Przeszkadza Ci #polityka na Wykopie?
Zarejestruj konto i sam decyduj jakie tematy chcesz wyświetlać!

1 2 3 4 5 6 7 ... 54 55 następna

Najlepsze komentarze maja 2019

 • avatar

  Macie swoje 500+ socjaliści pieprzeni. Niedługo czeka nas druga wenezuela

 • avatar

  No chyba dorośli są ? Wiedzieli że jak nie pracują i nie są na L4 (jak niektórzy "cwniacy") to wypłaty nie dostaną bo niby dlaczego ? Game Over ??

 • avatar

  Nie widzę problemu, żeby mieszkańcy złożyli się, odkupili działkę i zostawili drzewa, do których się przyzwyczaili.

 • avatar

  Popaprańcy. Prokurator powinien zająć się organizatorami tego biegowiska.

 • avatar

  -Proszę Pani, a Seba mnie atakuje nożem
  -Nie reaguj, to mu się znudzi

  Taka mentalność w polskich szkołach ( ͡° ʖ̯ ͡°)

 • avatar

  Czy to prawda, że firma fotograficzna Studio Barwa, której właścicielem jest Tomasz Kowal, mająca siedzibę w Łodzi przy ulicy Zamenhofa 17, chciała zrezygnować z sesji bez oddania zaliczki, skłamać swoim klientom o operacji syna i uciec za lepszą sesją fotograficzną na Santorini, a potem usuwała niepochlebne komentarze i opinie na facebooku?

 • avatar

  W latach 2005-2008 mieszkaliśmy przez chwilę z rodzicami w Stanach, z tego rok (ostatni) w Nowym Jorku u mojej cioci. Ciocia miała 3-letnią córkę (moją kuzynkę) i tak się jakoś złożyło, że często się nią zajmowałem. Miała to być niby szkoła języka dla mnie (dzieciak oczywiście mówił po angielsku), tak naprawdę oczywiście znaleźli sobie darmową nianię.

  Pewnego razu dostałem zadanie zabrania kuzynki do fryzjera. No to siedzę w poczekalni (salon nie jakiś mega biedny, ciocia miała kasę, ale też nie jakaś ultra wysoka półka) i nagle do tej samej poczekalni wchodzi Keanu Reeves :D Przed wyjazdem do USA myślałem, że będę codziennie trafiał na kogoś sławnego, a to była pierwsza taka sytuacja po prawie 3 latach tam spędzonych. Cholernie się zestresowałem, oczywiście instynktownie najchętniej bym do niego od razu podbił i zaczął sobie robić z nim zdjęcia i tak dalej, ale scykałem / nie chciałem być nachalny, więc po prostu na niego nerwowo zerkałem co 2 sekundy, a on po prostu siedział i czytał jakieś pisemko. Po jakimś czasie moja kuzynka zaczęła płakać - próbowałem ją za wszelką cenę uspokoić, żeby nie zrobiła mi siary przy Keanu, ale ta ryczała i ryczała.

  I nagle Keanu wstał i do niej podszedł. Delikatnie ją pogłaskał i zapytał co jest nie tak. Ja powiedziałem, że prawdopodobnie jest głodna czy coś. No więc Keanu odłożył gazetę, wziął na ręce moją kuzynkę, podniósł koszulkę i na środku salonu fryzjerskiego nakarmił ją piersią. Zajebiście sympatyczny facet.
  pokaż całość

 • avatar

  W tym biznesie kłamstwo będzie miało króciutkie nóżki.
  Gdyby oddali zaliczkę i wynajęli na własny koszt innego fotografa, dzisiejsze znalezisko było by inne - pochwała uczciwości i rzetelności w biznesie.

 • avatar

  gdyby nie film, prawdopodobnie dalej by sobie figlował z dzieciakami

Najlepsze wpisy maja 2019