1 2 3 4 5 6 7 ... 53 54 następna

Najlepsze komentarze lutego 2016

 • avatar

  (17 pytań Anny Walentynowicz do LECHA WAŁĘSY)

  Na naszych oczach przeszłość ulega przekłamaniu, manipulacji, by ocalić prawdę ktoś musi zapytać o fakty, dopóki żyją jeszcze ich świadkowie. Lata wspólnej działalności nakładają na mnie obowiązek zadania kandydatowi na Prezydenta RP – LECHOWI Wałęsie kilku pytań. Oświadczam, że biorę pełną odpowiedzialność za treść tych pytań i zawarte w nich sugestie. Życzę sobie przeprowadzenia dowodu prawdy przed sądem.

  1. Czy pamiętasz, jak w styczniu 1971r. przyznałeś, że na żądanie SB dokonywałeś identyfikacji uczestników zajść grudniowych z fotografii i filmu? Czy teraz możesz podać powody tych działań?
  2. Dlaczego okłamałeś wszystkich, mówiąc o przeskoczeniu płotu, podczas gdy na strajk 14.08.1980r zostałeś dowieziony motorówką z Dowództwa Marynarki Wojennej w Gdyni?
  3. Jak godziłeś swoją katolicką moralność z głośnymi przygodami, o które żona robiła ci publiczne awantury w 1980r?
  4. 9-ego grudnia 1980r przyznano „Solidarności” pierwszą nagrodę – 30 tyś. USD. Co zrobiłeś z tymi pieniędzmi?
  5. Co zrobiłeś z 60 tyś. USD nagrody szwedzkiej prasy, które miałeś przekazać na Panoramę Racławicką, lecz nigdy nie przekazałeś?
  6. Czy mieszkanie na ul.Polanki 52 kupiłeś, czy otrzymałeś w darze i od kogo?
  7. W jakiej kwocie Bagsik i inni biznesmeni finansowali Twoją pierwszą kampanię wyborczą?
  8. Czy uważasz za właściwe, że głowa państwa lokuje pieniądze w bankach zagranicznych, wbrew polskiemu prawu?
  9. Czy byłeś w 1981r informowany przez Prezydium MKZ, że M. Wachowski jest kapitanem SB?
  10. Czy Wachowski posiada Twoje zdjęcia ze wspólnych orgii i dlatego nie reagowałeś na jego poczynania?
  11. Czy SB szantażowała Cię ujawnieniem wszczętych postępowań karnych o kradzieże przed Sądem Rejonowym dla Nieletnich wymuszając płatną współpracę?
  12. Za jakie zasługi w obozie w Arłamowie przyznano Ci prawo polowania z Kiszczakiem i 5-cio tygodniowy pobyt z całą rodziną, gdy innym odmawiano zwykłych widzeń?
  13. Czy pamiętasz swoją wypowiedź na Kongresie USA „lokujcie swe kapitały w Polsce, bo na nędzy i głupocie można najlepiej zarobić”. Czy nadal tak sądzisz?
  14. Z jakiej obietnicy wyborczej wywiązałeś się?
  15. Czy teraz potrafisz odpowiedzieć na pytanie A. Gwiazdy z I Zjazdu Solidarności – jak wygląda dogadanie się Polaka z Polakiem, gdy jeden jest zdrajcą?
  16. Czy nie dosyć już kłamstw, krętactw, niekompetencji, pazerności, czy Ty naprawdę nie boisz się Boga, Lechu?

  Gdańsk dn. 25.09.1995r Anna Walentynowicz
  pokaż całość

 • avatar

  Czy po tylu latach poza zawodem elektryka byłby Pan w stanie podłączyć płytę indukcyjną do 400V?
  Np. taką jak ta Solgazu :)

 • avatar

  @petu12: bo żrę jak krowa bez umiaru

 • avatar

  Uwielbiam wyobrażenie jakie mają studenci prawa po obejrzeniu "Suits": o 10:00 szybkie "ekspresso" z Wiolettą z Działu Merge&Acquisition w kancelaryjnej kanciapie z obowiązkowym zajebistym, leasingowanym ekspresem do kawy z nigdy nie psującym się nalewakiem do mleka. W tym czasie spotkania z klientami i rzucanie okiem na stosy dokumentów, rozwiązania same się nasuwają, błyskotliwe odpowiedzi, pogadanki o tym gdzie wbić na modne sushi i jak se załatwić vip lożę na Legii z koktajlem z krewetek. O 14:00 wbija do taksówki (nie płaci za nią, taksiarnia ma umowę z kancelarią na obsługę) i jedzie prostu do biurowca Solorza-Żaka gdzie po 10 minutach opieprzania biednego Zygmunta, wygrażaniu mu że go porzuci i niech idzie w diabły mówi: Zyga, podpisz to bo inaczej przejmie cię TVN albo Russia Today. Potem lancz w biurowcu gdzie siedziba kancelarii, śmichy chichy , jakiś flircik z sukowatymi lalami z 32 piętra...
  Takie wyobrażenie.
  A życie? Nadpodaż prawników i ląduje taki ciul jeden z drugim w podrzędnej kancelarii gdzieś w Ursusie albo w drodze na Żyrardów, gdzie doradza Grażynie jak napisać wniosek o stwierdzenie nabycia spadku.
  pokaż całość

 • avatar

  No tak, przecież Leszke jedyny Mirek, który ma Nobla, nie podskoczysz.

 • avatar

  Za zgłaszających (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

 • avatar

  Przeproś, k%@!a! prawdziwy rycerz :D

 • avatar

  @Nicolai: w życiu nie miałem tak wyj@$$nego nadzienia, zawsze k!#$a tyci tyci tylko ;/

 • avatar

  ...będę podpisywał pseŁdonimem

  Czyli legitne. Dziękuję, pozdrawiam.

 • avatar

  Wielka intelektualistka tchórzy przed debatą ze strongmenem. Żałosne. Lewactwo nie tylko nie ma racji ale też honoru i odwagi cywilnej.

Najlepsze wpisy lutego 2016