•  

  pokaż komentarz

  na liście nie ma nic na temat zakazu wnoszenia kluczy francuskich... dobrze, nie trzeba się będzie szarpać z krzesełkami ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @bejdak: Dokładnie. Nie wspomniano także o materiałach łatwopalnych ;)

   Cieszy jedno. Nie będzie tych zje****ch trąbek (ale wuwuzela) rodem z Afryki...

  •  

   pokaż komentarz

   @andrzej194: Jak nie wspomniano jak wspomniano? Trzecia kolumna, czwarty wiersz. Gaz w aerozolu, substancje żrące, łatwopalne, barwniki.

  •  

   pokaż komentarz

   @bejdak: nie widzę też zakazu wnoszenia materiałów radioaktywnych :D Człowiek nawet własnej wody mineralnej nie wniesie :D Z takim regulaminem to nawet i za darmo nie chciałbym tam iść :D Powinni dodać, że poczucie godności, wolności oraz rozum trzeba zostawić w domu.

  •  

   pokaż komentarz

   @bejdak: nie widzę też zakazu wnoszenia materiałów radioaktywnych :D Człowiek nawet własnej wody mineralnej nie wniesie :D Z takim regulaminem to nawet i za darmo nie chciałbym tam iść :D Powinni dodać, że poczucie godności, wolności oraz rozum trzeba zostawić w domu.

   @takelbery: Własnej wody, powiadasz? A co jeśli to ciekły materiał wybuchowy? Choć w sumie, jakby nie patrzeć, to podchodzi pod zakaz wnoszenia materiałów łatwopalnych:).
   Żartuję oczywiście, jak komuś, odpukać, będzie się chciało zamachu, nie będzie się bawić w jakieś wody mineralne. A poprzez zakazy, utrudniamy życie tylko zwykłym ludziom.

  •  

   pokaż komentarz

   poczucie godności, wolności oraz rozum trzeba zostawić w domu

   @takelbery: Przestańcie chrzanić o tej wolności i godności. Na lotnisko też nie wniesiesz butelki z wodą i całej masy innych rzeczy. Też cię przeszukają i jakoś nikt nie narzeka (no może poza jaśniepanną Anną Fotygą). Ba, nawet do większości klubów i dyskotek nie wejdziesz z własnym napojem. Więc co się dziwić że na masowej imprezie są takie środki ostrożności.
   Jakby potem jakiś debil oblał 50 osób kwasem, albo rozpylił gaz paraliżujący, to by dopiero była afera że jak to się mogło stać...

  •  

   pokaż komentarz

   @Tesseract: Bo lustrzanką można zabić....

  •  

   pokaż komentarz

   @Tesseract:

   Ba, nawet do większości klubów i dyskotek nie wejdziesz z własnym napojem.

   no klub zarabia na własnie miedzy innymi na ich sprzedaży wiec dziwnną polityką by było by pozwalać ludziom wnośić własne napoje .

   Jakby potem jakiś debil oblał 50 osób kwasem, albo rozpylił gaz paraliżujący, to by dopiero była afera że jak to się mogło stać...

   proszę cię , uważasz że teki regulamin szalenca powstrzyma no chyba tylko takiego co by przypadkiem miał litr kwasu przy sobie i na stadionie zorientował się że może być z tego niezła zabawa . No k%!$a to jak na niektórych koncertach sprzedają wodę bez nakrętek na @##@ i po co to komu

  •  

   pokaż komentarz

   Oszołomów powinni kontrolować i ich nie wpuszczac ... i juz, ale łatwiej jest wywiesic zakaz i po sprawie. Prawda jest taka ze ten co bedize chcial cos komus zrobić, nie bedzie z przypadku i na pewno znajdzie sobie jakis sposob:) Ale zakaz aparatu na mecz? (bylo juz cos takiego wczesniej w ogole?) Jeszcze moze niech liste modeli i firm zrobią z którymi wejdziesz a z ktorymi nie, o lepiej jak ktos ma miejsca blizej to moze wniesc taki i taki aparat;] Dla oszczednosci czasu pewnie z zadnym nie wpuszcza;P

  •  

   pokaż komentarz

   no klub zarabia na własnie miedzy innymi na ich sprzedaży
   @bartekgej: A stadion to nie zarabia na sprzedaży napojów ?

   proszę cię , uważasz że teki regulamin szalenca powstrzyma
   @bartekgej: No skoro zakładamy, że nic szaleńca nie powstrzyma, to po co w ogóle jakaś kontrola ? Niech ludzie wnoszą maczety, siekiery, petardy, szklane butelki, a potem się nap%&ją tym wszystkim. Jak byś dostał taką lecącą butelką w oko to pewnie inaczej byś mówił.

  •  

   pokaż komentarz

   @Tesseract:

   No skoro zakładamy, że nic szaleńca nie powstrzyma, to po co w ogóle jakaś kontrola ? Niech ludzie wnoszą maczety, siekiery, petardy, szklane butelki, a potem się >nap%&ją tym wszystkim. Jak byś dostał taką lecącą butelką w oko to pewnie inaczej byś mówił.
   No, trochę przesadzasz. Ogólnie podczas meczu powinno być to samo dozwolone co podczas innych imprez masowych. Możesz powiedzieć, że to prywatna impreza i mogą sobie ustalać zasady jakie chcą. G. prawda a nie prywatna impreza, dużo środków na jej przygotowanie poszło z naszych podatków.

