1 2 3 4 5 6 7 ... 38 39 następna

Najlepsze komentarze lutego 2014

Najlepsze wpisy lutego 2014

 • avatar

  Z internautami z portalu wykop.pl

 • avatar

  AUTENTYK

  Kumpel zgubił dowód, a musi mieć jakiś dokument tożsamości, bo do sądu idzie. No to poszedł do urzędu miasta, żeby mu wystawili zaświadczenie. Wchodzi do typiary i mówi:
  - Dzień dobry, potrzebuje zaświadczenia o zameldowaniu do sądu.
  - 17 zł
  - Ale ja kiedyś brałem podobne bezpłatnie.
  - Ale do sądu są po 17 zł
  - A jakie jeszcze są?
  - Np. do Urzędu Skarbowego
  - Bezpłatne?
  - Tak
  - A różni się czymś od tego do sądu?
  - Nie
  - To ja poproszę takie do Urzędu Skarbowego
  - Ale Pan chciał do Sądu
  - To wie Pani co? Ja wyjdę przez te drzwi i wejdę jeszcze raz, to Pani mi wyda zameldowanie do US.
  <wychodzi, wchodzi>
  - Poproszę zaświadczenie o zameldowaniu do Urzędu Skarbowego

  Wystawiła mu bezpłatnie.

  źródło #coolstory #pasta #facebook #atakucieczki
  pokaż całość

 • avatar

  Miami 2014

 • avatar

  Wróciłem wczoraj od znajomego, który studiuje w Krakowie. Na mieszkaniu byłem, ja znajomy i jego nowa dziewczyna. Wieczorem byliśmy wszyscy w kuchni, oni siedzieli przy stole a ja gotowałem jajka na miękko. Wsypałem do wody soli, żeby się łatwiej obierały (jak się okazało później za dużo). Gdy jaja kończyły się gotować dziewczyna robiła akurat coś obok a ja zacząłem je obierać. Gdy uderzyłem nożem i rozbiłem skorupkę pierwszego z wewnątrz wyleciało dużo wody (jak się da za dużo soli to tak się dzieje). Patrzę obok na #rozowypasek który jest tym nieco zdziwiony i wykorzystując okazję i fakt, że nie jest zbyt bystra krzyczę, trzymając w ręce jajo:

  - Co tak stoisz? Nie widzisz, że wody uchodzą? Szybko przynieś lampę z biurka, rodzi się.
  - :O

  Pobiegła szybko po lampę. Znajomy przy stolę, który studiuje medycynę ledwo hamuje śmiech. Za chwilę dziewczyna wraca z lampą włącza ją do kontaktu. Ja kładę pod spodem jajo i mówię: Zgaście światło i zasłońcie firanki (teraz jej chłopak się dołączył do przedstawienia).

  Zaciekawiony #rozowypasek szybko podbiega od kontaktu do blatu obserwować wyklucie. W tym momencie widzę, że znajomy ma już łzy w oczach i mówi:

  - Patrz już widać jak przebija skorupkę (pokazuje na szczelinę po nożu)
  - O jacie nie mogę, ale co my z nim zrobimy??

  W tym momencie wziąłem jajo i rzuciłem mocno do zlewu. Znajomy zaczął się smiać na cały głos i położył na ziemi a jego dziewczyna stała w miejscu kilka sekund patrząc z niedowierzaniem po czym powiedziała zadrżanym głosem:

  - Co.. co ty zrobiłeś?
  - Aborcje

  Zaczęła płakać, powiedziała, że jesteśmy pojebani i się zamknęła w łazience.

  Pół godziny musieliśmy jej tłumaczyć, że to był tylko żart :D

  #coolstory #bekazrozowychpaskow
  pokaż całość

 • avatar

  Kupiłam sobie rogalika z czekoladą, pani zapakowała mi go w taką torebkę. Nawet się nie zdziwiłam, w końcu Stara Białka to idealna miejscowość do pieczenia rogali ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #pozdrodlakumatych #heheszki

 • avatar

  #oswiadczenie

  KAŻDY KTO DA MI PLUSA ZOSTANIE W CIAGU NASTEPNYCH 10 LAT MILIONEREM.
  NIECH OPATRZNOŚĆ NAD WAMI CZUWA!

 • avatar

  Dyskretny urok Lanosa

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

 • avatar

  WTF???? Moje dziecko całe dnie spędza z grą, której grafika niczym nie odbiega od test drive z 1987r... to po taki wał wydawałem gruby hajs na te wszystkie prenumeraty secret service i inne cd actiony, po to kupowałem te ramy, 3dfxy, sli, podwodne cywiluzacje chłodzące, soundblastery i inne cholery w dążeniu do fotorealistyki żeby ten mały zdrajca został wirtualnym hipstetem ??? Podobno cała podstawowka gra w ten szajs.... co się porobiło. ...

 • avatar

  To uczucie, gdy do mojej siostry przyszedł chłopak i usiadł na jej kocie xD Kot tak bardzo rozjebany, a związek też tak bardzo rozjebany xD Żałuję trochę, bo spoko ziomeczek był z jej chłopaka, a kota rozjebał przypadkiem, bo był czarny jak fotel xD Śmiecham, bo siostra płacze, a ja wale konia za ścianą i przeglądam mirko, a rodzice ją pocieszają, a ja se siedzę za ścianą i kurwa jestem śmieszkiem poza kontrolą, pasożytem zawadiakom, maskotką domową i strażnikiem domowego ogniska. Siedzę za ścianą i kurwa jestem w innym świecie, problemy z kotem i chłopakiem są tam, a ja tu jestem i mam też skarpety góralskie zajebiście grube i nie mam koszulki i same majtki i się śmieje, w szafce mam czipsy i batony xD
  #pasta
  pokaż całość

 • avatar

  #wykopowygameboy #konkurs #gameboy

  Trochę potrzymałem i pograłem - czas, żeby gameboy poszedł dalej. Zbieram plusy do jutra do godziny 12:00, później przeliczam i ogłaszam zwycięzcę.

  Przy okazji pozdrowienia dla naszego wykopowego dysydenta @lippaa który cierpi banowskie katusze. JESTEŚMY Z TOBO.