1 2 3 4 5 6 7 ... 38 39 następna

Najlepsze komentarze marca 2014

Najlepsze wpisy marca 2014

 • avatar

  Słuchajcie Miraski, mam dla was historię trochę #gorzkiezale i trochę przestrogę przed znajomymi.

  Dawno dawno temu, żył sobie smutny Michał. Miał on kolegę, nazwijmy go Leszek Śmieszek. Leszek był w ciągłych podróżach, ciągle w pracy nie mając czasu nigdy. Leszek poprosił Michała aby ten skoro idzie sobie kupić dodatek do #diablo3 kupił mu też, bo i cena fajna i promocyjna i że spotkają się niedługo i Leszek odbierze gre, odda hajs i nawet flaszeczkę postawi.

  Leszek cieszył się bardzo gdy dowiedział się, że Michał zdobył wersję i dla niego, Cieszył aż do dziś.

  Dziś Leszek gdy rano usłyszał, że Michał odebrał grę powiedział, że on jednak nie chce, że on kupił wersje cyfrową i że jestem debilem bo on wcale nie chciał żebym kupował też dla niego.

  Ponieważ Leszek jest też tu zagląda, chcę go serdecznie pozdrowić i oddać jego wersję gry jakiemuś Mirkowi.

  Dlatego jeśli uzbieram powiedzmy 100 plusików do 24:00 wylosuję jedną osobę której wyślę grę / kod do gry i potem grę jeśli będzie chciała zmarnować nockę ;)

  Pamiętajcie tylko, żeby uważać na takich Leszków...

  pokaż spoiler bo człowiek chce, stara się, biega załatwia dla innych a potem dostaje bluzgi na klatę ;__;


  #diablo3 #klandiablo3 #maxlegenda #gorzkiezale #coolstory albo i nie #falszywikoledzy #smutnymichal #konkurs #rozdajo #zadarmo
  pokaż całość

 • avatar

  POZDRO MIRKI Z WYKOPU:)

 • avatar

  To Abu Dhabi ,ale cudeńka, ale komfort ale łazienka Sypialnia Salon

 • avatar

  To nasz pierwszy wpis na Mirko, więc witamy serdecznie! :)

  Jesteśmy firmą oferującą noclegi w centrum Wroclawia. Kilka lat temu postanowiliśmy przerobić starą kamienicę we Wrocku na coś podobnego taniemu hostelowi, jednak ważne dla nas było to, by pokoje były przytulne i ciekawe. :) Dzisiaj mamy dla Was konkurs, chcielibyśmy zaprosić jednego Mirka wraz z osobą towarzyszącą do odwiedzenia naszych Pokoi Gościnnych i Wrocławia. :) Do wygrania nocleg dla dwóch osób na jedną dobę (do wykorzystania do 30 kwietnia, poza weekendami).

  Spośród osób które zaplusują ten wpis wylosujemy zwycięzcę. - #januszebiznesu i #polakicebulaki obecność obowiązkowa! :)

  Więcej o nas na stronie: http://stopwroclaw.pl

  #rozdajo #konkurs #wroclaw #stopwroclaw

  Na zdjęciu jeden z naszych pokoi. ;) Więcej zdjęć tutaj.
  pokaż całość

 • avatar

  KTO JAK BYŁ MAŁY TO CZEKAŁ NA KONIEC PROGNOZY POGODY I SZUKAŁ GDZIE JEST NAJWIĘKSZA TEMPERATURA?
  1. JA!
  #piotszakstyle #pytanie #gimbynieznajo

 • avatar

  NO WITAM WSZYSTKICH UŻYTNIKÓW WYPOK.PL

 • avatar

  Tak to ja WilkBardzozly ;) Wróciłem tutaj na krótką chwile, a dokładniej na wykopocztę. Jednak nie spełniam aktualnych wymagań by się w niej zarejestrować dlatego tak jak @kozio23 postanowiłem rozlosować prezent spośród osób plusujących ten wpis.

  Gdyby nie kategoria DIY to nie fatygowałbym się, ale dla swojej frajdy, a przede wszystkim osoby rozlosowanej postanowiłem ponownie się zarejestrować i tym sposobem zrobić swoją indywidualną wykopocztę (już 4 z kolei)

  Dlatego jeśli ktoś chce dostać oryginalny i indywidualny prezent to zapraszam do plusowania i oczekiwania na losowanie.

  niewymagane ukończone 18 lat
  poniżej 50 plusów losowanie nie odbędzie się

  #oswiadczenie #wykopoczta #konkurs
  pokaż całość

 • avatar

  We Wrocławiu trochę dziś mgliście, ale i tak da się zobaczyć
  #tatry #bankier #wroclaw #dzienwredakcji

 • avatar

  STRESZCZENIE OSTATNIEJ AFERY

  Uwaga, przeczytanie tego spowoduje raka dupy z przerzutami na muzg xD. Ale, że miałem wolny czas i opanowałem trudną sztukę czytania ze zrozumieniem i wyciągania wniosków to Wam to streszczę. I chciałbym za to dostać w chuj plusów, co najmniej dwanaście. W sumie to nie będzie tl;dr ale, kurwa, tam jest prawie 900 komentsów.

