1 2 3 4 5 6 7 ... 47 48 następna

Najlepsze komentarze lutego 2018

 • avatar

  Innymi słowy, polacy są za zabraniem świadczeń ludziom, które te świadczenia fundują.
  Widzę, że komunizm w narodzie ciągle mocny.

 • avatar

  Duplikat, 4 lata temu było na głównej.

 • avatar

  A podobno to Żydzi boją się polskiego antysemityzmu a wychodzi na to że ich polonofobia jest jeszcze gorsza ( ͡º ͜ʖ͡º)

 • avatar

  @alphabeta: widzę kolega po ślubie .

 • avatar

  @Adam34564: Nic nie zrozumiałam. Wykop. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 • avatar

  @Akaano: prawilnie przypominam: "antysemitą nie jest ten kto nie lubi żydów, tylko ten kogo żydzi nie lubią" (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

 • avatar

  22 latka i 18 latek uprawiali seks...
  To straszne.

 • avatar

  TL:DW; Gość przez 3 miechy modelował każdy element swojego pokoju po to, aby zobaczyć jak wygląda jego stół przeniesiony w inny miejsce pokoju (pod okno). Po czym stwierdza, że wygląda jak gówno i nic nie zmienia.

  pokaż spoiler Początek równie dobry: "Zauważyłem, że wielu z moich znajomych bierze ślub i robi dzieci, więc postanowiłem założyć kanał YT".

 • avatar

  @WielkaUcztaSzalonegoHitmana: To prawda. Był bardziej Polakiem, niż wielu Polaków etnicznych. Był również bardziej Żydem, niż wielu innych Żydów. Był po prostu bardziej Człowiekiem.
  Jego postać była na tyle wielka, że jeszcze się w niej zmieścił wielki artysta.
  Dzisiaj Polska kłóci się z Izraelem, a obu naszym narodom brakuje wspólnej prawdy i autorytetów, które budowałyby porozumienie. To wielka szkoda, że w naszych czasach nie ma nikogo takiego jak Rubinstein. pokaż całość

 • avatar

  #wygryw kiedy dowiadujesz sie, ze nie musisz juz utrzymywac patologicznej rodziny xD

Najlepsze wpisy lutego 2018

 • avatar

  Mirki z #emigracja i #szwajcaria piszę właśnie długiego posta informacyjnego o życiu, zarobkach i pracy w Szwajcarii. Jeśli kogoś interesuje to niech da plusa to zawolam jak będzie.

 • avatar

  Jak lisk osiagnie 200$ wykupie bilboard przy glownej drodze katowice-wisla i kazda osoba plusujaca ten wpis zostanie na niego wpisana.
  #lisk #kryptowaluty

 • avatar

  Dzisiaj odtworzę w warunkach domowych kanapkę drwala z #mcdonalds a potem ją pokaże światu #gotujzwykopem i na #kuchennyviral wrzucę - Kto polubi tego wołam

 • avatar

  Pamiętam jak byłem mały lvl 9 i miałem pierdolca na punkcie gier " Max payne" i bullet Time'u. Chciałem zrobić sobie epickie zdjęcie jak lecę z pistoletami szczelając. Namówiłem siostrę i robiła mi zdjęcia cyfrówką a ja skakałem. Po setek prób wyszedł istny cud. A efekt znalazłem ostatnio przeglądając stare albumy.
  OK 2005 rok

  #chwalesie #pokazmorde #staregry pokaż całość

 • avatar

  W nawiązaniu do wpisu tego Janusza, dam wam, pracodawcom kilka porad, które powinny wam się przydać przy wystawianiu ogłoszeń.

  1. Nikt nawet nie będzie wysyłał CV, jeśli nie podacie nazwy firmy, tylko napiszecie "lider w branży".

  2. Jeżeli prosi się was, o podanie zakresu obowiązków na stanowisko, bo w sumie nie wiadomo, co się będzie robić, po prostu wpiszcie to w ogłoszenie. Będzie łatwiej.

  3. Szlag trafia człowieka, jak szuka pracy w administracji biurowej, a potem okazuje się, że to call center. Oferta ląduje w koszu.

  4. Wpis, że praca odbywa się w "młodym i dynamicznym zespole" nikogo nie interesuje.

  5. Fotka zadowolonych pracowników ze stocka również nikogo nie interesuje.

  6. Napiszcie kilka słów od siebie, a nie wyuczone formułki HR-owców.

  7. Pisanie o "atrakcyjnym wynagrodzeniu" nikogo nie interesuje, jeżeli jest to 2100 brutto, co oczywiście nie jest podane.

  8. Czytajcie swoje oferty zanim je wyślecie, często są w nich byki.

  9. Jeśli czujecie, że w sumie to nikogo nie potrzebujecie, ale może za pół roku będziecie potrzebować, to oszczędźcie czasu sobie i kandydatom nie wystawiając ogłoszenia.

  10. Jeżeli wymagasz listu motywacyjnego na gównostanowisko w serwisie oponiarskim, nikomu nawet nie będzie chciało się go pisać.

  #praca #pracbaza #heheszki #polska #hr #januszebiznesu
  pokaż całość

 • avatar

  Zostaw plusa, a przydarzy się dziś Tobie wyjątkowo sympatyczna sytuacja. (。◕‿‿◕。)

 • avatar

  Rozmowa o pracę:
  hr: Jakie są pana oczekiwania finansowe?
  Ja: Jakie sa widełki?
  hr: Niestety na tym etapie rekrutacji nie mozemy udzielic takich informacji
  Ja:Niestety ja tez, dziękuję
  Dobrze to robię?

 • avatar

  #ksiazki #lost
  Jak zaczynałem oglądać Zagubionych miałem jakieś 16-17 lat. Najbardziej lubiłem Sawyera. Imponował mi, był taki nieokrzesany, pewny siebie, groźny. No i kleiła się do niego Kate ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  I w pewnym odcinku widzę, że ten twardziel siedzi i czyta książkę. Bardzo mi to nie pasowało do tego bohatera, ale równocześnie wzbudziło moją ciekawość. Odpisałem tytuł "Of Mice and Men" i po szkole zahaczyłem o bibliotekę. Pożyczyłem książkę i przeczytałem jednym tchem. Od tego czasu czytanie sprawia mi wielką przyjemność, czytam kiedy tylko mam czas, zbieram książki. A wszystko dzięki Jamesowi Fordowi. Do książki lubię co jakiś czas wracać i polecam ją każdemu.
  Spośród plusujących ten wpis wylosuję jedną osobę, która otrzyma na wskazany przez siebie adres jeden egzemplarz wymienionej wyżej książki. Oczywiście wszystko na mój koszt :) Losowanie dziś o 20.
  Może ktoś też polubi tę książkę ta jak ja.
  pokaż całość

 • avatar

  W liceum mieliśmy koleżankę która pochodziła z biednej rodziny. Jak była organizowana wycieczka to robiliśmy ściepę i ścoemnialiśmy ją że wycieczka jest darmowa bo tata Łukasza ma wtyki itp.

 • avatar

  Wszystkich plusujących zapiszę na kartce (kartkach) przy użyciu predom #lucznik 1303 i wyślę do jednej osoby wybranej przy użyciu mikrorandom ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #piszzwykopem #lucznictwo