1 2 3 4 5 6 7 ... 55 56 następna

Najlepsze komentarze lutego 2020

 • avatar

  Kiedyś zj?$#łem w Biedronce starą babę co gołą ręką ściskała bułke po bułce czy dobrze chrupie. Ta zaczęła się na mnie drzeć że ma prawo wybierać sobie towar. Przyszła pracownica. Mówię że 1/3 bułek w gablocie jest dotknięta i zgnieciona (na większości było to nawet widać) i żeby coś z tym zrobili bo towar jest nie do sprzedaży (gadałem że choroby, brud itp.) Zgadnijcie kogo wyproszono ze sklepu?
  Tak. Mnie.

 • avatar

  Nie dość, że psychopatka omal nie zniszczyła Deppa, to jeszcze niewiele brakowało, a wyszłaby z tego obronną ręką, jako ofiara. Całe szczęście, że w tym wypadku prawda wyszła na jaw.

 • avatar

  @G_Rav: facet się znęca nad kobietą - zwyrodnialec, potwór, do więzienia z psychopatą
  kobieta znęca się nad mężczyzna - co z niego za facet że się daje haha
  życie w żeńskim kalifacie

 • avatar

  Do tej pory nie mogę rozchodzić tej żenady (╯︵╰,)
  Co mnie skusiło aby włączyć tvrak?

 • avatar

  Lata lecą...

 • avatar

  dzięki za info

 • avatar

  Czy to się kiedyś k@!$a skończy?

 • avatar

  Media teraz do bólu powinny pompować tę akcję, "pis woli dać na propagandę niż na chorych" - do oporu, od rana do wieczora na pohybel tvp i pisowi.

 • avatar

  Nic nie tracisz, nie będziesz się już musiał użerać z debilami.

 • avatar

  to są jakieś k?$!a jaja (╯°□°)╯︵ ┻━┻

Najlepsze wpisy lutego 2020

 • avatar

  #przyroda #rosliny #motyle #przyprawy #byloaledobre #niemoje #owady

  Lubicie oregano? Ja lubię. Nie wszyscy wiedzą jednak, że ta przyprawa (zanim stanie się przyprawą) prowadzi życie w ciekawej symbiozie na włoskich łąkach. Otóż mrówki z rodzaju myrmica też lubią oregano i zdarza im się zakładać kolonie w korzeniach roślinki, które przy okazji podgryzają. Oregano nie lubi tego, robi wrrr i produkuje substancję owadobójczą - karwakrol - który notabene nadaje ten charakterystyczny smak przyprawie. Problem w tym, że mrówki mówią "akurat nasz gatunek jest odporny na truciznę”, bo akurat ich gatunek jest odporny na tę truciznę. I co teraz?!

  Otóż wtedy wchodzi on, motyl modraszek arion, cały na biało (z czarnymi plamkami na skrzydełkach). Modraszek tak lubi zapach oregano, zwłaszcza stresującego się i oblężonego, że postanowia złożyć jajko na roślince. Po dwóch tygodniach wykluwa się zeń larwa, która wszystkie staty zapakowała w illusion - przybiera kamuflaż z zapachów przyjemnych dla mrówek i sturlululuje się na ziemię. Przechodzące antmeny myślą “o, to jeden z naszych; dawaj z nami, kumplu” i zanoszą do gniazda ledwo powstrzymującego się od wybuchu złowrogim śmiechem oszusta.

  Mrówki kładą larwę ze swoimi małymi i traktują ją jak mrówcze dziecię - karmią ją, opiekują się nią, puszczają jej na DVD “Dawno temu w trawie” itd., takie tam mrówcze sprawy. Kiedy nasz szpieg podrasta tak, że fałszywe wąsy i kartonowe odnóża nie zapewniają już kamuflażu, zaczyna naśladować dźwięki mrówczej królowej (na co mrówki dają się nabrać - umówmy się, to nie są bystrzaki) i pożera kolonię kęs po kęsie, odwłok po odwłoku.

