1 2 3 4 5 6 7 ... 47 48 następna

Najlepsze komentarze kwietnia 2018

Najlepsze wpisy kwietnia 2018

 • avatar

  Ostatnia cyfra po kliknięciu plusa ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #glupiewykopowezabawy

  pokaż spoiler edycja druga ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 • avatar

  Mircy kisnę w taksówce. Jadę z Januszem biznesu na lotnisko i wiezie mnie przez chyba wszystkie możliwe znane mu kółka żeby nabić kilometrów. Ciekawe jaką zrobi minę jak mu dam kartę firmową bo mamy ryczałt na tą trasę póki co trasa Mysłowice- Pyrzowice 140pln A jeszcze dobre 8km. xD
  #januszebiznesu

 • avatar

  Mireczek w pociągu. Jeden plus i witam się kulturalnie.

  #pkp #pkpintercity

 • avatar

  Frustracja, bo kryteria przyjecia do zlobka eliminuja moja rodzine na dzien dobry. Niestety:

  -place za duze podatki zeby korzystac ze zlobkow ktore sa z tych podatkow fundowane
  -wzialem z zona slub
  -nie bije zony any dziecka
  -oboje z zona pracujemy

  Najbardziej mnie chyba szlag trafia ze latwiej sie dostac jak rodzice nie pracuja. No karwia, jak nie pracuja to przeciez wlasnie maja czas sie swoim dzieckiem zajac chyba, co? A jak my z zona tyramy normalnie to zlobek sie nie nalezy, tylko jeszcze na prywatny trzeba sie wykosztowac albo opiekunke (koszt od 1k cebulionow miesiecznie). Jak chcecie robic polityke prorodzinna to tu jest pole do popisu a nie jakies poronione 500+.

  pokaż spoiler #gorzkiezale #frustracja #zlobek #dzieci #podatki #polska #pracbaza #oswiadczenie #podatki
  pokaż całość

 • avatar

  Kiedy wieziesz frajera 167 km a ten na koniec wyciąga kartą firmową z ryczałtem

  #pdk

 • avatar

  Mireczki co ja odwalilem to masakra.
  Ogólnie szukam nowej pracy, bo aktualna mi się już przejadła, wysyłałem ogłoszenia tu i tam i umówiłem się na rozmowę. Na miejscu byłem 10 minut wcześniej, rozmowa w takiej firmie z mojej branży. Babeczka na rozmowie dość miła, ale pytania poza sprawdzeniem języka (wymagany minimum B2/C1), zadawała pytania typowo o typowe pierdololo typu "Wymień 10 zastosowań cegły", "Jakbyś znalazł się na bezludnej wyspie to jakie trzy przedmioty byś ze sobą zabrał", "Jakbyś miał nadprzyrodzone moce to co by to było". Jako tako udało mi się z nich wybrnąć chociaż trochę zryło mi banie wymyślanie na szybko sensownych odpowiedzi, HRówa powiedziała, że zadzwonią w ciągu trzech dni, pożegnałem się obróciłem, złapałem za klamke i...

  Wlazłem do szafy. Tak kurwa. Do szafy. Z tego stresu zauważyłem dość duże drzwi, przesunąłem je (wejściowe tez byly przesuwne) i wlazłem do szafy. Co ja odpierdoliłem to masakra. I siedziałem tam chwile myslac co sie odjebało po czym wyszedłem z niej szybko.
  HRówa spojrzała na mnie jak na debila (trudno jej sie dziwic) i pokazała palcem w lewo i powiedziała tylko "Tam są drzwi Panie Broxigar"... (-‸ლ)

  Coś czuję, że jednak nie dostanę tej pracy (╯︵╰,)

  #pracbaza #bezrobocie #heheszki #hr #rozmowakwalifikacyjna #zalesie
  pokaż całość

 • avatar

  Na zdjęciu Polka (jak sama o sobie mówi, zwróćcie uwagę na niebieskie oczy, niespotykane u czarnoskórych), mieszkanka haitańskiej wsi Cazale, którą przeszło 200 lat temu założyli Legioniści Dąbrowskiego wysłani przez Napoleona na wyspę, aby stłumić powstanie niewolników. W wielkim skrócie, Polacy przeszli w trakcie walk na stronę powstańców, zauważywszy, że niewolnicy na Haiti, tak samo jak oni, walczą o wolny kraj. W nagrodę, po wygranym powstaniu pozwolono im osiedlić się na Haiti.

  Pół roku temu byłem w Haiti, udało mi się dotrzeć do tej wioski i porozmawiać z mieszkańcami na temat naszej ojczyzny. Praktycznie wszyscy, mimo, że nie mówią już po Polsku, nazywają się Polakami. I mieli mi trochę do opowiedzenia.

  Za mną bardzo wiele rozmów z mieszkańcami, instytucjami i urzędami, półka przeczytanych książek i materiał, którego nie ma w internecie, przybliżający historię Polaków na Haiti. Na dniach kończę materiał i wrzucam go do internetu. Jeżeli ktoś będzie chciał, żeby go zawołać, piszcie. Będzie mi bardzo miło :)

  #gruparatowaniapoziomu #historia

  Mały fragmencik:

  „To oczywiste, że nie mówimy po Polsku. Nasi ojcowie wzięli za żony Haitanki” – mówi Daniel, polski Haitańczyk o nieco jaśniejszej od innych cerze. „Spójrz na ziemię” – przerywa mu przyjaciel, chwytając i rozgniatając w dłoniach suchy, zaklęty w kamień piach. „Nie mamy żyznej gleby, nasi ojcowie musieli ją kuć kilofami, żeby móc ją nawodnić i zasiać plony. A my w tym czasie siedzieliśmy z naszymi matkami, które nie znały języka Polskiego. Uczyły nas więc mówić po kreolsku”.
  pokaż całość

 • avatar

  Kto uważa, że opierdalanie się w robocie jest bardziej męczące niż właściwa praca daje plusa.
  #pracbaza

 • avatar

  W moim starym domu jest host widmo!
  Na strychu jest switch który dzieli neta na dom, zaś ten switch jest podłączony ze switchem od urynanetu który dzieli łącze na cała wiochę.
  W domu jest router pracujący jako klient sieci, ale switch wskazuje iż on obsługuje jeszcze trzeci port!
  Do tego w domu jest dodatkowy licznik od garażu, ktory mimo odłączeniu garażowych bezpieczników ciągle wyświetla że coś zjada 110W!
  Tak więc odłączamy bezpiecznik przy liczniku i zużycie spada do zera, zaś UrynaNet dalej działa jak działał, tak więc oni uczciwie biorą prąd ze swojego licznika.
  Wniosek jest taki że na strychu mamy ukryty komputer (może on mieć zewnętrzne ip!).
  Jutro podłączam bezpiecznik i idę z drabiną na strych! Jestem bardzo ciekaw do czego mógł być ten serwer i co na nim znajdę ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■

  Jeśli chcesz wiedzieć co tam znajdę zostaw plusa!

  pokaż spoiler #hacking #januszeinformatyki #siecikomputerowe #humorinformatykow #deepweb #wtf #servermasterrace #serwery #serwerownia
  pokaż całość

 • avatar

  #rozdajo F.R.E.Q M wireless z pudełka nie ruszone leżą i się kurza. Zasady klasycznie bez zielonek, patostreamow oraz dupeczek z przypadku losowanie jutro o 20