1 2 3 4 5 6 7 ... 44 45 następna

Najlepsze komentarze kwietnia 2016

 • avatar

  w temacie tej osoby

 • avatar

  Kwiecień, rok 2037. Na drogach królują Tesle z autopilotem i autonomiczne samochody Google. Ilość wypadków zmalała o 84.2% dzięki systemom wykrywania i unikania kolizji. Sebixy w 40 letnich BMW e39 wykorzystują system u innych do wymuszania pierwszeństwa na autonomicznych pojazdach zap$#?@?@ając 150km/h między autami slalomem i śmiejąc się, gdy te zjeżdżają ustępując im miejsca.

  Wrzesień 2037. Tesla wprowadza aktualizację oprogramowania odpowiedzialnego za autonomiczną jazdę. Od tej pory jeśli drogę Tesli zajeżdża BMW starsze niż 20 lat to ta tak dobiera trajektorię, żeby seba rozbił się na pobliskim drzewie. Dwa miesiące później populacja Sebastianów zmniejszyła się o 64%.

  Grudzień. Elon Musk odbiera pokojową nagrodę Nobla w trybie przyspieszonym za wyeliminowanie drobnej przestępczości, kradzieży i bójek na całym terenie Europy wschodniej. Cały świat świętuje.

  #takbylo (a raczej #takbedzie) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  pokaż całość

 • avatar

  Państwo policyjne pełną gębą.Wyborcy PiS, jesteście z siebie dumni?

 • avatar

  Sznuk to klasa sama w sobie, nic go nie rusza.

 • avatar

  Rola idealnie dobrana. Już na pierwszy rzut oka widać że to samiec alfa

 • avatar

  Pamiętam jak wyzywano ludzi, którzy to sugerowali od początku od oszołomów.

 • avatar

  Ustalić to my zaraz możemy referendum w sprawie wyjścia Polski z tego k#@?idołka, jeśli faktycznie trwają prace nad wprowadzeniem przymusowego przyjmowania nachodźców.

  pokaż spoiler Się k#@?a komisarze ludowi znaleźli

 • avatar

  @fortheworld: wystarczy jeden prosty trik ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najlepsze wpisy kwietnia 2016

 • avatar

  No i mamy nowego pracownika. Oczywiście, że dziewczynę. Moje współpracowniczki ją z miejsca odtrąciły, bo nowa samica na ich terenie. Takie trochę małpie zachowanie. Z chęcią wziąłem nową loszkę na szkolenie z firmowych systemów, bo całkiem 8/10 w skali Ruhensteina, po alkoholu to nawet spodobać się może. Z dosowskimi aplikacjami radzi sobie jako tako. Klawisze F1 - F12 podpisała sobie, jakim funkcjom odpowiadają w naszych programach. Pod górkę zrobiło się jak przeszliśmy do aplikacji webowych (tak to się chyba nazywa). No, że w przeglądarce. Pierwszy problem jaki napotkaliśmy to aktualizacja flasha. Dziewczyny miały już podobną zagwozdkę, więc na szybkości przeklikałem instalację i przystąpiliśmy do pracy. W jakim szoku byłem, że zamiast kopiować dany tekst ctrl c i ctrl v, albo chociaż prawym przyciskiem myszy, ta przepisuje. No że ma wyświetlone po lewej kopiowany tekst, po prawej tam gdzie ma być skopiowany i przepisuje litera po literze. Zanotowała w swoim notatniku z kotkiem "kopiowanie tekstu ctrl+c a potem ctrl+v". Myślę sobie, hehe ale śmiesznie, że zapomniała o tym skrócie. Aby ułatwić jej pracę, zaproponowałem żeby dodała sobie do ulubionych zakładek w przeglądarce nasze aplikacje webowe, a najlepiej dać skrót na pulpicie, bo wtedy jeszcze mniej klikania. Nie uwierzycie, ale ja jej musiałem to zrobić, bo dziewczyna nie ogarniała co ja w ogóle do niej gadam. Przyuważyłem, że i tak dalej wpisuje adres aplikacji literka po literce wu wu wu. rozowykorposwiatintranet.com/intranet/spierdolinaumyslowa.html. Chuj, że pokazuje jej się w podpowiadanych. Twardo przepisuje adres z zeszyciku. Wytłumaczyłem jej jak zrobić raport z dzisiaj i poszedłem zrobić kawkę w firmowym kubku i zapalić papierosa na uspokojenie skołatanych nerwów. Gdy wróciłem, zdziwiło mnie co ona tak napieprza w klawiaturę. Takie rytmiczne jep jep jep jep jep. Robiła spis treści XD czaicie.
  1. Poziom spierdolenia umysłowego . . . . . . . . . . . .. . . .. . . s.12
  Podobno kropkowała tak żeby było ładniej. Podzieliłem się z nią tajemną wiedza, którą posiadłem w licbazie, aby magicznie stworzyć automatyczny spis treści. Pizdłem jej pokazowe 4 punkty spisu i polazłem sobie. Gdy wróciłem nadal kropkowała te podpunkty.
  Laska ma wpisane w cv "Obsługa komputera i pakietu MS Office: zaawansowany"
  Ja to sobie chyba wpiszę "Obsługa komputera i pakietu MS Office: magik"
  #rozowykorposwiat
  pokaż całość

