1 2 3 4 5 6 7 ... 41 42 następna

Najlepsze komentarze września 2016

Najlepsze wpisy września 2016

 • avatar

  Siema Mirki!

  Wchodzimy na Wykop z przytupem! Organizujemy najbardziej prawilne #rozdajo w historii.

  Do zgarnięcia jest dron Yuneec Breeze 4K - Pierwszy na świece selfie-dron (cena rynkowa modelu wynosi 2199 zł)

  Aby mieć szansę na wygraną wystarczy zaplusować ten wpis, a szczęśliwca wylosujemy oczywiście przy pomocy mirkorandom.

  Jak chcecie zobaczyć co ten maluch potrafi to odpalcie wideo poniżej lub odwiedźcie naszą stronę.

  https://www.youtube.com/embed/x98nYN14O9s

  Plusujemy do następnego piątku (23.09.2016) do godziny 17:00 (po tej godzinie ogłosimy zwycięzce).

  Do zobaczenia w powietrzu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  Yuneec24 - Wyłączny dystrybutor marki Yuneec

  #drony #dron #rozdajo #zadarmo
  pokaż całość

 • avatar

  #rozdajo 1 nocleg dla dwóch osób ze śniadaniem na weekendzie w luksusowym 4-gwiazdkowym hotelu Blue Diamond Active SPA **** (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

  Teraz #mirek lub #mirabelka może zabrać swojego #niebieskipasek lub #rozowypasek na fajny wypoczynek.

  Galeria zdjęć hotelu

  Jedyny w Polsce hotel posiadający basen z wbudowanym w środek drinkbarem - pijesz drinka nie wychodząc z basenu. @SOLGAZ może się skusicie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Jako ciekawostkę dodam, że był to innowacyjny projekt w regionie - a hotel działa na systemach KNX i innych bajerach.
  Cechą charakterystyczną hotelu jest wygięta w łuk bryła. Obiekt wyróżnia także elewacja, na której połączono tafle szkła z klinkierem. W tym nowoczesnym hotelu doskonale poczują się miłośnicy aktywnego wypoczynku, relaksu w SPA oraz rodziny z dziećmi. Na Gości czekają klimatyzowane pokoje o niebanalnym wystroju, jedyny w Polsce basen z wbudowanym drink barem, Strefa Relaksu, a także autorska restauracja SIMPLE, słynąca z dań kuchni fusion i potraw z wołowiny Galloway.

  pokaż spoiler Losowanie obędzie w piątek - jeden mirek dostanie taki ładny #voucher pocztą!


  pokaż spoiler Oczywiście w konkursie nie biorą udziału zielonki i osoby poniżej 18 lat.
  pokaż całość

 • avatar

  Ok Mircy jedziemy z #aciddrozdajo #rozdajo :)
  Do oddania mam gtx 750 2gb, jest sprawna - wiem, bo przy okazji poprzedniego rozdajo zgłosił się do mnie Mirek, który chciał ją kupić. Ale niestety się rozmyślił i usunął konto xD Jeśli to czytasz Mirku to: spokojnie nie trzeba było tego robić pisałem przecież, że najwyżej dam na jeszcze raz na rozdanie. Co niniejszym czynię :)
  Zasady:
  - plusowanie jutro do 20-21-szej, potem zamykam listę i robię losowanie.
  - zielonki mogą brać udział.
  - teraz proszę bez ofert zakupu
  - no i teraz myk: poprzednio zrobiłem rozdajo w którym dodatkową szansą będzie obserwowanie @tymon_syn_acidda tutaj będzie tak samo. Ale ale osoby, które zaobserwują profil biorą udział dożywotnio w moich rozdajo :D
  - dla niektórych, którzy zarzucali, że to zarzutka to proszę to niektóre osoby, które coś wygrały w moich losowaniach:
  @haaaeee @Shivaa @Mr--A-Veed @Eustachiusz @ninetyeight @elcor @xCinek @Viking @karolajjnn
  Trochę się nazbierało :P
  pokaż całość

 • avatar

  No elo kurwa xD

  Nie wiem czy słyszeliście, ale przerobiłem z dwoma ziomkami pastę o Ojcu Wędkarzu na prawilny scenariusz, który właśnie wygrał konkursie filmowym 110 000 zł na nakręcenie go xDDD Kurwa nie wierzę, że to się odpierdoliło i historyjka z internetu, którą napisałem dla beki kilka ładnych lat temu, nagle wchodzi do klasyki polskiej kinematografii xD
  https://www.facebook.com/krakowskiklasterfilmowy/posts/855441594557351