  Tym sposobem mrówki wychowały swojego mordercę, który teraz może się przepoczwarzyć, a oregano rośnie sobie w spokoju, by wkrótce wylądować na pysznej pizzy hawajskiej, średniej, grube ciasto, sos czosnkowy, kartą proszę, dziękuję, do widzenia.

  [Konrad Entomolog]

  PS Z tego posta nie dowiecie się niczego o ludziach, ale nigdy dość wiedzy na temat oregano.
  pokaż całość

 • avatar

  Dobra, idę... Trzymajcie się tam w tym Auchan!

  #2019ncov #koronawirus #opdelivered

 • avatar

  Wykopki! 11 lat i 11 miesiecy na wykopie aż dostałem #rakcontent dzisiaj rozpoczynam pierwszą chemię. Dajcie jakieś plusy na odwagę.

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

 • avatar

  Kto uważa, że opierdalanie się w robocie jest bardziej męczące niż właściwa praca daje plusa.
  #pracbaza

 • avatar

  Jutro będę gościem na żywo w Dzień Dobry TVN

  Jak ten post dostanie jakiegoś plusa to postaram się gdzieś w wypowiedź wpleść słowo "WYKOP" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 • avatar

  Raz na 500 postów trafia się coś takiego, chylę czoła @xp17

  #jerzyzieba #antyszczepionkowcy #wykop

 • avatar

  Znalezione na Facebooku
  "Jeśli myśleliście, że chłop gadający jak baba to najgorszy fragment tego wydania Wiadomości to grubo się mylicie.

  Na pierwszym zdjęciu profesor Stanisław Góźdź, dyrektor Świętokrzyskiego Centrum Onkologii.

  Na drugim także dyrektor Stanisław Góźdź, tyle, że według TVP. W tej wersji chwali rząd, że z onkologią nigdy nie było w tym kraju zajebiście

  EDIT: Gość na dole to doktor Mateusz Obarzanowski z kliniki urologii, nie ma bata, że nie wiedzieli bo z prawej macie dyplom na inne nazwisko wystarczy przybliżyć"
  #afera #tvpis #bekazpisu #manipulacja
  pokaż całość

 • avatar

  Wszystkich plusujących wpis zawołam dokładnie za rok, gdzie podsumujemy (lub nie) rozwój przypadków koronawirusa.

  Obecnie na dzień dzisiejszy: mamy 0 przypadków zachorowań w Polsce
  Chleb kosztuje około 3,50 zł.
  W Polsce nie było prawdziwej zimy.

  #koronawirus #2019ncov
  #wirus #chiny #wlochy pokaż całość

 • avatar

  Zagrajmy w rosyjską ruletkę. Co 5 plus umiera. Jak się nie boisz, to zapraszamy do gry.
  #ruletka #glupiewykopowezabawy

 • avatar

  W listopadzie zamówiłem sobie pakiet do badania DNA od #myheritage, po niemal trzech miesiącach od wysłania mojej próbki dzielna Poczta Polska doręczyła przesyłkę do laboratorium.
  W każdym razie, ciekawy jestem wyniku badania. Wiem tylko tyle, że moja rodzina od co najmniej kilku pokoleń mieszkała w centralnej Polsce, mam ukraińsko brzmiące (choć spolszczone) nazwisko.
  Jeśli jesteś ciekawy czy warto zapłacić $40 za test i co da się wyczytać z naszego DNA to zapraszam do plusowania tego wpisu, osoby pulsujące zawołam za 3-4 tygodnie kiedy będą wyniki.
  Co więcej, nieprzetworzone dane zamierzam wrzucić do kilku innych portali które na ich podstawie pokażą więcej ciekawostek, więc będzie to też przegląd możliwości innych narzędzi.
  #dna #nauka #ciekawostki #genealogia
  pokaż całość