 • avatar

  Jakbym napisal wczesniej, nikt by mi nie uwierzyl ;D
  Wrescie nadszedl ten dzien (◕‿‿◕)

  pokaż spoiler Dzisiaj pierwszy dzien pracy jako wykopowy grafik.


  pokaż spoiler 9:18 i juz do domu (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)


  #bezokarysuje

 • avatar

  #dziendobry Mirki i Mirabelki!
  Witamy się z wami serdecznie robiąc nasze pierwsze #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Wśród plusujących wylosujemy, piękny i niezbędny - budzik Flip!
  Jak leży z napisem ON na górze to budzik działa - jak OFF to nie działa ;)
  Zegar działa zawsze (przynajmniej powinien ;)

  Do wylosowanie budzik w kolorze jasno szarym, po inne zapraszamy do naszego sklepu
  Losowanie w środę 27.04 o 12.00!
  pokaż całość

 • avatar

  #gnidamabialaczke #mirkopaczkadlajasia

  Witajcie Kochani Wykopowicze!

  Na początku chciałam Wam bardzo podziękować za każde Wasze słowo skierowane do mnie i Jasia po ostatnim poście, który napisałam oraz za Waszą obecność na ostatnim pożegnaniu Piotrusia. Niedługo minie miesiąc odkąd nie ma go już z nami :( najgorszy miesiąc w moim życiu :( bardzo mi go brakuje, straszna jest ta rzeczywistość bez niego :( na szczęście zostawił mi Jasia, który trzyma mnie jakoś w ryzach i bez którego nie dałabym rady przez to wszystko przejść.. Mam też wspaniałą rodzinę, przyjaciół i Was, którzy mnie wspieracie i bardzo Wam za to dziękuję!

  Nie potrafię wyrazić wdzięczności za wsparcie jakie nam okazujecie. Wczoraj dotarła do Jasia ogromna niespodzianka, trójka Mirasków przytransportowała dla Jasia niezliczoną ilość niespodzianek. Nie zdążyliśmy jeszcze wszystkiego odpakować, ale misie które zostały odpakowane jako pierwsze zrobiły furorę :) Jaś szybciutko się z nimi zaprzyjaźnił, nie mówiąc już o turlaniu się po nich i przytulaniu :)

  Paczuszki są u dziadków Jasia, w sobotę się do nich wybieramy i będziemy robić dalsze rozpakowywanie, zrobię wtedy zdjęcia, żebyście mogli zobaczyć reakcję minionka.

  Dziękuję Wam bardzo za wszystkie listy, które zostały nam przesłane. Za wszystkie ciepłe słowa do nas skierowane i za to jak wspaniale piszecie o Piotrusiu. Zatrzymam te listy, żeby Jaś mógł je zobaczyć kiedy dorośnie. Na pewno dowie się jakiego miał wspaniałego tatę również od Was.

  Dziękuję również Mirkowi, który przygotował wspaniały nóż na licytację i Mirkowi, który wylicytował go za kwotę, która nas powaliła. . Jeszcze nie mam dostępu do konta męża, czekamy aż sprawy zostaną uregulowane w sądzie, ale chciałabym, żebyście wiedzieli, że mój mąż mówił, że oddałby wszystko, żeby Jasia dobrze wykształcić, dlatego nie mam wątpliwości na jaki cel te pieniążki zostaną przeznaczone.

  Gdzieś mam takie poczucie, że to on chciał, żebym utrzymywała kontakt z Wami, żeby to też zajęło moją głowę, żebym czuła, że nie jestem sama i zawsze kiedy odezwę się do Was będę mogła liczyć na Wasze dobre rady, wsparcie, którego on mi nie może już dać :( On przekonał się o tym osobiście jak bardzo mu pomogliście w tym najgorszym okresie w życiu, jaki można sobie tylko wyobrazić..