   Dla twojego uświadomienia to noszenie w miejscach publicznych, maczet, siekier i puszczanie petard (z wyjątkiem 31 grudnia) jest zabronione. Może to trochę śmieszne, ale nawet na noszenie kija bejsbolowego potrzebne jest pozwolenie. zrobiono to po to, aby każdy organizator mógł zabronić posiadania takich rzeczy, ale nie dodawał takich dyrdymałów jak PZN. Zakaz wnoszenia napojów i jedzenia to też jest przesada i tak większość kupi, a Ci którzy mają specjalne wymagania co do napojów lub jedzenia dlaczego nie mogą mieć swojego? mogą być po prostu ekscentrykami, ale mogą mieć własne jedzenie ze względu na to, że są cukrzykami, lub alergikami. I z powodu ich choroby masz zabraniać im jeść i pić na imprezie masowej?

   Ciekawostka, mó kolega chodził do gastronomika i czasami na zajęcia musiał przywieźć porządny duży nóż kucharski. Żeby mógł go legalnie wozić potrzebował zaświadczenia od szkoły i kilka razy to zaświadczenie policja mu sprawdzała.. Naprawdę mamy dobre prawo co do przedmiotów niebezpiecznych.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   pokaż komentarz

   @bejdak: Ja sobie wniosę do pokoju telewizor 42 cale i będę oglądać stare filmy s-f.

 •  

  pokaż komentarz

  Czy jest jakieś logiczne wytłumaczenie dla którego nie można wnosić sprzętu foto na stadion? O.o

  •  

   pokaż komentarz

   @biuna: wyłączność dla reporterów.

  •  

   pokaż komentarz

   @biuna: "Bo, proszę Pani, taką... taką lustrzankę... ona ciężka jest... widzi Pani... można ją złapać za pasek i wymachiwać... i, no... krzywdę komuś zrobić"

  •  

   pokaż komentarz

   @biuna: żeby fotoamator z ostatniego rzędu nie zrobił lepszych zdjęć niż profesjonalny fotograf na pierwszej linii.. . podejrzewam jakieś tajne działania lobby nieudolnych fotografów profesjonalnych domagających się koncesji do wykonywania tego zawodu.

  •  

   pokaż komentarz

   @baniol: No niby tak, ale z drugiej strony się z tym nie zgadzam, bo niby czemu ludzie nie mogą sobie przyjść i sobie po fotografować na pamiątkę?;] To bezsensu.:P Reporterzy tak czy siak swoje zdjęcia sprzedadzą.

  •  

   pokaż komentarz

   @biuna: Nie o to chodzi... Chodzi o fakt, że amatorzy mogą uchwycić coś, czego reporterzy nie zdołają. Mogą utworzyć darmowe galerie, na swoich prywatnych stronach... mniej osób wtedy wejdzie na Onet, albo kupi Przegląd Sportowy, żeby obejrzeć zdjęcia! W dzisiejszych czasach niejeden amator, ma sprzęt lepszy niż profesjonaliści, których agencji po prostu na wymianę sprzętu nie stać... A i często zabrania się wszędzie fotografowania, bo wszyscy obawiają się kompromitujących, nieudanych zdjęć... reporter nie sprzeda nieudanego zdjęcia... amator się tym nie przejmie ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @MikiPL: Nie no generalnie wiem jakie zasady są w światku fotograficznym, ale się z nimi nie zgadzam tak jak wyżej napisałam, takie ograniczenia są bezsensu. Że się tak powtórzę.

  •  

   pokaż komentarz

   @MikiPL: Gdyby coś się działo na ulicy, co byłoby warte uwiecznienia za pomocą lustrzanki to przyznałbym Ci rację, ale nie w przypadku kiedy jest mecz. Dlaczego? Cena sprzętu. Z tego co widzę na meczach to większość, jeśli nie wszyscy robią zdjęcia wielkimi, białymi Lkami canona. Np taki canon 600mm L jest wg ceneo już od 33470zł. Kogo na to stać? Owszem, można kupić np sigmę 50-500mm za jakieś 5 czy 6 tyś złotych, ale taka już ma gorsze światło, a kiedy mecz jest np wieczorem to światła może być za mało żeby ustrzelić coś na boisku no chyba, że nasz aparat oferuje np użyteczne ISO 6400. W każdym razie Sigma z trybun VS canon L z miejsca dla fotografów to jednak będą dwa światy, a nie wierzę, że ktoś zabierze na mecz swojego wielkiego canona, no chyba, że weźmie 70-200L ale tym już nie ustrzeli zbyt wiele z dalszej odległości.

  •  

   pokaż komentarz

   @tom1988: zalosne jak ktos chce sie pochawlic na sile swoja wiedza...

  •  

   pokaż komentarz

   @vestar: A z czym masz problem? Z przekonaniem, że profesjonaliści fotografują amatorskim sprzętem, a amatorzy to krezusi i taszczą wszędzie swoje wielkie canonowskie Lki? Człowiek chce zwrócić na coś uwagę to w chamski sposób się odpowie zupełnie jak na forum onetu - tylko w naszym pięknym kraju każda uwaga etc przeradza się w chamstwo i internetową wojnę, tak jakby wszyscy w tym kraju byli wiecznymi frustratami, zero kultury, ani na ulicy, a tym bardziej w internecie.

  •  

   pokaż komentarz

   @tom1988: uuuuuu ale blysnales wacpan. powiedzial co wiedzial

   @vestar: 200% racji. zalosne gdy ktos na sile..

 •  

  pokaż komentarz

  Wszystko co chciałem wnieść jest zakazane. Chyba zostanę w domu.

 •  

  pokaż komentarz

  Na szczęście wykreślono wuwuzele :).

 •  

  pokaż komentarz

  Zwierzęta
  A jak ktoś ma wszy?