Przeszkadza Ci #polityka na Wykopie?
Zarejestruj konto i sam decyduj jakie tematy chcesz wyświetlać!

1 2 3 4 5 6 7 ... 47 48 następna

Najlepsze komentarze czerwca 2019

Najlepsze wpisy czerwca 2019

 • avatar

  Mireczki, macie ochotę na nowiutką #ps4 w prezencie od #goodie? (。◕‿‿◕。) Już jutro o 16:00 urządzimy wakacyjne #rozdajo. Po co smażyć się na plaży, skoro można spędzić lato z nowiutką konsolą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  PS - przy okazji przygotowaliśmy ciekawą promkę dla użytkowników naszego programu #cashback.

  #goodie #playstation #cashback #konsole #gry
  pokaż całość

 • avatar

  W biurze 30,3 C, nie da się pracować, dosłownie pływam po tym biurku. Mówię do szefa, żeby zorganizował nam jakiś klimatyzator chociaż bo ten wiatrak to gówno daje i tylko dmucha to ciepłe powietrze w środku. Powiedział, że mu się nie opłaca na jeden "troszkę cieplejszy" dzień w roku kupować klimatyzatora. To mówię, że skoro to tylko "jeden cieplejszy" dzień to niech nas wcześniej do domu puści bo nie da się tak pracować. I trochę się zdziwiłem jak odpowiedział: "Jak Ci się nie podoba to możesz wyjść wcześniej i już wgl do pracy nie wracać". Zero jakiegokolwiek szacunku do pracownika.

  Drukuje wypowiedzenie na koniec dnia, kładę na biurko i wychodzę stąd bez słowa nawet. I tak miałem plany, żeby się przeprowadzić, ale brakowało mi tego impulsu i w sumie dobrze, że tak wyszło. Mam nadzieję, że również będzie zdziwiony tym bardziej, że jest masa roboty i dodatkowo jeden z naszej trójki idzie za 1,5 tygodnia na urlop na dwa tygodnie. Zesrają się tutaj ze wszystkim, ale może to ich nauczy jakiegokolwiek szacunku.

  Dam znać jutro rano jaka była reakcja szefa (pewnie będzie wydzwaniał po pracy, ale chyba przypadkowo zostawię służbowy w pracy, a mój się chyba rozładuje dzisiaj na cały dzień).

  #pracbaza #oswiadczenie #gownowpis
  pokaż całość

 • avatar

  Dzisiaj dzieciaki z przedszkola w wieku 3-4lata mają jechać na jakąś wycieczke 50 km. Szwagier, jako że jedzie jego córka zadzwonił wczoraj do GiTD żeby sprawdzili stan techniczny autokaru przed wyjazdem i poinformował o tym fakcie dyrektorkę w przedszkolu. Powiedziała mu że jest nienormalny i jeszcze przedszkolanki z ryjem się zleciały, że jak przez niego autokar dzis nie odjedzie to będzie miał problemy. I teksty typu, że dzwoniła do kierowcy i ją zapewnił że auto jest sprawne bo Pan Staszek tak mowi. A z tego co ostatnio ktoś zglaszał to w autobusie ponoc nie ma pasów nawet. Ciekawy jestem jak przejdzie kontrola i czy Pan Staszek w ogóle się pojawi. Dam znać jak tylko czegoś sie dowiem. #patologiazmiasta #janusze pokaż całość

 • avatar

  Stuknął rok z oficjalnym kontem na wykopie ᕦ(òóˇ)ᕤ (tak wiem, parę dni temu :P) Z tej okazji możecie mi dać jakieś prezenty (✌ ゚ ∀ ゚)☞

  Żartuje, to ja mam prezent dla Was ;) #rozdajo #zegarkiboners #zegarki #iiwojnaswiatowa zegarka z czasów IIwś znaleziony na strychu u dziadków na wsi(ponorze zachodnie).
  Losuję jutro kolo 15 właśnie. Tym razem żadnych warunków, poza zostawieniem plusa oczywiście.
  pokaż całość

 • avatar

  #polska #ciekawostki #nauka #pogoda

  Chmury burzowe są tak wysokie, że przy odpowiednich warunkach mogą rzucać cień długości kilkuset kilometrów. Na zdjęciu satelitarnym zrobionym wczoraj podczas zachodu słońca widać, że chmura nad Kaszubami rzuca cień aż pod Terespol.

 • avatar

  Rok 1999 - jedna osoba na 10 ma nagrywarkę CD w domu.
  Rok 2019 - jedna osoba na 10 ma nagrywarkę CD w domu.
  #oswiadczenie #informatyka #humorinformatykow

 • avatar

  Ależ jestem dumna z moich kolegów z #pracbaza! (。◕‿‿◕。)

  Przed weekendem jeden z moich współpracowników wylądował na dywaniku u dyrektora swojego działu za nieodpowiedni strój. W związku z coraz większymi upałami odważył się założyć do pracy spodnie do kolan. Pracując przy biurku, praktycznie w piwnicy, bez żadnego kontaktu z klientem. Bo jak tak można, nie wypada, zero szacunku do miejsca pracy i współpracowników.

  Ale jak panienki zakładają sukienki tak krótkie, że w trakcie wchodzenia po schodach centralnie widać im całe majty, to już dobrze, tak? Jak noszą kompletnie przezroczyste bluzeczki, że każdy pieprzyk na plecach można policzyć też?
  Ktoś tu ewidentnie zapomina, że równość działa w OBIE STRONY.

  Dzisiaj w krótkich spodniach do pracy przyszedł nie jeden, a jedenastu. Ponad połowa męskiej części załogi.
  Już się odgrażają, że następnym razem przyjdą w spódniczkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Tak się walczy o równe prawa, moi mili!

  #niebieskiepaski
  pokaż całość

 • avatar

  Sprawdź gdzie się urodzisz w przyszłym życiu, naciśnij nazwę miejscowości którą wylosowałeś a zobaczysz okolice w której będziesz się wychowywał:

  1. Meiringen, Szwajcaria.
  2. Norylsk, Rosja
  3. Sandycoly, Senegal
  4. Key West, Floryda, USA
  5. Kurytyba, Brazylia
  6. Gold Coast, Australia
  7. Nagoja, Japonia
  8. Dumaguete, Filipiny
  9.Toronto, Kanada
  0. Wałbrzych, Polska

  #glupiewykopowezabawy
  pokaż całość

 • avatar

  Dzisiaj ostatni dzień trwania mojej umowy. Szefowi wydaje się, że w przyszłym tygodniu przyjdę do pracy, mimo, że przez ostatnie dwa miesiące nie znalazł chwili, żeby omówić warunki ewentualnego przedłużenia lub cokolwiek zaproponować.

  Oczywiście w międzyczasie znalazł chwile, żeby mi znowu dorzucić nowych obowiązków i jeszcze ponarzekać, że się nie wyrabiam.

  Sporą cześć moich obowiązków to rzeczy, którymi nikt inny w firmie się nie zajmuje i nikt nie wie jak je zrobić.

  Się chłopak zdziwi w przyszłym tygodniu.

  #pracbaza #januszebiznesu
  pokaż całość

 • avatar

  Pomachałam wczoraj jakiemuś facetowi, bo myślałam, że on też mi macha. Okazało się jednak, że machał komuś innemu. Aby jakoś wyjść z tej niezręcznej sytuacji dalej machałam, że niby taksówkę chcę zatrzymać. Taksówka podjechała i zawiozła mnie na lotnisko.
  Teraz jestem w Rosji i zaczynam nowe życie.
  #gownowpis