  Obiecuję, że będę zdawać Wam relację z tego jak rozwija się Jaś i jak tylko będę potrzebowała jakiejś rady, albo będę chciała się czymś pochwalić, albo wyżalić się komuś to na pewno pomyślę o Was..

  Bardzo dziękuję Bartkowi, który ułatwił mi dostęp do konta Piotrusia dzięki czemu kontakt z Wami będzie możliwy!

  Dziękujemy Wam jeszcze raz Miraski!

  Marta i Jaś

  „Tak bardzo chcę być z Tobą. Czuć Twego serca bicie. Za każdą taką chwilę oddałabym życie.”
  pokaż całość

 • avatar

  Za parę dni pokażemy światu kilka nowych produktów, z tej okazji szybkie #rozdajo:
  - pierwsza niespodzianka spośród plusujących, wybierzemy w piątek o 12:00
  - druga dla najszybszej osoby która zgadnie co to.

  pokaż spoiler Podpowiedź: nie jest to odtwarzacz DVD ( ͡º ͜ʖ͡º)


  Premiera naturalnie będzie miała miejsce na naszej magicznej stronie internetowej.
  #solgaz #zgadnijcoto #agd
  pokaż całość

 • avatar

  Panowie, minuta ciszy dla kolejnego niebieskiego, któremu po zawarcia małżeństwa kobieta niszczy pasje. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  smutnazaba.jpg
  #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #przegryw

 • avatar

  Dziś w #rozdajo do wygrania:"Elon Musk. Biografia twórcy PayPal, Tesla, SpaceX" + "Być jak Steve Jobs. Jeśli chodzi o pomysły, wszystko jest dozwolone."

  By wziąć udział w losowaniu trzeba zaplusować ten wpis.
  Losowanie jutro, zielonki nie biorą udziału, wysyłka na mój koszt.

  #elonmusk #czytajzwykopem pokaż całość

 • avatar

  Uwielbiam stacje benzynowe nocą. Pełne gwaru i pośpiechu w ciągu dnia, po 23:00 w dni powszednie stają się ostoją spokoju i harmonii, w której na kilka minut cukrzycowe tętno Warszawy zwalnia i wybija klasyczne 120 na 80. Sprzedawca może sobie darować wciskanie płynu do spryskiwaczy i hotdogów, bo wie, że po pierwsze o tej porze tajemniczy klient już śpi, a po drugie ten, kto odwiedza jego przybytek w nocy gdyby chciał sobie pryskać szyby droższą od paliwa premium mieszanką wody i ludwika, to by o to poprosił. On szanuje swój czas i ja szanuję jego, wiem, że za 8 zl brutto za godzinę czas między klientami spędza pod kocykiem na zapleczu i załatwiamy geszeft tak jak trzeba - szybko i dokładnie.
  O tej porze 95% klientów to faceci - spośród których każdy wie jak jest - że kartkujący najnowsze "Men's Health" facet w marynarce nie wraca z przedłużonego spotkania członków zarządu, tylko od kochanki; że nic nie wyjdzie z kariery raperskiej tankującego LPG za 20 zł młodego właściciela hondy civic i że skończy z jakąś zwykłacką dziewczyną na 8 piętrze w bloku na białołęce i będzie zapierdalać po 12 h dziennie żeby starczyło na wycieczkę szkolną dla dzieci; że palący spokojnie papierosa przy myjni taksówkarz nigdy nie "rzuci tej taksy w cholerę" tylko będzie w niej jeździł, aż skasuje go jakiś najebany małolat w starym e36. Ale w zmęczonych oczach i pełnych kofeiny sercach jest też wiara, że ujście rzeki okaże się źródłem.I to w gruncie rzeczy właśnie ta wiara, a nie benzyna napędza to wszystko.

  #rozkminy #nocnajazda #warszawa
  pokaż całość

 • avatar

  Mirki, co odwaliłem to ja nawet nie...

  1. Kupiłem motocykl
  2. Rzuciłem pracę
  3. Sprzedałem wszystko co mogłem
  4. Wypowiedziałem spoko stancję
  5. Kupiłem namiot i śpiwór
  6. Jadę na Sycylię
  7. Za godzinę wyruszam <-- pic rel

  Żebram o plusa na drogę, co by waha była tania i zakręty same się prostowały.
  Nie prowadzę żadnego gównobloga itd. Ale jak się najebię i złapię jakieś wifi to dam Wam znać że żyję. Wasze zdrowie!

  Teraz trochę tagów dla atencji

  pokaż spoiler #podrozujzwykopem #podroze #motocykle #oswiadczenie #wlochy #sycylia #feelsgood #rzucicwszystko #pokazmorde i trochę #pokazmotor
  pokaż całość