  1. @TedUnabomber666 "autor" podsumowania i relacji z wykoppiwa w Warszafce jest waflem, pionkiem, pachołkiem i paziem @cycjusz157 i całe owe podsumowanie napisał w jego imieniu czy tan sam @cycjusz157 to napisał i puścił z jego konta , czego część komentujących nie skumała.

  2. @cycjusz157 i @TedUnabomber666 poszli na wykopiwo spodziewając się atrakcji rodem z trylogii Kac vegas, niestety zderzyli się z rzeczywistością o której nie mogli mieć pojęcia: Wykop to środowisko nerdów i stulejmanów, którzy zamiast rozmawiać o dupeczkach, drogich alkoholach i szybkich autach oraz serialach rozmawiali o grach i programowaniu xD
  O to główny bul dópy.

  3. @cycjusz157 obsrał się na miętowo ponieważ niejaki @getrag ośmielił się zapytać jego dziewczyny @antipathia o temat, który sama poruszyła niegdyś na wykopie. Mianowicie, że jest wannabe modelką. Tutaj nastąpił ogromny bul dópy @cycjusz157 i @antipathia porównywalny z wybuchem petardy piccolo, że @getrag to stalker.

  Idź na spotaknie WYKOPOWICZÓW, obsraj się bo ktoś zapytał o coś czym się chwaliłaś na WYKOPIE i nazwij go stalkerem. Zajebista logika xD

  Następna łatkę stalkera dostaje @KKBystry
  W komentarzach pod guwnobużom nastopiły kolejne wylewy @cycjusz157 i @antipathia ponieważ @KKBystry podobno znalazł ją na Facebooku po wpisaniu nicka w wyszukiwarkę - stalking motzno - a ona sobie nie życzy, żeby obce osoby oglądały jej zdjęcia
  <TERAZ KURWA UWAGA>
  Dlatego sama co najmniej 3 razy wrzuciła swoje zdjęcia na wykop w tym jedno z karteczką i nickiem. xDDDDD

  4. Kolejny ból dópy powerded by @cycjusz157 dotyczył @fledgeling ponieważ ten kiedyś poprzez wypok zaprosił @antipathia na takie rolki, tylko co zamiast kółek mają noże i jeździ się nie po asfalcie a po lodzie xDDD. @antipathia jak się okazało ma chłopaka o czym @fledgeling wcześniej nie widział i zażartował, że może potrzebuję menszczyzny xD. Przypominam, że wszystko działo się w komentarzach na Mirku. @cycjusz157 poczuł się tak urażony, że poszedł na wykopiwo (Warszafka bardzo motzno) przywitał się z @fledgeling, coś tam pogadali, pożegnał się z nim nawet poprzez podanie reki ale nie wspomniał o niegdysiejszej sytuacji. Po czym przyszedł do domu i za pomocą swego wafla @TedUnabomber666 wylał żale na mirko.

  5. Jak się w komentarzach okazało @cycjusz157 i @TedUnabomber666 oskarżali o wyimaginowane rzeczy @getrag

  6. @cycjusz157 i @TedUnabomber666 wyśmiewali i nabijali się z innych uczestników wykopiwa stojąc kilka metrów od nich

  7. Sugerowanie przy następnej okazji wpierdolu przez @cycjusz157 i @TedUnabomber666 dla domniemanych stalkeruf.

  8. Przychodzisz kurwa na jebane piwo, wyśmiewasz się z innych uczestników tego eventu za ich plecami ale tak, ze maja tego świadomość. A potem w INTERNECIE udajesz kozaka bo masz lepsze warunki fizyczne od kogoś innego. a na żywo nie powiedziałeś ani słowa. To mini podsumowanie @cycjusz157 i @TedUnabomber666

  9. Ze strony uczestników wykopiwa pada propozycja przetransferowania się do jakiegoś innego lokalu. @cycjusz157 proponuje bar ze striptizem xDDD
  Przypominam, ze był z dziewczyna i dostał wylewu bo ktoś zapytał czym ona się zajmuje.

  10. Debian to rodzaj Windowsa xD

  11. Wszystkie powyższe informacje można znaleźć wśród prawie 900 komentarzy pod tamtym wpisem.

  pokaż spoiler #dziwnypanzestocku #wykopiwo #wykopiwowarszawa #afera #gownoburza
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .