1 2 3 4 5 6 7 ... 39 40 następna

Najlepsze komentarze sierpnia 2014

 • avatar

  Sprawdzał czy da się niżej upaść. Wszystko zaplanowane. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 • avatar

  @Camel665: No więc bardzo krótkie streszczenie.

  Na dzień dobry na kwaterze przed przekroczeniem granicy spotkał ludzi, którzy mu mieli towarzyszyć. Byli to rosyjscy kozacy, już tam walczyli wcześniej. Opowiedzieli mu, jak mieli konkurs z nagrodami, kto obetnie więcej głów Ukraińcom i opisali plastycznie, jak zachowuje się ofiara podczas odcinania głowy.

  W Doniecku spotkał grupę intelektualistów, którzy wierzyli, że Doniecka Republika Ludowa to będzie taki nowy, lepszy komunizm - wywłaszczy się oligarchów i będzie się żyć jak szczęśliwe niezależne państwo.

  Przyjęli go do sztabu separatystów na analityka. Miał zbierać opinię publiczną i redagować wiadomości lokalnych mediów.

  Szybko okazało się, że wiadomości o sukcesach separatystów kazali mu zmyślać.

  Był na spotkaniu dyskusyjnym, gdzie jakaś grupa ludzi krytykowała rząd separatystów. Po zakończeniu spotkania uzbrojeni osobnicy zgarnęli krytycznego mówcę oraz osoby najwięcej dyskutujące, i wywieźli w nieznanym kierunku.

  Organizowali dla propagandy i podniesienia nastrojów jakieś występy i koncerty plenerowe. Najpierw było spore zainteresowanie i mieszkańcy popierali separatystów. Potem coraz mniej ludzi przychodziło.

  Przyszło oblężenie. Zabrakło lekarstw w aptekach itp. Nasz dziennikarz, wciąż zbierając opinię publiczną, zaczął zbierać coraz bardziej nieprzychylne opinie ludności.

  Jednego dnia separatyści aresztowali go pod zarzutem szpiegostwa. Bo w jego notatkach z opinią publiczną były... złe opinie.

  W siedzibie służby bezpieczeństwa przesłuchiwano go. By świadkiem jak przyprowadzono 3 chłopców 16-letnich. Przyniesiono opaski Prawego Sektora i twierdzono, że ci chłopcy należą do tej organizacji. (Potem dziennikarz dowiaduje się, że oddziały separatystów mają przykazane łapać "Prawy Sektor", bo dostają pieniądze za każdego złapanego. Łapią więc kogo bądź i podrzucają mu rekwizyty.) Chłopców wzięto do innego pomieszczenia. Funkcjonariusze mówią mu, że tortura polega na wyrywanu zębów. Jeden z torturujących wchodzi po dłuższym czasie i mówi, że muszą kontynuować, bo jeden z chłopców wciąż się nie chce przyznać. Dziennikarz przez wiele godzin jest przetrzymywany w budynku i wciaż słyszy straszne krzyki i... czuje zapachy.

  Na koniec wypuszczają go, ale odkrywa, że jest śledzony. Ukrywa się w mieście i załatwia powrót do Rosji, jak tylko pojawia się luka w obężeniu (korytarz dla uchodźców). Wśród uchodźców słyszy różne straszne opowieści, jak przyjaciele i rodziny podzielili się na zwolenników i przeciwników Ukrainy, jeden brat w jednym wojsku, drugi w drugim itp.

  Aha, kazali mu podpisać lojalkę na tym przesłuchaniu, że nikomu o tym nie opowie. Ale jak przyjechał do Rosji, to olał i napisał artykuł do gazety.
  pokaż całość

 • avatar

  O ja p#%#@%%e... sebix taki k!@!a kozak, a jak mu buta zaj%#@ł to na policję chcę dzwonić xD

  prychłem siermiężnie :DDD

 • avatar

  Beka, cisnęliście gównoburze o żądanie usunięcia komentarzy, sugerując, jakby Korwin oburzał się o to, że ktoś go obraża, a wychodzi na to, że ktoś tu podał jego prywatny numer telefonu. Główny zainteresowany może sobie tego nie życzyć, co jest przecież całkiem zrozumiałe - taki incydent przecież podchodzi pod naruszenie prywatności. Zakop.

 • avatar

  Hahaha "oddaj buta bo zadzwonie na psy"

  Halo psy ? Ukrainiec zayebal mi buta, jak go kopalem !!

 • avatar

  @Shitdo: Ale w polskiej wystarczy jeden mecz a nie cały sezon.

 • avatar

  Jeden wizjoner przewidział to półtora roku temu:

 • avatar

  Nie będzie też zeskanowanego podpisu posiadacza dowodu osobistego.

  ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Najlepsze wpisy sierpnia 2014

 • avatar

  W tym znalezisku prosiłem Was o mała przysługę. Serdecznie dziękuje wszystkim którzy oddali dla mnie krew oraz za wszystkie serdeczne życzenia szybkiego powrotu do zdrowia. Operacja przebiegła pomyślnie. Naczyniak w całości został wycięty. Dziś wróciłem do domu i powoli wracam do zdrowia. Za miesiąc mam pierwsza kontrole do tego czasu mam się oszczędzać.

  Ludzie pytali Czy to krew dla ciebie? Czy ty w internecie nazywasz się Mirek? Na drugie masz Mirek? Bo w internecie jest napisane ze "Grupa krwi 0Rh- potrzebna dla mirka!"

  pokaż spoiler Nawet mi ich nie żal ( ͡° ͜ʖ ͡°)


  #mateuszjestzdrowy #naczyniakniezyje #tylkomirko #pokazspuchnietamorde #krew #bydgoszcz
  pokaż całość

 • avatar

  Kto otrzymał dziś pismo z kancelarii adwokackiej reprezentującej pana Janusza Korwin-Mikke, w którym nakazano mu w ciągu 24 godzin usunąć komentarze z Wykopu i przekazać dane jednego z użytkowników serwisu, bo jak nie to będzie sąd... (╯︵╰,)

  1. My.

  pokaż spoiler Niewidzialna ręka rynku czuwa nad nami


  #wykop #niewidzialnarekarynku #afera
  pokaż całość

 • avatar

  Miraski, powiem wam, że nie ma to jak siłka podczas burzy... Pioruny walą, jeden trzasnął w budynek - zgasło światło, tv, 0 muzy, nastała cisza, każdy przestał ćwiczyć. Nagle jakiś ziomek krzyczy na całą siłownie:

  - Dawać kurwa, hantle nie są na prąd!!!

  Bezcenna motywacja... :D

  #mikrokoksy #silownia #burza #heheszki

 • avatar

  Impreza u koleżanki. Wszyscy świetnie się bawią, każdy piwo w ręce, ludzie rozsiani po całej chacie - normalna domówka. Podchodzi do mnie ziomek z karyną mówiąc że ta nie wierzy że byłem za gimbazy kucem i poka fotę jakąś i w ogóle. Ja podchmielony myślę sobie "a co tam, Karyna 7/10, wydaje się spoko, niech się dziewcze pośmieje". Przypominam sobie że siostra wrzuciła za dawnych lat taką fotografię na nasząklasę. Znając jej hasło wchodze sobie na jej profil (swojego i tak nigdy nie miałem bo i po co) i pokazuję zdjęcie. Heheszki, ale wyglądałeś, blablabla i sobie poszli. Zostałem jeszcze chwilę na profilu siostry, patrze w znajomych a tam profil mojego ojca. Jako że mój tata zmarł 6 lat temu na moich rękach, już czułem się nie za dobrze. Ale chuj tam, nie wiedziałem nawet że używał tego portalu to wchodzę na zdjęcia jakie dodał. A tam oprócz profilowego jedno zdjęcie. Ja dający swój pierwszy koncert na początku licbazy. I podpis: "Mój syn, jestem dumny". Już po dwóch sekundach ryczałem jak małe dziecko. Wszyscy WTF, co się dzieje, a ja sobie płacze jak pojebany. Koleżanki przytulają, pocieszają a ja ze łzami w oczach i na ryju się ubrałem, poszedłem na taksówkę i pojechałem na cmentarz. I siedziałem tak nad grobem do rana. A teraz opiekuję się półrocznym siostrzeńcem, myśląc o tym że nigdy nie pozna swojego dziadka. Będę mu opowiadał historie jaki to był zajebisty człowiek, jak mnie i siostrę wspierał w swoich pasjach bo sam miał ich kilka. Jak siedział i patrzył jak uczyłem się grać na gitarze. Jak w momentach kiedy było w domu chujowo on i tak miał uśmiech na twarzy i zawsze znalazł wyjście z ciężkiej sytuacji. Kiedy umierał mi na rękach, nie uroniłem nawet łzy, bo myślałem sobie że jako jedyny facet w rodzinie muszę pokazać że będzie dobrze, to ja muszę dać wszystkim wsparcie. Pojebane myślenie za które do dziś płacę zdrowiem. A teraz wszystkie emocje ze mnie wychodzą.

  Jeżeli w pokoju obok siedzi wasz ojciec, podejdźcie do niego i go przytulcie. Jeżeli jest dalej to chociaż zadzwońcie. Bo kurwa nie wiecie kiedy może go zabraknąć. Ja za kilkuminutową rozmowę ze swoim dałbym wszystko co mam.

  #sadstory #feels
  pokaż całość

 • avatar

  Cudownie. Poniedziałek i od razu awans na kierownika!

  pokaż spoiler wystarczyło dać 50 groszy pod sklepem :)


  #humor #heheszki #coolstory

 • avatar

  W związku z aferą obyczajową, która od wczoraj dzieli Użytkowników mikrobloga, postanowiliśmy w końcu ujawnić zawartość przesłanej do nas paczki. Jak się okazało, nie mogliśmy wybrać lepszego momentu (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

  #afera #aferaobyczajowa #heheszki #wykop #zamykamtemat pokaż całość

 • avatar

  Z każdym kto zaplusuje ten wpis zrobię głupiego gifa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  pokaż spoiler Może zająć to trochę czasu, ale będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


  pokaż spoiler #gif #heheszki #atentionwhore #glupiewykopowezabawy #atencja #tenpanodtegocontent #oswiadczenie
  pokaż całość

  GIF

 • avatar

  Mój dziadek wydzierżawił sobie działkę, był tam taki stary domek. Dziadek go wyremontował, dobudowane zostało dodatkowe piętro, ogólnie wszystko jest już wyszykowane. Jednak dziadek postanowił końcu zrobić ogrodzenie wokół działki. Na początek stwierdził, że zbuduje prowizoryczny płot, czyli grube kołki i przybite do nich deski. I tutaj zaczyna się jazda. Sąsiad dziadka stwierdził, że płot jest zbyt blisko drogi (chociaż i tak na pewno nikomu to nie przeszkadzało) i powiadomił odpowiednie służby. Oczywiście przyjechali jacyś panowie, coś pomierzyli, posprawdzali i okazało się, że faktycznie, dziadek musi rozebrać płot, bo jest o 10cm za blisko. Ale.. panowie o których wcześniej wspomniałem zwrócili uwagę na płot sąsiada (bardzo ładny betonowy płot z drewnianymi sztachetami) i stwierdzili, że też im coś nie pasuje. Płot sąsiada również był źle postawiony i za bardzo wchodził na drogę, dostał on nakaz rozbiórki tego płotu. Dodatkowo stwierdzili, że płot szwagra owego sąsiada (który mieszka obok niego) też źle stoi (ogrodzenie z kamienia) i też trzeba go przestawić. W efekcie dziadek musiał rozebrać swój prowizoryczny płot, co zajęło 30min a sąsiad i jego szwagier muszą burzyć niektóre elementy i wykopywać betonowe kawałki.

  tl;dr
  Sąsiad cebulak podjebał mojego dziadka, że źle postawił płot, ale obróciło się to przeciwko niemu i sam też musi rozebrać swój.
  #truestory #coolstory #cebulamotzno #wies
  pokaż całość