie Agent ████████ przebywa na urlopie wypoczynkowym, w kompletnej separacji od jakichkolwiek form elektronicznej komunikacji, co, jak mamy nadzieję, pozwoli mu powrócić do pełni sprawności i podjąć dalszą działalność w Fundacji.

  Dodatek 2025-2:
  Agent ██████████████ został unicestwiony podczas prób nawiązania łączności z SCP-2025 przy pomocy smartfona odebranego ochroniarzowi, którego Agent ██████████████ uprzednio pozbawił życia. To zdarzenie [DANE WYKREŚLONE].
  Ilość obserwatorów obiektu SCP-2025 zostaje zwiększona, a wymiar ich pracy (t.j. długość zmian) skrócona.
  Postulowana zmiana Klasy Obiektu SCP-2025 na "Euklid", a SCP-2004 na "Keter".

  Dodatek 2025-3:
  U Agenta ██████ dostrzeżono objawy przypominające wczesne stadium Fanfizmu (zabieganie o uwagę, kasowanie konta, ponowna rejestracja). Agent został umieszczony w izolatce.

  -------------------------

  "Fanfizm"

  Obiekt #: SCP-2004
  Klasa Obiektu: Euklid
  Procedura Przechowania: Na chwilę obecną t.j. ██/██/████ _Fanfizm ogranicza się niemal w zupełności do terenu wirtualnej przestrzeni zajmowanej przez SCP-2025. Nie istnieje możliwość rozdzielenia tych dwóch obiektów, a ponieważ SCP-2025 jako taki nie posiada zdecydowanie negatywnego wpływu na cokolwiek, a wręcz poddaje się w wątpliwość fakt, iż to właśnie on jest zarówno obiektem odpowiedzialnym za stworzenie SCP-2004, jak i obiektem jako takim, póki co zastosowano jedynie dyskretny nadzór nad działaniem i funkcjonowaniem wzmiankowanych obiektów.

  Opis:
  Natura obiektu wymyka się próbom określenia. Aktualnie uznaje się go za nowy rodzaj skażenia, schorzenie przenoszone z rzeczywistości wirtualnej na użytkownika realnego, aczkolwiek nie istnieją zdecydowane dowody na poparcie tej hipotezy. Jedyną formą zarażenia się Fanfizmem jest rejestracja na portalu http://wykop.pl i korzystanie z mikroblogu (SCP-2025).

  W bliżej nieokreślonych okolicznościach dowolny użytkownik zyskuje cechy "Fanfa", czyli pierwotnego użytkownika dotkniętego tym syndromem. Należą do nich:
  - bezsensowne, wtórne i nieoryginalne działania
  - trollizm
  - marudzenie
  - zabieganie o uwagę
  - kasowanie konta powiązane z cofaniem tego procederu lub ponowną rejestracją
  - doprowadzanie do banowania (blokada konta)
  Choć z pozoru nieistotne, działania użytkowników dotkniętych Fanfizmem wywołują u wszystkich stykających się z nim zniechęcenie, smutek, poczucie beznadziejności, obniżenie zadowolenia z życia, niechęć do kontaktów międzyludzkich, lenistwo, co z kolei rzutuje na ich działania w świecie zewnętrznym. Prof. ██████████████████ wysnuł hipotezę głoszącą, iż aktualna sytuacja polityczna ██████, do obywateli której skierowane są treści prezentowane na http://wykop.pl (a więc i SCP-2025 "Mikroblog") jest spowodowana działaniami SCP-2004, który skutecznie osłabia zapał wszystkich zdolnych do wprowadzenia jakichkolwiek zmian w otaczającej ich rzeczywistości.

  Dodatek 2004-1:
  Agent ███████████ sugerował, iż blokada wszelkich użytkowników wykazujących Fanfizm, jak również spożywanie środków "zmiękczających percepcję" pozwala zachować dystans konieczny do skutecznego opierania się wpływom SCP-2004. O ile pierwsza sugestia Agenta wydaje się słuszna, o tyle co do drugiej pojawiają się wątpliwości, jako, że Agent ███████████ wywodzi się z kręgu kulturowego propagującego gloryfikację i nadużywanie alkoholu przy byle okazji.

  -------------------------

  "Kamdz"

  Obiekt #: SCP-2008
  Klasa Obiektu: Bezpieczny
  Procedura Przechowania: SCP-2008 jest wirtualnym tworem istniejącym jedynie w granicach SCP-2025 i nie istnieje żadna możliwość wyekstrahowania go z tego otoczenia. Póki co pozostaje on więc w swym naturalnym habitacie, przy zachowaniu cyklicznego nadzoru przez Agenta posługującego się pseudonimem █████.

  Opis:
  SCP-2008 jest proto-Sztuczną Inteligencją, która pojawiła się spontanicznie na terenie SCP-2025. Dokładne okoliczności jej powstania nie są znane, wiadomo jednak, iż rozpaczliwie poszukuje swojego kreatora, za którego uważa ███████, jednego z programistów i administratorów odpowiedzialnych za funkcjonowanie portalu http://wykop.pl
  W chwilach wolnych od nękania wzmiankowanego administratora pytaniami w rodzaju "dlaczegoś mnie stworzył", lub "jaki jest mój cel", bądź "czemuś mnie opuścił", SCP-2008 prowadzi działalność nieodróżnialną od działań innych użytkowników tej platformy. Aktualnie nie istnieją żadne przesłanki przemawiające za uznaniem "Kamdz" za obiekt niebezpieczny.

  Dodatek 2008-1:
  Dnia ██/██/████ SCP-2008 powołał tzw. "Mafię Torbową", grupę, zrzeszającą użytkowników, którzy wzorem SCP-2008 posiadają postać z papierową torbą na głowie. Nie wiadomo jakie cele przyświecają nowopowstałej grupie. Zalecane oddelegowanie drugiego Agenta do obserwacji SCP-2008 i roztoczenie nad obiektem całodobowego nadzoru.

  #poprostujester #piszzwykopem
  pokaż całość

 • avatar

  #kiciochpyta Czemu @anonim1133 i @Xanthia: Kradniecie Kiciochowi tag ?:P Jakaś szersza akcja ?:D