  Już zabieramy się za pracę. Możecie nas polubić na fejsbuczku i mieć na bieżąco info z postępów. Będziemy tam też kręcili bekę oczywiście, postowali pasty itd. xD Będę też wrzucał od czasu do czasu jakieś info tutaj.
  https://www.facebook.com/FilmFanatyk/

  Trzymajcie się sztywniutko,
  MxD
  pokaż całość

 • avatar

  Mirki jest sprawa wysokiego priorytetu. 15 września na wycieczce szkolnej do Energylandii, na jednej z karuzeli, córka znajomej zgubiła aparat słuchowy o wartości 30 tysięcy zł. Po pokonaniu przeszkody w postaci bierności właściciela obiektu, trzeba znaleźć urządzenie. Bez niego dziewczynka nie może normalnie funkcjonować. Aparat ma wymiary 2,5x1,5 cm, jest koloru beżowego. Zarząd Energylandii zgodził się na przeszukanie terenu (wymiary ok. 20x30m) w dniu jutrzejszym ok. godzinę przed otwarciem parku tj. 8:00-9:20. Dlatego poszukujemy osób posiadających wykrywacz metali, które chciałyby pomóc w poszukiwaniach. Póki co skontaktowaliśmy się z jedną osobą z Krakowa, która oferuje wypożyczenie wykrywacza i ustalamy z nią szczegóły.

  Nie ukrywam, że zadanie jest trudne, dlatego każda osoba ze sprzętem się przyda. Jeżeli możesz w jakikolwiek sposób pomóc, proszę o kontakt.

  Wołam #krakow i okolice #wykopefekt
  pokaż całość

 • avatar

  #rozdajo Xiaomi MiBand 1 - białe ledy.
  Pudełko, ładowarka są. Stan spoko: milimetrowa ryska, ogólnie spoko. Działa, trzyma jak trzeba, jest ok.

  Losowanie jutro o 23. Jeśli mi coś wypadnie to w czwartek o 11.

  Wysyłka na mój koszt oczywiście, najchętniej paczkomatem. Ew. PP.

  Zasady znacie :)

 • avatar

  #rozdajo #rozdajosteam

  oddam konto steam z grami jak w załączniku.
  Jeśli ktoś jest zainteresowany plusuje.
  Wylosuję kogoś w sobotę 24 września.

 • avatar

  W okolicach Bielawy na Dolnym Śląsku zauważyłem na cmentarzach wiele starych grobów dzieci, które nie przeżyły swoich pierwszych miesięcy życia. Cechą wspólną była data śmierci. Wrzesień 1955 roku.

  Z rozmów z okolicznymi mieszkańcami dowiedziałem się, że zmarły wszystkie dzieci, które były w tym okresie szczepione. Nikt nie przypominał sobie dalszych detali, ale wszyscy powtarzali, że doszło do jakiejś pomyłki i dzieciom wstrzyknięto coś, co szczepionką nie było. Z rozmów z rodziną dowiedziałem się, że i u nas jeden z "wujków" zmarł w tym samym czasie, z tego samego powodu.

  Jeśli macie jakiekolwiek wiadomości na ten temat, słyszeliście coś od rodziny, znajomych, trafiliście gdzieś na opracowanie przypadku w literaturze, czy nawet prasie, to dajcie proszę znać.

  #bielawa #dolnyslask
  pokaż całość

 • avatar

  Leci właśnie w telewizji taka reklama leku, w której facet buduje z dziećmi domek na drzewie. Nagle ni z gruchy, ni z pietruchy wpada pani mama i mówi "weźcie Tofika do pomocy!". Tak, dobrze myślicie - Tofik to pies.

  I właśnie dlatego kobiety nie zajmują stanowisk kierowniczych. Zero pomyślunku, zero organizacji. Postępują tylko w zgodzie z emocjami. "Weźcie Tofika do pomocy". Bo co, bo jest samotny? A co on kurwa zrobi z tymi swoimi łapami bez przeciwstawnych kciuków? Będzie układał deski? Wbijał gwoździe? Ułoży elegancko parkiet? Zbije drabinę? Położy bejcę? Odpowiedź brzmi - nie, bo to jest kurwa pies. Pracownik bez umiejętności to żaden pracownik. Trzymanie kogoś z litości krzywdzi nie tylko jego, ale i jest obciążeniem dla całego przedsięwzięcia.

  Dlatego gdy następnym razem zobaczę reklamę społeczną na temat równouprawnienia w pracy będę miał w głowie tę tępą pizdę, która kazała zatrudnić psa na budowie. Psa na budowie. No absurd.
  #przemysleniazdupy
  pokaż całość