1 2 3 4 5 6 7 ... 41 42 następna

Najlepsze komentarze czerwca 2014

 • avatar

  Wieśki myślały, że mogą nawet nasrać na fotoradar, a SM nic im nie zrobi, bo nie może. Niestety, żeby walczyć z urzędnikiem państwowym trzeba mieć mózg, a nie budyń. Trzeba też wcześniej przeczytać parę ustaw, żeby wiedzieć co wolno, a czego nie wolno. Naoglądają się Emila w TVN Turbo i potem bije w dekiel. Utrudnianie pracy, czyli w tym przypadku celowe zasłanianie obiektywu fotoradaru, jest wykroczeniem. Zamiast jak facet, wziąć na klatę odpowiedzialność za własną głupotę i przyznać się do tego, że zasłonił fotoradar PRZYPADKIEM, to ściemnia, że nie zasłaniał, chociaż jak mówił SM pojawił się na zdjęciu, no i widać na nagraniu. Ale nie, lepiej ściemnić i skomleć jak p$#@a. To samo z dowodem, na upartego można by mu dowalić mandat z Art. 65. Kodeksu Wykroczeń.
  Lekcja na przyszłość. Chcecie cwaniakować, TO SIĘ k@@!A NAUCZCIE PODSTAWOWYCH PRAW I PRZECZYTAJCIE KODEKS WYKROCZEŃ!
  pokaż całość

 • avatar

  @qazq84: Ja na przykład się boję faceta, który wstaje po tym, jak przejechał go transporter opancerzony...

 • avatar

  @wicikumoza: Nie oceniaj książki po okładce. Kiedyś w pracy miałem piękną koleżankę, Edytę. Często razem umawialiśmy się na kawę aż doszło do pamiętnego spotkania na uroczym skwerze w parku Morskie Oko. Po kilku czułych pocałunkach poprosiłem ją o rękę. Zgodziła się i od tego momentu rozpoczęliśmy życie razem. Po kilku tygodniach wyjechaliśmy pod Nowy Sącz do gospodarstwa agroturystycznego, gdzie spotkała nas niemiła niespodzianka. Jednym z rezydentów był znany i lubiany wieszcz, Krzysztof Krawczyk. Krzysiu (tak kazał do siebie mówić) zaprosił nas na niewielką libację z nieskażonymi koleżankami. Krzysiu po kolei zaczynał im wpychać palce do ust. Później je poDduszał i doprowadzał do płaczu. Po dziwnych ekscesach wyjmował siermiężny pas klamrowy ze znaczkiem "Harley Davidson" i okładał każdą kilka razy po pośladkach. Krzysiu upił się i poszedł spać. Śniły mu się piękne wzgórza i gorejące doliny gdzie osoby kierujące teraźniejszością nie miały wpływu ani na wygląd przeszłości... pokaż całość

 • avatar

  @paulerik: Przecież to nie żart

 • avatar

  Do mnie nikt nie wpada, ale filmik ciekawy.

 • avatar

  Trzeba tylko uwazac, by nie zalozyc brudnej szczoty ( ͡° ͜ʖ ͡°).

 • avatar

  @byme: Znawcę fachu to zawsze miło poczytać.

 • avatar

  @FaktyTVN: co wy na to? przedstawiliście tylko i wyłącznie stronę cyganów, dawno tak jednostronnego materiału nie widziałem. "Z mieszkańcami Andrychowa rozmawiała Kasia Jaroszyńska" otóż nie z mieszkańcami, z grupką cyganów żyjących z zasiłku i mieszkających w lokalach komunalnych.

 • avatar

  Zostawcie go. On słucha rege i walczy z babilonem.

Najlepsze wpisy czerwca 2014