•  

  pokaż komentarz

  @sfuj: Jak rozumiem @perredollain @mithloth @EdebedE paliliście kiedyś zwykłe papierosy i potem przerzuciliscie sie na e-papierosy.
  Palicie rownoczesnie papierosy zwykle i e, czy tylko e?

  Pytam, bo pale a nie chce wyhodowac sobie nowego nalogu.
  Probowalem kiedys plasterków ale sie slabo pala i są ohydne w smaku ;)

 •  

  pokaż komentarz

  Nie znam nikogo, kto używa e-papierosy.
  Dlatego mam pytanie - jak wielki odsetek z palaczy e-papierosow pali równoczesnie zwykle?
  Jaka jest szansa wyhodowania sobie nowego nałogu i nie rzucenia poprzedniego?

  •  

   pokaż komentarz

   @sfuj: Nałóg jest ten sam, a różni się po prostu sposobem dostarczania nikotyny do organizmu. Bardzo mały odsetek e-palaczy pali też zwykłe papierosy. Może na początku, bo do palenia elektrycznych trzeba się przyzwyczaić. Podczas picia alkoholu też może wrócić chęć na zwykłego papierosa

 •  

  pokaż komentarz

  @EdebedE: SPAM, typowy SPAM i kryptoreklama! I gówno prawda! Człowieku, polecasz modele EGO VOLISZ? Najdroższe gdzie płacisz nie wiadomo za co? Ja palę od 2 lat, praktycznie na tej samej chińskiej baterii EGO 650 mAh kupionej u ogrodnika za 60 zł - 2 lata temu! Z chęcią kupiłbym nową, bo z mojej już farba zeszła do połowy i po prostu obskurnie wygląda ale działa! Podpinam kabelek USB i pale na kablu, siedząc przy kompie cały dzień nie myślę o ładowaniu, pieprzeniu się z ładowarkami itd - a Twój cudowny VOLISZ chyba tego nie ma co? No pewnie że nie ma! Jeżeli palisz 3 lata to chyba powinieneś wiedzieć co jest dobre i tanie a nie być zwykłym naganiaczem.... Tragedia. Jeżeli ktoś chce konkretnej wiedzy na temat e-papierosów to zapraszam do poczytania FAQ ludzi, którzy się na prawdę na tym znają, min tutaj: http://starychemik.wordpress.com/e-papierosy-faq/ - na blogu StaregoChemika. A jak chcecie dobry sprzęt z systemem tank za niecałe 150 zł z przesyłką to zapraszam na priv - żeby nie było że robię reklamę czegokolwiek, ale szlak mnie trafia jak widzę takich parszywych naganiaczy, którzy nie mają o niczym pojęcia a ludzie się na to łapią jak zwykłe szprotki na kotwiczkę dwoma wargami!

  •  

   pokaż komentarz

   @blake: Nie polecam Volisha, gdybyś zadał sobię trochę trudu to zobaczył byś co piszę na temat ich kosmicznej ceny. Polecam ogólnie EGO2, a w tym przypadku napisałem o zestawie volisha, ponieważ sam taki posiadam, a użytkuję jedynie baterie od niego. Palę liquinatory od dpv9

 •  

  pokaż komentarz

  Na starcie dodam, że nie jestem w temacie zwykłych jak i elektronicznych fajek. Interesuje mnie to, czy można sobie 'pokopcić' (np. do filmu) bez żadnej nikotyny bądź innych substancji które de fakto służą zwykłym palaczom jako pomoc przy rzucaniu? Takie palenie tylko dla przyjemności z chmurki bez efektu uzależnienia od jakieś substancji.