1 2 3 4 5 6 7 ... 18 19 następna

Najlepsze komentarze roku 2020

 • avatar

  I dobrze. Może wtedy Polacy zobaczą kto ich okrada

 • avatar

  Ja pierdole to się płakać chce jak się ich widzi...jaka władza taka Policja.

 • avatar

  Zajebiste wojsko co odmawia wykonania rozkazów. na dodatek tak podstawowego jak obrony granic wspólnoty

 • avatar

  Chcesz powiedzieć, że Zakład Produkcji Skórzanej "Andrus" Andrzej Grzywacz, ul. Królewiecka 195 C, 82-300 Elbląg, jest uczciwą firmą i robi genialne wyroby? To się chwali.

 • avatar

  Kiedyś zjebałem w Biedronce starą babę co gołą ręką ściskała bułke po bułce czy dobrze chrupie. Ta zaczęła się na mnie drzeć że ma prawo wybierać sobie towar. Przyszła pracownica. Mówię że 1/3 bułek w gablocie jest dotknięta i zgnieciona (na większości było to nawet widać) i żeby coś z tym zrobili bo towar jest nie do sprzedaży (gadałem że choroby, brud itp.) Zgadnijcie kogo wyproszono ze sklepu?
  Tak. Mnie.

 • avatar

  @Aleale2: tak, a o co chodzi?

 • avatar

  Media oszaleją, panika start

 • avatar

  @komornik345: Ciekawe czy chory ma już podpisany kontrakt na udział w Tańcu z Gwiazdami.

 • avatar

  co to ma być, Wenezuela?

 • avatar

  No to kurwa Auchan to dopiero narodowa firma. Ceny niższe o 50 gr od Orlenu.

Najlepsze wpisy roku 2020

 • avatar

  Jeden plus -> 5 gr na WOŚP.

  Poprzednie wpisy:
  2018, potwierdzenie
  2019, potwierdzenie

  Zasady:
  1. Deadline północ z 12.01 na 13.01 czasu polskiego
  2. Zastrzegam sobie prawo do zmian, przy czym zmiany nigdy nie będą działały retroaktywnie

  #wosp #wosp2020
  pokaż całość

 • avatar

  Oświadczenie TVN
  #tvn #tvpis

 • avatar

  TERAZ TO JUZ MI SIĘ NIE CHCE DO LASU
  #koronawirus

 • avatar

  Fituje taka nazwa dla sieci wifi?
  #5g #heheszki #foliarze

 • avatar

  Na co dzień produkujemy okna. Dziś przyszło nas kilku i zrobiliśmy 120 przyłbic. Rozwieźliśmy je po okolicznych szpitalach. #koronawirus #covid19 #czujedobrzeczlowiek

 • avatar

  #przyroda #rosliny #motyle #przyprawy #byloaledobre #niemoje #owady

  Lubicie oregano? Ja lubię. Nie wszyscy wiedzą jednak, że ta przyprawa (zanim stanie się przyprawą) prowadzi życie w ciekawej symbiozie na włoskich łąkach. Otóż mrówki z rodzaju myrmica też lubią oregano i zdarza im się zakładać kolonie w korzeniach roślinki, które przy okazji podgryzają. Oregano nie lubi tego, robi wrrr i produkuje substancję owadobójczą - karwakrol - który notabene nadaje ten charakterystyczny smak przyprawie. Problem w tym, że mrówki mówią "akurat nasz gatunek jest odporny na truciznę”, bo akurat ich gatunek jest odporny na tę truciznę. I co teraz?!

  Otóż wtedy wchodzi on, motyl modraszek arion, cały na biało (z czarnymi plamkami na skrzydełkach). Modraszek tak lubi zapach oregano, zwłaszcza stresującego się i oblężonego, że postanowia złożyć jajko na roślince. Po dwóch tygodniach wykluwa się zeń larwa, która wszystkie staty zapakowała w illusion - przybiera kamuflaż z zapachów przyjemnych dla mrówek i sturlululuje się na ziemię. Przechodzące antmeny myślą “o, to jeden z naszych; dawaj z nami, kumplu” i zanoszą do gniazda ledwo powstrzymującego się od wybuchu złowrogim śmiechem oszusta.

  Mrówki kładą larwę ze swoimi małymi i traktują ją jak mrówcze dziecię - karmią ją, opiekują się nią, puszczają jej na DVD “Dawno temu w trawie” itd., takie tam mrówcze sprawy. Kiedy nasz szpieg podrasta tak, że fałszywe wąsy i kartonowe odnóża nie zapewniają już kamuflażu, zaczyna naśladować dźwięki mrówczej królowej (na co mrówki dają się nabrać - umówmy się, to nie są bystrzaki) i pożera kolonię kęs po kęsie, odwłok po odwłoku.

  Tym sposobem mrówki wychowały swojego mordercę, który teraz może się przepoczwarzyć, a oregano rośnie sobie w spokoju, by wkrótce wylądować na pysznej pizzy hawajskiej, średniej, grube ciasto, sos czosnkowy, kartą proszę, dziękuję, do widzenia.

  [Konrad Entomolog]

  PS Z tego posta nie dowiecie się niczego o ludziach, ale nigdy dość wiedzy na temat oregano.
  pokaż całość

 • avatar

  Posiadam kilka różnych urządzeń od Logitecha, między innymi klawiatury i myszy bezprzewodowe. Dziś robiąc porządki natknąłem się na nowe opakowanie z myszą bezprzewodową Logitech MX Master. Z uwagi na fakt iż posiadam dwie, które doskonale się sprawują postanowiłem zorganizować skromne #rozdajo.

  W "zabawie" może wciąć udział każdy użytkownik oprócz "kont zielonych" - wystarczy zaplusować ten wpis. Losowanie odbędzie się dziś w godzinach wieczornych pomiędzy 20:00 a 20:30. Wysyłka na mój koszt (tylko Polska) via paczkomat. pokaż całość

 • avatar

  Na przełomie lutego i marca przechodziłem "przeziębienie". Jako że generalnie nie chorowałem na nic przez ostatnie 2-3 lata to podejrzewam, że miałem #koronawirus i przeszedłem #covid19 z bardzo łagodnymi objawami. Dzisiaj zamówiłem test z https://ogen.pl/covid/ i będę się badał na obecność przeciwciał bo jestem ciekawy czy to prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Jak chcecie wiedzieć jak to wygląda jak już do mnie przyjdzie paczka z testem to mogę zawołać.

  Screenshot z maila na potwierdzenie złożenia zamówienia.
  pokaż całość

 • avatar

  #heheszki
  Oto podwójny banan. Zaplusuj a będziesz mieć 5 lat szczęścia lub pomiń dla 10 lat nieszczęścia.

 • avatar

  Rok spędzony na codziennym podłączaniu żywienia, gdzie każdy zbędny ruch groził wprowadzeniem bakterii wprost do serca. Rok spania tak, żeby słyszeć w każdy ruch, bo młody mógł się zakręcić w kabel od żywienia, urwać go i zamiast się pożywiać, to krwawić po cichu (pic.rel. w komentarzu). Rok zmuszania do jedzenia, pilnowania, żeby nie wyrwał cewnika, codziennego ważenia, i praktycznie braku wolnych wieczorów, bo przy każdym ruchu biegło się sprawdzać, czy nic nie uszkodził.

  I po roku w końcu koniec, jelita zregenerowały się na tyle, że radzi sobie bez żywienia. Mirko #pijzemnokompot a ja idę szukać whiskey godnego takiej okazji ( ͡º ͜ʖ͡º)

  #dzieci #zdrowie
  pokaż całość