1 2 3 4 5 6 7 ... 41 42 następna

Najlepsze komentarze czerwca 2017

 • avatar

  Zaraz zaraz. Oni sami to nagrywają, wrzucają w neta i są dumni z tego powodu? Poziom sp#@!#!?enia osiąga apogeum...

 • avatar

  Najśmieszniejsze jest to, że każda, absolutnie każda rzecz, ma gdzieś jakieś forum zrzeszające hobbystów. Szukałem kiedyś latarki. Tzw. czołówki. Na jeden wyjazd z namiotem na 3 dni. Konkretnie to googlałem gdzie jest jakaś marketowa promocja, żeby zamiast 23zł zapłacić coś bliżej 10. Okazuje się, że latarki mają forum. Na forum dowiedziałem się, że najtańsza latarka która świeci, kosztuje 200zł. Ale to i tak badziew, bo w razie jakbym wpadł do jaskini i czekał dwa tygodnie na pomoc, to wodę mogę lizać ze ścian, ale latarka zgaśnie mi po 7 dniach nieustannego świecenia. A to przecież absolutnie nieakceptowalne. Tańsze w ogóle nie wchodzą w grę, bo przecież przy 100 lumenach zgubię się w ciemności. Będę widział tylko na 5 metrów zamiast na kilometr. Na dodatek nie da się tańszych w ogóle używać, bo kąt świecenia w każdym egzemplarzu różni się o parę stopni, czyli to musi być badziew. Całkowicie dyskwalifikujący jest fakt że raz w roku będę musiał zmienić baterię, a w wypadku gdybym wpadł do oceanu to przeciekają po godzinie. Mieli też dział DYI w którym pokazywali np jak użyć sprzętu pomiarowego za 5tys zł żeby ustalić jak zmienić fabryczny rezystorek coby latarka miała pół lumena więcej. I do tego odpowiedzi na kilkanaście stron z gratulacjami i bluzgami na producenta że sam na to nie wpadł. Latarkę kupiłem w końcu za 9zł w pierwszym lepszym markecie. Nie wpadłem do jaskini ani do oceanu a baterie wymieniłem po roku. pokaż całość

 • avatar

  Zadzwoniła do męża, ROTFL.

 • avatar

  oj pamiętam te czasy, jak szło się pod tarczami, a łucznicy nap$%@!!%ali niemiłosiernie. Ktoś jeszcze rocznik 36 p.n.e. ?

 • avatar

  A złotówie to się nie opłaca uruchamiać silnika za 3 dychy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 • avatar

  w tym matki z dziećmi i osoby starsze

  Zawsze trzeba dodać te dzieci i dziadki do opisu bo inaczej nikt się nie rozczuli nad normalnym białym mężczyzną i nie wykopie( ͡° ͜ʖ ͡°)

 • avatar

  @Jacolex: Napadli na człowieka to chciał uciec.
  Niech w końcu ułatwią dostęp do tej banalnie prostej pracy fizycznej, to takiej patologii nie będzie.

 • avatar

  Bardzo dobrze! Wyłączenie TVPis to będzie prawdziwa dobra zmiana! :)

 • avatar

  @CaptainHero: @size: podobno Tesla jest tak naszpikowana czujnikami, że pomalowanie za grubą warstwą lakieru może spowodować, że będzie się świecić jakaś żółta lampka.
  2. Tesla nie posiada sklepu z częściami - brak tradycyjnych dealerów i aso powoduje, że nie możesz iść kupić sobie drzwi albo jakiegoś zderzaka.
  3. filmy ubezpieczeniowe grają ostrożnie i wolą orzekać szkody całkowite, niż próbować naprawiać samochody. ale to chyba rezultat a nie przyczyna. pokaż całość

 • avatar

  Szczęściarze. Zrealizowali fantazje (prawie) każdego nastolatka.